Odra O. – Termalica 1:2 (koniec) | Arka – Podbeskidzie 2:2 (koniec) | Skra – Ruch 1:1 (koniec)
Arka Gdynia
2:2 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 12.11.2022, 17:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga • 18. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:27:43)

Posiadanie piłki: 53% : 47%.
    Strzały na bramkę: 6:4.
    Strzały niecelne: 4:2.
    Rzuty rożne: 8:6.
    Spalone: 2:4.
    Faule: 12:11.

Pierwsza połowa dla Arki Gdynia, druga dla Podbeskidzia Bielsko-Biała i ostatecznie konfrontacja zakończyła się remisem 2:2.

90+4

90
    Doliczony czas.

88
    Goście wymienili podania i wymanewrowali zagubionych przeciwników. Otworzyła się możliwość pokonania bramkarza strzałem z czystej pozycji, ale nie została ona wykorzystana. Zabrakło pewności siebie strzelcowi.

85
    Rozgoryczeni są gospodarze, ale sami są sobie winni, że aktualnie nie są już na prowadzeniu.

83
    Adrian Purzycki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

80
    Gol dla Podbeskidzia!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KAMIL BILIŃSKI.

Podbeskidzie dopadło przeciwnika w drugiej połowie spotkania. Kamil Biliński zachował zimną krew i zdobył gola uderzeniem z rzutu karnego!

80
    Będzie ogromna szansa na doprowadzenie do remisu z rzutu karnego!

80
    Nie pozostało bielszczanom nic innego niż zaryzykowanie w ostatnim fragmencie spotkania.

77
    Krzysztof Drzazga napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

76
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia:
    z boiska schodzi Milewski, na boisku pojawia się Purzycki.

74
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała:
    z boiska schodzi Markow, na boisku pojawia się Scalet.

72
    Iwajło Markow napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

72
    Szybka akcja przeprowadzona z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale było tam za mało przestrzeni na przedostatnie się w pole karne i była jeszcze próba przegrania piłki przez drugą stronę boiska.

70
    Coraz mniej czasu pozostaje zawodnikom obu zespołów na poprawienie rezultatu przed ostatnim gwizdkiem Krzysztofa Jakubika.

65
    Bielszczanie na razie bezskutecznie, ale konsekwentnie szukają sposobu na doprowadzenie do remisu.

64
    z boiska schodzi Haydary, na boisku pojawia się Żebrowski.

Gole: 12. Czubak, 33. Adamczyk (kar.) – 50. Roman, 80. Biliński (kar.)

Kartki:   56. Milewski (ARK), 83. Purzycki (ARK) – 52. Wypych (POD), 72. Iwajło (POD), 77. Drzazga (POD)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 2:4. Foule: 12:11.
    Arka Gdynia: Krzepisz – Tomal, Marcjanik, Dobrotka, Stolc, Skóra (64. Stępień), Milewski (76. Purzycki), Gol, Adamczyk, Haydary (64. Żebrowski), Czubak.

Zmiany: Kajzer – Kuzimski, Vinicius, Aleman, Rymaniak, Purzycki, Ziemann, Stępień, Żebrowski.

Trener: Ryszard Tarasiewicz

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Bonifacio, Mikołajewski, Markow (74. Scalet), Simonsen, Wypych, Bieroński (46. Willmann), Polkowski, Roman, Janota, Biliński.

Zmiany: Wieczorek – Sitek, Drzazga, Scalet, Rodriguez, Bernard, Willmann.

Trener: Dariusz Żuraw

Sędziowie: Krzysztof Jakubik (Siedlce)