Podbeskidzie – GKS T. 1:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS K. 2:1 (koniec) | ŁKS – Chrobry 5:2 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0 (0:0)
GKS Tychy
Sobota 25.02.2023, 15:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Fortuna 1 Liga • 21. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:56:43)

Posiadanie piłki: 61% : 39%.
    Strzały na bramkę: 3:1.
    Strzały niecelne: 4:6.
    Rzuty rożne: 5:2.
    Spalone: 0:1.
    Faule: 16:19.

Sytuacja nie zmieniła się zasadniczo po przerwie. Próby rozstrzygnięcia tego meczu były nieudane. Podbeskidzie było stać przez 90 minut na zaledwie dwa uderzenia celne, a GKS Tychy na jedno. Był jednak jeszcze doliczonym czas i w nim rozstrzygnięcie nastąpiło. Jeppe Simonsen zapewnił Góralom komplet punktów za zwycięstwo 1:0 uderzeniem po podaniu Titasa Milasiusa.

90+5

90+2
    Gol dla Podbeskidzia!
    Strzelcem bramki JEPPE SIMONSEN.

Rewelacyjny finisz Górali i dużo wskazuje na ich zwycięstwo wyszarpnięte w doliczonym czasie. Jeppe Simonsen znalazł się w odpowiednim miejscu po dograniu zmiennika Titasa Milasiusa!

90+1
    Jakub Bieroński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

89
    Nieudane rozegranie przyjezdnych i wznowienie od bramki zostało przyznane Matveiowi Igonenowi.

87
    Wznowienie wrzutem z autu przyznane tyszanom.

85
    Zmiana w drużynie GKS Tychy:
    z boiska schodzi Mikita, na boisku pojawia się Kozina.

82
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała:
    z boiska schodzi Bonifacio, na boisku pojawia się Bieroński.

78
    Coraz mniej wskazuje na jakiekolwiek uderzenie do bramki w tym spotkaniu.

76
    Niebezpieczna akcja przeprowadzona przez Maksymilana Sitka w porozumieniu z Joanem Romanem. Uderzenie południowca przeleciało ponad poprzeczką w bramce strzeżonej przez doświadczonego Konrada Jałochę.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

73
    z boiska schodzi Hartherz, na boisku pojawia się Milasius.

73
    z boiska schodzi Biliński, na boisku pojawia się Celtik.

73
    Krzysztof Machowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

72
    z boiska schodzi Rumin, na boisku pojawia się Dominguez.

72
    Arthur Vitelli napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

68
    Brakuje elementu zaskoczenia w ofensywnych próbach obu jedenastek.

66
    Coraz głośniej na stadionie. Zmarznięta publiczność znajduje w sobie energię do podniesienia głosu i próbuje pomóc nią gospodarzom w przeprowadzeniu skutecznego ataku.

64
    z boiska schodzi Skibicki, na boisku pojawia się Biegański.

62
    Pierwsze zmiany personalne zaproponowane przez Dariusza Żurawia. Stara się on pomóc drużynie w ofensywie.

60
    z boiska schodzi Drzazga, na boisku pojawia się Sitek.

60
    z boiska schodzi Neugebauer, na boisku pojawia się Misztal.

60
    Minęła godzina starcia na stadionie Podbeskidzia Bielsko-Biała.

57
    Zbyt agresywnie zaatakował jeden z zawodników Podbeskidzia Bielsko-Biała, co doprowadziło do faulu na połowie przeciwnika.

55
    Trudne warunki atmosferyczne na stadionie Podbeskidzia Bielsko-Biała i nie ułatwiają one rywalizacji zespołom. To jednak tylko częściowe usprawiedliwienie.

53
    Tym razem gra wznowiona wrzutem z autu. GKS Tychy stara się zaproponować w ofensywie więcej niż w pierwszej połowie.

49
    Nieudana akcja Podbeskidzia Bielsko-Biała i wznowienie od bramki zostało przyznane zawodnikom z Tychów.

47
    Pora na emocje związane z drugą połową spotkania.

46

Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu po przerwie.

Wczesnym popołudniem rozpoczął się mecz drużyn z województwa śląskiego. Podbeskidzie Bielsko-Biała mierzy się w nim z GKS-em Tychy. Górale nie imponują bramkostrzelnością na początku rundy wiosennej, czego potwierdzeniem była pierwsza połowa. Ani bielszczanie, ani ich przeciwnicy nie mieli łatwości w tworzeniu sytuacji strzeleckich.

