KKS – Chojniczanka 0:1 (koniec) | Lech II P. – Pogoń Sdl. 0:4 (koniec) | Hutnik – Stomil 2:1 (koniec)
Polonia B. – ŁKS II 2:1 (koniec)
Lech II Poznań
0:4 (0:1)
Pogoń Siedlce
Niedziela 17.09.2023, 12:00 • Stadion Akademii KKS Lech Poznań, Wronki • 2. Liga • 9. kolejka

Za nami jednostronne spotkanie zakończone wygraną Pogoni Siedlce rezultatem 4:0 we Wronkach przeciwko rezerwom Lecha Poznań. Na dziś to już wszystko z naszej strony. Dziękujemy za wspólne piłkarskie emocje i razem spędzony czas. Zachęcamy do śledzenia innych, licznych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę udanej niedzieli i do następnego! (13:55:24)

Faule: 12:15.

Pogoń Siedlce z awansem na 7. miejsce w tabeli piłkarskiej eWinner 2. Ligi sezonu 2023/2024 w trakcie trwania 9. kolejki. Pewnie przyjezdni wygrywają we Wronkach z rezerwami Lecha Poznań 4:0, co sprawia, że "Kolejorz" pozostaje na razie w dolnych rejojnach ligowej klasyfikacji.

90+2

90+1
    Ofensywny wypad Misia i faul w polu karnym rywali, co powoduje, że rzut wolny od własnej bramki wykonają gospodarze.

90
    Arbiter główny tego starcia Mateusz Piszczelok przedłuża ten mecz o zaledwie 2 minuty.

89
    Faulowany w środku pola na połowie przeciwnika Tomasz Cywka. Krótka dyskusja z arbitrem i kontynuują grę z rzutu wolnego piłkarze Lecha II.

88
    Przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu wolnego autorstwa Ksawerego Kukułki i piłka poza boiskiem. Wznawia od linii 5. metra Jakub Burek – golkiper siedleckiej Pogoni.

87
    Faulowany w narożniku boiska Filip Wolski. Słusznie odgwizdany faul na piłkarzu Lecha II Poznań i będą mieli rzut wolny Lechici.

85
    Jeszcze jedna dogona akcja siedlczan. Teraz dla odmiany najpierw strzelał Nowak, którego próba jest blokowana, a z bliska chce dobić tę próbę Babor leżący na murawie, ale uderza prosto w bramkarza "Kolejorza"!

84
    Poznaniacy wychodzą z szybkim atakiem, ale Pacławski odbija się od Wicenciaka i akcja poznaniaków zakończona niepowodzeniem.

83
    Danny Babor świetnie znajduje swoim podaniem Damiana Nowaka, który w decydującym momencie niepotrzebnie chce kiwać obrońcę zamiast uderzać i tym samym gubi się w swoich poczynaniach, a Pogoń po wybiciu futbolówki ma jedynie rzut rożny.

81
    Niespełna 10 minut do końca rywalizacji w regulaminowym czasie gry. Próbują konstruować swoje ataki Lechici, ale bez konkretnych okazji pod bramką Pogoni, która gra bardzo pewnie mając w głowach wynik.

80
    Faulowany przy linii bocznej boiska Kukułka i teraz to rzut wolny mają poznaniacy.

79
    Kolejny faul w tym pojedynku i kolejny raz rzut wolny rozgrywać będzie Pogoń. Bezradny już jest w ostatnich minutach zespół Lecha II Poznań.

77
    W przodzie z piłką znalazł się Danny Babor, ale faulował on jednego z poznaniaków w ofensywnym wypadzie.

76
    Faul w środku pola i rzut wolny mają siedlczanie.

75
    Wbiega prawą flanką Juszczyk, który podaje w kierunku bliskiego słupka, gdzie czekał Pacławski, ale przerywają to zagranie w ostatnim możliwym momencie defensorzy Pogoni.

74
    Dopięta podwójna zmiana w Pogoni Siedlce:
    schodzi strzelec gola na 2:0 Piotr Pyrdoł, a na ostatni nieco ponad kwadrans wbiega Danny Babor.

Adam Ka

Gole: 32. Szuprytowski, 46. Pyrdoł, 48. Demianiuk, 61. Hrnčiar (kar.)

Kartki:   23. Kukułka (LP2), 26. Tudruj (LP2)

Strzały celne: 2:18. Strzały niecelne: 0:8. Rzuty rożne: 5:9. Spalone: 0:3. Foule: 12:15.
    Lech II Poznań: Pruchniewski – Orłowski, Wichtowski, Tudruj, Kukułka, Niedzielski (59. Kornobis), Nadolski (71. Juszczyk), Dziuba (56. Żołądź), Lisman (56. Wolski), Pacławski, Pawłowski (C) (56. Cywka).

Zmiany: Stachowiak – Olejnik.

Trener: Artur Węska.

Pogoń Siedlce: Burek – Lewandowski (C), R. Majewski, Misiak (67. Myszkowski), Szuprytowski, Miś, Burka (74. Dzięcioł), Sinior, Pyrdoł (74. Babor), Hrnčiar (67. Wicenciak), Demianiuk (61. Nowak).

Zmiany: Kowynia – Derlatka, Okusami, M. Majewski.

Trener: Marek Brzozowski.

Sędzia główny: Mateusz Piszczelok (Katowice).
    Sędzia liniowy 1: Daniel Wiejowski.