Podbeskidzie – GKS T. 1:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS K. 2:1 (koniec) | ŁKS – Chrobry 5:2 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0 (0:0)
GKS Tychy
Sobota 25.02.2023, 15:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Fortuna 1 Liga • 21. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:56:43)

Posiadanie piłki: 61% : 39%.
    Strzały na bramkę: 3:1.
    Strzały niecelne: 4:6.
    Rzuty rożne: 5:2.
    Spalone: 0:1.
    Faule: 16:19.

Sytuacja nie zmieniła się zasadniczo po przerwie. Próby rozstrzygnięcia tego meczu były nieudane. Podbeskidzie było stać przez 90 minut na zaledwie dwa uderzenia celne, a GKS Tychy na jedno. Był jednak jeszcze doliczonym czas i w nim rozstrzygnięcie nastąpiło. Jeppe Simonsen zapewnił Góralom komplet punktów za zwycięstwo 1:0 uderzeniem po podaniu Titasa Milasiusa.

90+5

90+2
    Gol dla Podbeskidzia!
    Strzelcem bramki JEPPE SIMONSEN.

Rewelacyjny finisz Górali i dużo wskazuje na ich zwycięstwo wyszarpnięte w doliczonym czasie. Jeppe Simonsen znalazł się w odpowiednim miejscu po dograniu zmiennika Titasa Milasiusa!

90+1
    Jakub Bieroński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

89
    Nieudane rozegranie przyjezdnych i wznowienie od bramki zostało przyznane Matveiowi Igonenowi.

87
    Wznowienie wrzutem z autu przyznane tyszanom.

85
    Zmiana w drużynie GKS Tychy:
    z boiska schodzi Mikita, na boisku pojawia się Kozina.

82
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała:
    z boiska schodzi Bonifacio, na boisku pojawia się Bieroński.

78
    Coraz mniej wskazuje na jakiekolwiek uderzenie do bramki w tym spotkaniu.

76
    Niebezpieczna akcja przeprowadzona przez Maksymilana Sitka w porozumieniu z Joanem Romanem. Uderzenie południowca przeleciało ponad poprzeczką w bramce strzeżonej przez doświadczonego Konrada Jałochę.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

73
    z boiska schodzi Hartherz, na boisku pojawia się Milasius.

73
    z boiska schodzi Biliński, na boisku pojawia się Celtik.

73
    Krzysztof Machowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

72
    z boiska schodzi Rumin, na boisku pojawia się Dominguez.

72
    Arthur Vitelli napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

Gole: 90+2. Simonsen

Kartki:   72. Vitelli (POD), 90+1. Bieroński (POD) – 10. Buchta (GKT), 45+1. Skibicki (GKT), 73. Machowski (GKT)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
    Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 5:2. Spalone: 0:1. Foule: 16:19.
    Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Bonifacio, Wypych, Vitelli, Biliński (73. Celtik), Simonsen, Roman, Hartherz (73. Milasius), Drzazga (60. Sitek), Rodriguez, Neugebauer (60. Misztal).

Zmiany: Kaczorowski – Celtik, Markow, Bieroński, Milasius, Misztal, Sitek, Willmann, Mikołajewski.

Trener: Dariusz Żuraw

GKS Tychy: Jałocha – Buchta, Tecław, Nedić, Machowski, Radecki, Żytek, Wołkowicz, Skibicki (64. Biegański), Rumin (72. Dominguez), Mikita (85. Kozina).

Zmiany: Kostrzewski – Mańka, Kozina, Biegański, Dominguez, Tuleja, Szymura, Dzięgielewski, Połap.

Trener: Dominik Nowak

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)