Śląsk II – Radunia 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Zagłębie II 1:0 (koniec) | Polkowice – Olimpia E. 3:4 (koniec)
Jastrzębie – Wisła Pu. 0:4 (koniec) | Motor – Garbarnia 3:0 (koniec)
Górnik Polkowice
3:4 (1:2)
Olimpia Elbląg
Sobota 05.11.2022, 13:00 • Stadion Miejski, Polkowice • 2. Liga • 18. kolejka

90+7
    Łukasz Turzyniecki napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko własnego pola karnego.

90+4
    Filip Baranowski dołączył do długiej listy zawodników obciążonych żółtą kartką.

80
    Kolejne indywidualne napomnienie za przewinienie na Marcinie Rajchu.

78
    Dawid Burka napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Marcinie Rajchu.

71
    Dawid Danilczyk usunięty przedwcześnie z boiska za przewinienie kilkanaście metrów od własnego pola karnego.

58
    Karol Fryzowicz napomniany żółtą kartką za przewinienie we własnym polu karnym na Janie Sienkiewiczu.

55
    Dawid Wojtyra napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

46
    Dawid Danilczyk napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika krótko po przerwie.

42
    Szymon Kiebzak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

31
    Jan Sienkiewicz napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.

3
    Łukasz Sarnowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

Gole: 9. Karmelita, 56. Karmelita, 90+5. Karmelita – 7. Sienkiewicz (kar.), 43. Sienkiewicz, 50. Filipczyk, 58. Wojtyra (kar.)

Kartki:   42. Kiebzak (PLK), 58. Fryzowicz (PLK), 78. Burka (PLK), 80. Poczwardowski (PLK), 90+4. Baranowski (PLK) – 3. Sarnowski (OLE), 31. Sienkiewicz (OLE), 46. Danilczyk (OLE), 55. Wojtyra (OLE), 90+7. Turzyniecki (OLE)   71. Danilczyk (OLE)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
    Strzały celne: 9:4. Strzały niecelne: 5:0. Rzuty rożne: 5:0. Spalone: 4:1. Foule: 24:23.
    Górnik Polkowice: Furtak – Makuch (65. Leopold), Burka, Ratajczak, Poczwardowski, Fryzowicz (65. Wacławczyk), Bojdys (76. Idzik), Hafez (53. Pisarek), Karmelita, Kiebzak (53. Baranowski), Piech.

Zmiany: Niezgoda – Dyszy, Magziak, Gościniarek, Pisarek, Leopold, Idzik, Baranowski, Wacławczyk.

Trener: Tomasz Grzegorczyk

Olimpia Elbląg: Witan – Piekarski, Filipczyk, Sarnowski, Danilczyk, Gutowski (86. Turzyniecki), Czernis (86. Milanowski), Kuczałek, Sienkiewicz (79. Wierzba), Stasiak (86. Famulak), Wojtyra (76. Rajch).

Zmiany: Lechowid – Turzyniecki, Rajch, Famulak, Branecki, Milanowski, Wierzba.

Trener: Przemysław Gomułka

Sędziowie: Maciej Pelka (Poznań)