Korona – Widzew 0:1 (koniec) | Górnik Z. – Miedź 0:3 (koniec) | Jagiellonia – Lech P. 1:2 (koniec)
Zagłębie L. – Raków 1:2 (koniec)
Górnik Zabrze
0:3 (0:2)
Miedź Legnica
Sobota 12.11.2022, 15:00 • Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze • PKO Ekstraklasa • 17. kolejka
    Trzy oczka jadą do Legnicy! Miedź nie składa broni!

90+3
    Koniec meczu. (16:55:46)

90+1
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica:
    z boiska schodzi Michael Kostka, na boisku pojawia się Maciej Śliwa.

90
    Tomasz Musiał zdecydował się dorzucić trzy minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Okazję miał jeszcze Bergstrom, ale z szesnastego metra trafił prosto w Abramowicza!

89
    Atakują zawodnicy Górnika, ale ewidentnie to nie jest ich najlepszy dzień.

87
    Lekki strzał w wykonaniu Cholewiaka. Bez problemów radzi sobie Abramowicz.

86
    Groźnie w polu karnym Górnika po wrzutce z rzutu wolnego! Dogodną sytuację zmarnował Szymon Matuszek!

85
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze:
    z boiska schodzi Daniel Pacheco, na boisku pojawia się Blaž Vrhovec.

85
    z boiska schodzi Lukas Podolski, na boisku pojawia się Mateusz Cholewiak.

83
    Groźna wrzutka z rzutu rożnego gości. Pusty przelot zaliczył Bielica, ale nie wykorzystali tego rywale!

81
    Tym razem oglądaliśmy dośrodkowanie Pacheco z kornera. Pewna interwencja Abramowicza.

80
    Pacheco posłał futbolówkę w pole karne przeciwnika, ale trafił prosto w jednego z zawodników Miedzi.

78
    Około kwadrans do końca spotkania. Czy Górnik stać jeszcze na jakiś zryw? Najbliższe minuty dadzą nam na to odpowiedź!

73
    z boiska schodzi Luciano Narsingh, na boisku pojawia się Jeronimo Cacciabue.

73
    z boiska schodzi Santiago Naveda, na boisku pojawia się Mehdi Lehaire.
    73. CHUCA - 0:3

73
    Gol dla Miedzi!
    Strzelcem bramki CHUCA.

Kolejna bramka dla legniczan! Górnik na łopatkach! Obieta dobrze wypatrzył w polu karnym Kobackiego, który wycofał futbolówkę do Chuki. Hiszpan precyzyjnym strzałem pokonał Bielicę!