Lech II P. – Pogoń Sdl. | 2:3 (po dogrywce) | | | Wigry – KKS | 0:4 (koniec) | | | Garbarnia – Olimpia E. | 1:1 (2:3 po rz. karnych) |
Jastrzębie – Ostróda | 4:1 (koniec) | | | Radunia – Wisła Pu. | 3:2 (koniec) | | | Stal Rz. – Pogoń Grodzisk Maz. | 1:0 (koniec) |
Chojniczanka – Hutnik | 3:1 (po dogrywce) |
Bodu – Linfield | 8:0 (koniec) | | | Zurich – Karabach | 2:2 (po dogrywce) | | | Malmo – Żalgiris | 0:2 (koniec) |
Fenerbahce – Dynamo Kij. | 1:2 (po dogrywce) | | | Slovan – Ferencvaros | 1:4 (koniec) | | | Olympiakos – Maccabi H. | 0:4 (koniec) |
FC Barcelona – Juventus | 2:2 (koniec) |
Escaldes – Cluj | 1:1 (koniec) | | | AIK Solna – Worskła P. | 2:0 (po dogrywce) | | | Klaksvik – Sutjeska | 1:0 (koniec) |
FK Gomel – Aris S. | 1:2 (koniec) |
Tomek
Gole:
11. Letniowski (kar.), 42. Łuczak, 83. Łuczak – 45+1. Furtado, 90+2. Orłowski (sam.)
Sędziowie: Piotr Pazdecki (Koszalin).
Widownia:
Spudłowany karny!:
Radunia Stężyca:
Czajkowski – Orłowski, Kosznik, Straus, Nowicki, Bashlai, Letniowski, Kaszuba, Łuczak, Kita, Surdykowski.
Zmiany: Tułowiecki, Rajski, Potrac, Dejewski, Deja, Stępień, Płotka, Górski, Zynek.
Trener:
Wisła Puławy: Zieliński – Cheba, Wiech, Skałecki, Majewski, Papikyan, Banach, Przywara, Retlewski, Furtado, Jose Filgueira Pazos.
Zmiany: Rutz, Turek, Gałązka, Puton, Kona, Kaczmarek, Kołtański, Klichowicz.
Trener:
Zmiany: Tułowiecki, Rajski, Potrac, Dejewski, Deja, Stępień, Płotka, Górski, Zynek.
Trener:
Wisła Puławy: Zieliński – Cheba, Wiech, Skałecki, Majewski, Papikyan, Banach, Przywara, Retlewski, Furtado, Jose Filgueira Pazos.
Zmiany: Rutz, Turek, Gałązka, Puton, Kona, Kaczmarek, Kołtański, Klichowicz.
Trener:
Sędziowie: Piotr Pazdecki (Koszalin).
Widownia:
Samobójcze trafienie zalicza ORŁOWSKI.
Strzelcem bramki ŁUCZAK.
Strzelcem bramki FURTADO.
Strzelcem bramki ŁUCZAK.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa LETNIOWSKI..
Radunia Stężyca: Czajkowski – Orłowski, Kosznik, Straus, Nowicki, Bashlai, Letniowski, Kaszuba, Łuczak, Kita, Surdykowski.
Rezerwowi: Tułowiecki, Rajski, Potrac, Dejewski, Deja, Stępień, Płotka, Górski, Zynek.
Wisła Puławy: Zieliński – Cheba, Wiech, Skałecki, Majewski, Papikyan, Banach, Przywara, Retlewski, Furtado, Jose Filgueira Pazos.
Rezerwowi: Rutz, Turek, Gałązka, Puton, Kona, Kaczmarek, Kołtański, Klichowicz.
Sędziowie: Piotr Pazdecki (Koszalin).