Real Madryt – FC Barcelona 0:1 (koniec) | Cracovia – Hapoel Jerozolima 3:0 (koniec)
Real Madryt
0:1 (0:1)
FC Barcelona
Niedziela 24.07.2022, 05:00 • Allegiant Stadium, Las Vegas • Spotkania towarzyskie

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (07:03:32)

Faule: 6:15.

Druga połowa sparingu w Las Vegas tradycyjnie zepsuta nieustannymi zmianami. FC Barcelona nie zagrała równie błyskotliwie jak przed przerwą, ale jednocześnie nie pozwalała na pełne rozwinięcie skrzydeł przeciwnikom. O zwycięstwie 1:0 zespołu Roberta Lewandowskiego zdecydowało uderzenie Raphinhi.

90+2

90+1
    Thibaut Courtois ponownie na posterunku i jedną ręką sparował on ponad poprzeczkę piłkę kopniętą z dużą energią z dystansu.

90
    Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

89
    Real Madryt jeszcze próbuje, ale Mariano Diazowi nie udało się oddać soczystego uderzenia po wyprzedzeniu Gerarda Pique i dośrodkowaniu Marca Asensio.

88
    Powstrzymani gracze ze stolicy Hiszpanii w pobliżu pola karnego przeciwnika.

87
    Real Madryt nie ma w ostatnich minutach równie dobrych sytuacji podbramkowych jak Duma Katalonii.
    86. Ousmane Dembele nie pokonał bramkarza!

86
    Ponownie szansa na podwojenie prowadzenia przez FC Barcelonę! Podanie na wolne pole od Francka Kessiego do rozpędzonego Ousmene'a Dembele. Uderzenie tego drugiego zostało obronione w dobrym stylu przez Thibauta Courtoisa.

85
    Z kolei Real Madryt zamierza poprawić rezultat, ale niewiele wynika z rozegrań kreowanych przez Lukę Modricia oraz Toniego Kroosa.

83
    Żywo gestykuluje Xavi, który domaga się od wprowadzonych z ławki rezerwowych zawodników przynajmniej utrzymania pozytywnego wyniku w ostatnich minutach podstawowego czasu.

81
    Nieudane podanie z drugiej linii Luki Modricia w kierunku Mariano Diaza.

80
    Pozostało zaledwie 10 minut podstawowego czasu obu zespołom na poprawienie wyniku.
    Franck Kessie miał szansę na gola.

77
    Ferland Mendy interweniował w odpowiednim momencie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła w pole karne Królewskich.

76
    Gerard Pique miał ochotę na uruchomienie kompana z klubu po wrzutce z rzutu wolnego, jednak piłka uciekła zawodnikom z Katalonii.

Gole: 27. Raphinha

Kartki:   65. Lucas Vazquez (REA) – 34. Christensen (BAR), 44. Alba (BAR), 54. Busquets (BAR), 74. Kessie (BAR)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 0:6. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 0:8. Spalone: 1:1. Foule: 6:15.
    Real Madryt: Courtois – Lucas Vazquez (70. Odriozola), Eder Militao (62. Vallejo), Ruediger (46. Mendy), Alaba (46. Nacho), Valverde (46. Asensio), Tchouameni (46. Kroos), Camavinga (46. Modrić), Rodrygo (70. Ceballos), Hazard (46. Casemiro), Vinicius Junior (70. Diaz).

Zmiany: Łunin, Luis Lopez, Canizares – Vallejo, Nacho, Kroos, Modrić, Asensio, Casemiro, Odriozola, Ceballos, Mendy, Mariano, Tobias, Latasa.

Trener: Carlo Ancelotti

FC Barcelona: Ter Stegen (62. Pena) – Araujo (63. Pique), Christensen (46. Balde), Eric Garcia (63. Nico), Jordi Alba (46. Kessie), Gavi (46. De Jong), Busquets (63. Sergi Roberto), Pedri (63. Dest), Raphinha (63. Depay), Ansu Fati (46. Dembele), Lewandowski (46. Aubameyang).

Zmiany: Inaki Pena, Arnau Tenas – Dest, Pique, Dembele, Depay, Nico, Pjanić, Aubameyang, Kessie, Sergi Roberto, De Jong, Collado, Pablo Torre, Ez Abde, Balde, Casado.