45+1

45+1
    Kacper Skibicki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

45
    Doliczony czas.

40
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

39
    Podbeskidzie Bielsko-Biała nie wykorzystało szansy na zdobycie prowadzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dobrze ustawieni byli Konrad Jałocha oraz jego kompani z pola.

37
    Tomasz Neugebauer postraszył bramkarza z Tychów niebezpiecznym strzałem. Na wysokości zadania stanął Konrad Jałocha i nie pozwolił Podbeskidziu Bielsko-Biała na zdobycie prowadzenia.

33
    Coraz mniej będzie okazji na otwarcie wyniku w pierwszej połowie. W ofensywie przyjezdnych poza wspomnianym już Kacprem Skibickim starają się stworzyć zagrożenie Daniel Rumin oraz Patryk Mikita.

30
    Dwa bezbramkowe kwadranse spotkania za drużynami.

25
    Jeszcze jedno podejście Podbeskidzia Bielsko-Biała pod bramkę przeciwnika. Gospodarze starają się stworzyć szansę na oddanie strzału do siatki Kamilowi Bilińskiemu.

22
    Problem obu jedenastek z kreowaniem dogodnych sytuacji podbramkowych.

19
    Niebezpieczna dla tyszan szarża zaproponowana przez Kamila Bilińskiego. Doświadczony napastnik poradził sobie z przeciwnikami i wypracował miejsce do wykonania dośrodkowania, jednak nie znalazł nim kompana z Podbeskidzia.

17
    Na razie niewiele interesującego zaprezentowali w ofensywie piłkarze obu zespołów z województwa śląskiego.

15
    Gra wznowiona, a za drużynami już bezbramkowy kwadrans konfrontacji pod Klimczokiem.

14
    Przerwa w grze spowodowana urazami po niebezpiecznej kolizji.

12
    Podbeskidzie Bielsko-Biała popełniło błąd w wyprowadzeniu piłki, co otworzyło szansę na otwarcie wyniku przed Kacprem Skibickim. Gospodarze mieli szczęście, że przeciwnik nie potrafił oddać skutecznego uderzenia.

10
    Petr Buchta napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

7
    Na razie ciekawie na trybunach, ponieważ kibice Podbeskidzia Bielsko-Biała zaprezentowali oprawę.

5
    Za zespołami rozpoczynające spotkanie pięć minut rywalizacji i jak dotąd regionalni konkurenci nie przeprowadzili ataku na miarę wczesnego zdobycia prowadzenia.

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Bonifacio, Wypych, Vitelli, Biliński, Simonsen, Roman, Hartherz, Drzazga, Rodriguez, Neugebauer.
    Rezerwowi: Kaczorowski – Celtik, Markow, Bieroński, Milasius, Misztal, Sitek, Willmann, Mikołajewski.
    Trener: Dariusz Żuraw

GKS Tychy: Jałocha – Buchta, Tecław, Nedić, Machowski, Radecki, Żytek, Wołkowicz, Skibicki, Rumin, Mikita.
    Rezerwowi: Kostrzewski – Mańka, Kozina, Biegański, Dominguez, Tuleja, Szymura, Dzięgielewski, Połap.
    Trener: Dominik Nowak

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
    Ustawienie przyjezdnych
    Jedenastka Podbeskidzia

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fortuna I ligi w Bielsku-Białej. Dojdzie w nim do konfrontacji Podbeskidzia z GKS Tychy. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 15.
    Podbeskidzie powalczy u siebie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Gole: 90+2. Simonsen

Kartki:   72. Vitelli (POD), 90+1. Bieroński (POD) – 10. Buchta (GKT), 45+1. Skibicki (GKT), 73. Machowski (GKT)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
    Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 5:2. Spalone: 0:1. Foule: 16:19.
    Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Bonifacio, Wypych, Vitelli, Biliński (73. Celtik), Simonsen, Roman, Hartherz (73. Milasius), Drzazga (60. Sitek), Rodriguez, Neugebauer (60. Misztal).

Zmiany: Kaczorowski – Celtik, Markow, Bieroński, Milasius, Misztal, Sitek, Willmann, Mikołajewski.

GKS Tychy: Jałocha – Buchta, Tecław, Nedić, Machowski, Radecki, Żytek, Wołkowicz, Skibicki (64. Biegański), Rumin (72. Dominguez), Mikita (85. Kozina).

Zmiany: Kostrzewski – Mańka, Kozina, Biegański, Dominguez, Tuleja, Szymura, Dzięgielewski, Połap.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)