Odra O. – Termalica 1:2 (koniec) | Arka – Podbeskidzie 2:2 (koniec) | Skra – Ruch 1:1 (koniec)
Arka Gdynia
2:2 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 12.11.2022, 17:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga • 18. kolejka

83
    Adrian Purzycki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

80
    Gol dla Podbeskidzia!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KAMIL BILIŃSKI.

Podbeskidzie dopadło przeciwnika w drugiej połowie spotkania. Kamil Biliński zachował zimną krew i zdobył gola uderzeniem z rzutu karnego!

80
    Będzie ogromna szansa na doprowadzenie do remisu z rzutu karnego!

77
    Krzysztof Drzazga napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

76
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia:
    z boiska schodzi Milewski, na boisku pojawia się Purzycki.

74
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała:
    z boiska schodzi Markow, na boisku pojawia się Scalet.

72
    Iwajło Markow napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

64
    z boiska schodzi Haydary, na boisku pojawia się Żebrowski.

64
    z boiska schodzi Skóra, na boisku pojawia się Stępień.

56
    Sebastian Milewski kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

52
    Mateusz Wypych napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

50
    Strzelcem bramki JOAN ROMAN.

Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpoczęło prowadzenie pościgu za gospodarzami. Uderzenie Joana Romana daje gościom nadzieję na zapunktowanie na stadionie Arki Gdynia!

46
    z boiska schodzi Bieroński, na boisku pojawia się Willmann.

33
    Gol dla Arki!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa HUBERT ADAMCZYK.

Za wykonanie jedenastki zabrał się Hubert Adamczyk i pokonał swoim uderzeniem bramkarza Podbeskidzia Bielsko-Biała!

32
    Rzut karny dla Arki Gdynia i za jego wykonanie zabiera się Hubert Adamczyk!

23
    W 23. minucie było jeszcze jedno uderzenie wyraźnie rozochoconego Karola Czubaka. Ponownie przymierzył w bramkę Podbeskidzia, ale tym razem nie znalazł sposobu na pokonanie uderzeniem Matveia Igonena.

12
    Strzelcem bramki KAROL CZUBAK.

Arka Gdynia nie potrzebowała dużo czasu na zdobycie prowadzenia 1:0. Od początku spotkania spędzała ona dużo czasu na połowie przeciwnika, a w 12. minucie Karol Czubak strzelił gola po dograniu Kacpra Skóry. Pogubiła się obrona Podbeskidzia Bielsko-Biała i cała drużyna ponownie musi odrabiać stratę do przeciwnika.

Gole: 12. Czubak, 33. Adamczyk (kar.) – 50. Roman, 80. Biliński (kar.)

Kartki:   56. Milewski (ARK), 83. Purzycki (ARK) – 52. Wypych (POD), 72. Iwajło (POD), 77. Drzazga (POD)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 2:4. Foule: 12:11.
    Arka Gdynia: Krzepisz – Tomal, Marcjanik, Dobrotka, Stolc, Skóra (64. Stępień), Milewski (76. Purzycki), Gol, Adamczyk, Haydary (64. Żebrowski), Czubak.

Zmiany: Kajzer – Kuzimski, Vinicius, Aleman, Rymaniak, Purzycki, Ziemann, Stępień, Żebrowski.

Trener: Ryszard Tarasiewicz

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Bonifacio, Mikołajewski, Markow (74. Scalet), Simonsen, Wypych, Bieroński (46. Willmann), Polkowski, Roman, Janota, Biliński.

Zmiany: Wieczorek – Sitek, Drzazga, Scalet, Rodriguez, Bernard, Willmann.

Trener: Dariusz Żuraw

Sędziowie: Krzysztof Jakubik (Siedlce)