Śląsk II – Znicz 1:3 (koniec) | Olimpia E. – Kotwica 2:0 (koniec) | Stomil – Lech II P. 2:2 (koniec)
Pogoń Sdl. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Motor – Siarka T. 0:0 (koniec) | Polkowice – Radunia 0:1 (koniec)

Strzelcem bramki KRYSTIAN POMORSKI.

Efektowna akcja indywidualna zakończona uderzeniem do bramki Oskara Mielcarza. Krystian Pomorski najpewniej zagwarantował Zniczowi Pruszków zdobycie kompletu punktów.

71
    Strzelcem bramki MATEUSZ CEGIEŁKA.

Pruszkowianie, późno bo późno, ale poprawili skuteczność i w 71. minucie zdobył prowadzenie 2:1. Tym razem Shuma Nagamatsu asystował, a jego podanie podsumował celnym uderzeniem Mateusz Cegiełka.

64
    Strzelcem bramki SHUMA NAGAMATSU.

Gospodarze nie nacieszyli się długo prowadzeniem, ponieważ już w 64. minucie liderzy Znicza przeprowadzili atak na miarę wyrównania na 1:1. Shuma Nagamatsu strzelił gola po dograniu Macieja Firleja.

59
    Gol dla Śląska!
    Strzelcem bramki MIŁOSZ KUROWSKI.

Trener Śląska trafił ze zmianami, ponieważ wprowadzony w przerwie Miłosz Kurowski strzelił gola na 1:0 w 59. minucie. Dubler pokonał bramkarza Znicza nieprzyjemnym, kąśliwym uderzeniem.

Gole: 59. Kurowski – 64. Nagamatsu, 71. Cegiełka, 81. Pomorski

Kartki:   27. Pawelec (SL2), 70. Kurowski (SL2)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 7:7. Spalone: 3:1. Foule: 8:8.
    Śląsk II Wrocław: Mielcarz – Caliński, Pawelec (71. Macenko), Wypart, Gerstenstein, Pisarczuk, Gryglak (64. Młynarczyk), Szmigiel, Zylla (65. Radkowski), Samiec-Talar (46. Kurowski), Bergier (46. Krocz).

Zmiany: Boruc – Macenko, Bargiel, Radkowski, Młynarczyk, Krocz, Kurowski, Lizakowski, Lisowski.

Trener: Krzysztof Wołczek

Znicz Pruszków: Misztal – Juchymowicz, Bogusławski (90. Winglarek), Grudziński, Moskwik, Pomorski, Proczek, Cegiełka (89. Możdżeń), Barnowski, Firlej (87. Czarnowski), Nagamatsu (90. Skórecki).

Zmiany: Grzegorzewski – Winglarek, Możdżeń, Skórecki, Flisiuk, Niewiadomski, Czarnowski, Tabara, Nowak.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)