Śląsk II – Znicz 1:3 (koniec) | Olimpia E. – Kotwica 2:0 (koniec) | Stomil – Lech II P. 2:2 (koniec)
Pogoń Sdl. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Motor – Siarka T. 0:0 (koniec) | Polkowice – Radunia 0:1 (koniec)
Śląsk II Wrocław
1:3 (0:0)
Znicz Pruszków
Sobota 01.10.2022, 13:00 • Stadion Oporowska, Wrocław • 2. Liga • 13. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:06:34)

Posiadanie piłki: 57% : 43%.
    Strzały na bramkę: 3:6.
    Strzały niecelne: 5:9.
    Rzuty rożne: 7:7.
    Spalone: 3:1.
    Faule: 8:8.

Po przerwie aż cztery gole. Co prawda pierwszego strzelili gospodarze, ale tylko rozdrażnili Znicza Pruszków, który odwrócił wynik na 3:1.

90+3

90+1
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
    z boiska schodzi Nagamatsu, na boisku pojawia się Skórecki.

90
    Doliczony czas.

90
    z boiska schodzi Bogusławski, na boisku pojawia się Winglarek.

89
    z boiska schodzi Cegiełka, na boisku pojawia się Możdżeń.

87
    z boiska schodzi Firlej, na boisku pojawia się Czarnowski.

85
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

83
    Maciej Firlej oddał płaskie uderzenie obok bramki wrocławian w sytuacji sam na sam z Oskarem Mielcarzem.

81
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki KRYSTIAN POMORSKI.

Efektowna akcja indywidualna zakończona uderzeniem do bramki Oskara Mielcarza. Krystian Pomorski najpewniej zagwarantował Zniczowi Pruszków zdobycie kompletu punktów.

79
    Jak dotąd nie zmieniał szkoleniowiec przyjezdnych.

77
    Podanie Roberta Pisarczuka z rzutu wolnego przed pole karne Znicza Pruszków, ale uderzenie nie przebiło się przez gąszcz zawodników broniących gości.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

74
    Tylko nieskuteczność Macieja Firleja daje jeszcze gospodarzom nadzieję w zapunktowanie.

71
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław:
    z boiska schodzi Pawelec, na boisku pojawia się Macenko.

71
    Strzelcem bramki MATEUSZ CEGIEŁKA.

Pruszkowianie, późno bo późno, ale poprawili skuteczność i w 71. minucie zdobył prowadzenie 2:1. Tym razem Shuma Nagamatsu asystował, a jego podanie podsumował celnym uderzeniem Mateusz Cegiełka.

70
    Miłosz Kurowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

Gole: 59. Kurowski – 64. Nagamatsu, 71. Cegiełka, 81. Pomorski

Kartki:   27. Pawelec (SL2), 70. Kurowski (SL2)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 7:7. Spalone: 3:1. Foule: 8:8.
    Śląsk II Wrocław: Mielcarz – Caliński, Pawelec (71. Macenko), Wypart, Gerstenstein, Pisarczuk, Gryglak (64. Młynarczyk), Szmigiel, Zylla (65. Radkowski), Samiec-Talar (46. Kurowski), Bergier (46. Krocz).

Zmiany: Boruc – Macenko, Bargiel, Radkowski, Młynarczyk, Krocz, Kurowski, Lizakowski, Lisowski.

Trener: Krzysztof Wołczek

Znicz Pruszków: Misztal – Juchymowicz, Bogusławski (90. Winglarek), Grudziński, Moskwik, Pomorski, Proczek, Cegiełka (89. Możdżeń), Barnowski, Firlej (87. Czarnowski), Nagamatsu (90. Skórecki).

Zmiany: Grzegorzewski – Winglarek, Możdżeń, Skórecki, Flisiuk, Niewiadomski, Czarnowski, Tabara, Nowak.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)