Garbarnia – Radunia 3:1 (koniec) | Olimpia E. – Siarka T. 2:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Znicz 3:4 (koniec)
Polkowice – Hutnik 1:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
3:1 (2:0)
Radunia Stężyca
Sobota 17.09.2022, 15:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 11. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:52:30)

Posiadanie piłki: 51% : 49%.
    Strzały na bramkę: 10:10.
    Strzały niecelne: 3:10.
    Rzuty rożne: 1:11.
    Spalone: 2:5.
    Faule: 7:15.

Garbarnia Kraków potwierdziła patent na Radunię Stężyca. Druga połowa już co prawda na remis, ale przewaga zdobyta w pierwszej połowie wystarczyła gospodarzom do odniesienia zwycięstwa 3:1.

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków:
    z boiska schodzi Słomka, na boisku pojawia się Sutor.

Strzelcem bramki JANUSZ SURDYKOWSKI.

To na razie honorowe trafienie Raduni Stężyca. Doświadczony napastnik potrafił przerwać niemoc strzelecką przyjezdnych na terenie Garbarni Kraków.

82
    Bartłomiej Purcha pierwszym zawodnikiem Garbarni napomnianym żółtą kartką.

81
    z boiska schodzi Żak, na boisku pojawia się A. Dziedzic.

80
    Pozostało 10 minut podstawowego czasu i ta konfrontacja jest już praktycznie rozstrzygnięta.

76
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca:
    z boiska schodzi Nowicki, na boisku pojawia się Orłowski.

75
    Gol dla Garbarnii!
    Strzelcem bramki THOMAS PRANICA.

Świetna zmiana szkoleniowca Garbarni, ponieważ Thomas Pranica, krótko po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych, strzelił kolejnego gola Raduni Stężyca!

72
    Dorian Gądek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

71
    z boiska schodzi Jakubik, na boisku pojawia się Górski.

69
    z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Pranica.

68
    Wojciech Jakubik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

67
    z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Sauczek.

62
    Radunia Stężyca niezmiennie nie zna sposobu na przeprowadzenie skutecznego ataku. Gra natomiast zdecydowanie ostrzej niż gospodarze i ma już cztery żółte kartoniki na koncie.

Gole: 21. Słomka, 30. Marszalik, 75. Pranica – 83. Surdykowski

Kartki:   72. Gądek (GRB), 82. Purcha (GRB) – 11. Stępień (STZ), 33. Potrac (STZ), 35. Deja (STZ), 60. Dejewski (STZ), 68. Jakubik (STZ)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 10:10. Strzały niecelne: 3:10. Rzuty rożne: 1:11. Spalone: 2:5. Foule: 7:15.
    Garbarnia Kraków: Bartusik – Warczak, Gądek, Banach, Purcha, K. Dziedzic, Słomka (90. Sutor), Marszalik, Nowak, Karbownik (69. Pranica), Żak (81. A. Dziedzic).

Zmiany: Al-Ani – Polak, Seweryn, Sutor, Handzlik, A. Dziedzic, Wilk, Pranica, Derenda.

Trener: Maciej Musiał

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Kosznik, Dejewski, Straus, Deja (46. Łuczak), Potrac (46. Rajski), Jakubik (71. Górski), Stępień (67. Sauczek), Nowicki (76. Orłowski), Sobków, Surdykowski.

Zmiany: Czajkowski – Orłowski, Sauczek, Płotka, Górski, Rajski, Łuczak.

Trener: Sebastian Letniowski

Sędziowie: Paweł Dziopak (Tychy)