Polkowice – Znicz 1:2 (koniec) | Kotwica – Radunia 1:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Jastrzębie 1:1 (koniec)
Garbarnia – Wisła Pu. 4:1 (koniec) | Zagłębie II – Siarka T. 2:1 (koniec) | Olimpia E. – Lech II P. 0:1 (koniec)
Motor – Śląsk II 3:0 (koniec) | Polonia W. – Hutnik 1:0 (koniec)
Pogoń Siedlce
1:1 (0:1)
GKS Jastrzębie
Sobota 01.04.2023, 15:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 25. kolejka

87
    Chwilę po wejściu na boisko również wpisuje się do sędziowskiego notesu Nataniel Wybraniec, który otrzymuje żółtą kartkę.

75
    O tym, że oglądamy ciekawe, wyrównane i ostre widowisko wiemy od samego jego początku, a dał teraz przypomnieć nam sobie o tym Przemysław Misiak z ekipy Pogoni Siedlce faulując jednego z rywali na połowie gości w dość ostry sposób. Bez wątpienia w tej sytuacji sędzia główny z Lublina wyciąga z kieszonki żółtą kartkę.

68
    Kacper Zych z drużyny GKS 1962 Jastrzębie ogląda żółtą kartkę od arbitra głównego tego meczu Karola Iwanowicza z Lublina. Ostro teraz zawodnik ekipy przyjezdnej potraktował rywala na swojej połowie.

51
    Tyle szczęścia, co przed dwoma minutami nie miał z kolei portugalski zawodnik GKS 1962 Jastrzębie Ricardo Vaz, który za faul pod własnym polem karnym ogląda kartkę barwy żółtej.

30
    I jeszcze jeden kartonik wyciąga ze swojej kieszeni arbiter główny tego pojedynku. Teraz za uderzenie rywala stojącego za plecami zawodnika ukarany Damian Szuprytowski. Ucierpiał w tym starciu Bartosz Boruń.

28
    Zdaniem sędziego Karola Iwanowicza kolejne przewinienie, które zasługiwało na żółty kartonik, to faul w wykonaniu kapitana GKS 1962 Jastrzębie Przemysława Lecha. Są jeszcze pewne dyskusje zawodnika z arbitrem, ale decyzja jest już nieodwołalna.

26
    Bardzo nieładne zachowanie brazylijskiego zawodnika Pogoni Siedlce Marcinho i ogląda on żółty kartonik za faul na prawej stronie boiska i ostre podcięcie portugalskiego gracza João Guilherme.

10
    Żółty kartonik ogląda również po stronie Pogoni Siedlce obrońca tej drużyni i jednocześnie jej kapitan Maciej Wichtowski. Wykonają jastrzębianie rzut wolny z prawej strony boiska.

7
    Młody piłkarz GKS 1962 Jastrzębie Bartosz Boruń brzydko fauluje na prawej stronie własnej połowy boiska Cezarego Demianiuka i otrzymuje on jako pierwszy w tym meczu żółtą kartkę.