Puszcza – Cracovia 1:1 (koniec) | Śląsk – Legia 4:0 (koniec) | Lech P. – ŁKS 3:1 (koniec)
Śląsk Wrocław
4:0 (0:0)
Legia Warszawa
Sobota 21.10.2023, 17:30 • Stadion Miejski, Wrocław • PKO Ekstraklasa • 12. kolejka

POGROM! Śląsk nie pozostawia złudzeń rywalom, Legia przegrywa, albo inaczej, zostaje rozgromiona przez wrocławian aż 4:0! (19:31:21)

90+8

90+5
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław:
    z boiska schodzi Erik Expósito, na boisku pojawia się Kenneth Zohore.

90+2
    Exposito potrzebuje pomocy medyków.

90+1
    Arbiter dorzuca aż 6 minut...

90
    z boiska schodzi Nahuel Leiva, na boisku pojawia się Burak Ince.

90
    z boiska schodzi Peter Pokorny, na boisku pojawia się Daniel Łukasik.

88
    Wydawało się, że będzie bramka honorowa, Wszołek kieruje piłkę do siatki rywala, ale wcześniej Gil Dias na ofsajdzie!

86
    Legia jeszcze próbuje, ale na razie niewiele z tego wynika!

85
    z boiska schodzi Patrick Olsen, na boisku pojawia się Michał Rzuchowski.

84
    z boiska schodzi Piotr Samiec-Talar, na boisku pojawia się Mateusz Żukowski.

83
    Muci z dystansu, ale piłka przelatuje minimalnie obok słupka bramki rywala!

82
    Zgranie w pole karne w kierunku Gil Diasa, ten oddaje strzał, ale wprost w ręce Leszczyńskiego.

80
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa:
    z boiska schodzi Maciej Rosołek, na boisku pojawia się Blaž Kramer.

80
    z boiska schodzi Tomas Pekhart, na boisku pojawia się Ernest Muci.

79
    Ribeiro z dalekiego dystansu, ale przenosi piłkę nad poprzeczką Leszczyński!

78
    Legia już bez szans w tym pojedynku, Śląsk w drugiej połowie gra fenomenalnie!
    77. Erik EXPÓSITO - 4:0

77
    Gol dla Śląska!

POGROM! Fatalne zachowanie defensywy gości! Expostio dostaje podanie na własnej połowie, urywa się obrońcom gości, przebiega z piłką kilkadziesiąt metrów i w sytuacji sam na sam trafia!