Jagiellonia – Radomiak 3:2 (koniec) | Widzew – Cracovia 2:0 (koniec) | Warta – Lech P. 0:2 (koniec)
Jagiellonia Białystok
3:2 (2:2)
Radomiak Radom
Niedziela 17.09.2023, 12:30 • Stadion Miejski, Białystok • PKO Ekstraklasa • 8. kolejka

Jagiellonia odwróciła losy spotkania! Przegrywała po dwunastu minutach 0-2, ale udało się jeszcze przed przerwą wyrównać, a zaraz po wznowieniu gry zdobyć decydującego gola. Świetne widowisko w Białymstoku! (14:39:34)

90+9

90+7
    Potężna, lecz niecelna próba Luizao zza pola karnego.

90+6
    Nieudane uderzenie Wolskiego. Nie trafił czysto w piłkę, a ta przeleciała w bezpiecznej odległości obok bramki. Dwie minuty do końca.

90+5
    Faul Luizao na Łaskim w środku pola.

90+4
    Wszyscy zdobywcy bramek w dzisiejszym meczu są już poza placem gry. Bohaterem, niezależnie od końcowego rezultatu, jest Marczuk, czyli autor trzech asyst.

90+4
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok:
    z boiska schodzi Jesús Imaz, na boisku pojawia się Wojciech Łaski.

90+2
    Kaput uderzał głową, ale był za bardzo odchylony i w trudnej sytuacji przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

90+1
    Wysoka wrzutka gości z lewej strony. Defensor Jagiellonii zbija głową na rzut rożny.

90+1
    Lasyk dorzucił osiem minut do regulaminowego czasu gry. Łącznie w tym spotkaniu będziemy mieli aż 16 minut doliczonych.

90
    Tym razem Imaz w roli agresora. Kopnął rywala blisko linii bocznej.

89
    Kaput faulował Imaza w środku pola.

88
    Idiotyczne zachowanie zawodnika Jagiellonii, który popychał rywala w swojej szesnastce! Na jego szczęście nie zostało to uznane jako przewinienie.

87
    Wrzutka w pole karne Jagiellonii. Tam przewraca się jeden z graczy Radomiaka. Przyjezdni domagają się podyktowania rzutu karnego!

86
    Wolski powalony na murawę przez Kubickiego. Rzut wolny Radomiaka.

85
    Luizao faulował Wdowika na połowie Jagiellonii. Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry.