Cracovia – Puszcza 0:1 (koniec) | ŁKS – Lech P. 2:3 (koniec) | Legia – Śląsk 0:0 (koniec)
Cracovia
0:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice
Niedziela 21.04.2024, 12:30 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa • 29. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:27:46)

Posiadanie piłki: 56% : 44%.
    Strzały celne: 2:3.
    Strzały niecelne: 10:4.
    Rzuty rożne: 9:3.
    Spalone: 0:1.
    Foule: 12:15.

Puszcza Niepołomice zwyciężyła z Cracovią dzięki bramce w pierwszej połowie spotkania. Po przerwie Pasy nie zdołały doprowadzić do remisu. Walka o utrzymanie niezmiennie z rumieńcami.

90+4

90+2
    "Co Wy robicie..." z trybun. "Pierwsza liga, pierwsza liga, Cracovia".

90+1
    Interweniowali przyjezdni po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a dodatkowo było przewinienie na Arturze Siemaszce.

90
    Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

89
    Ile doliczy sędzia ze Szczecina?

88
    Puszcza Niepołomice dokonuje zmiany:
    Hubert Tomalski opuszcza boisko a pojawia się na nim Bartłomiej Poczobut.

88
    Wojciech Hajda opuszcza boisko a pojawia się na nim Thiago.

87
    Kompletnie nieudane podanie Konrada Stępnia i wznowienie od bramki zostało przyznane Sebastianowi Madejskiemu.

86
    Niedokładne rozegranie na obrzeżach pola karnego z wykorzystaniem Benjamina Kallmana.

84
    Eneo Bitri ma pretensje do zespołu za brak zaangażowania we wznowienie gry wrzutem z autu.

83
    Komplet zmian Dawida Kroczka.

82
    Cracovia dokonuje zmiany:
    Jani Atanasov opuszcza boisko a pojawia się na nim Mateusz Bochnak.
    82. Benjamin Kallman strzelił niecelnie!

82
    Brakuje dokładności zawodnikom Cracovii. Po raz drugi strzalał głową Benjamin Kallman. Tym razem spudłował po dośrodkowaniu Pawła Jaroszyńskiego. Coraz mniej czasu mają gospodarze na odwrócenie niekorzystnego wyniku.

81
    Artur Siemaszko przebudził bramkarza Cracovii dość banalnym strzałem.

Gole: 19. Hajda

Kartki:   38. Ghiță (CRA), 52. Atanasov (CRA) – 47. Revenco (PSZ), 47. Hajda (PSZ), 72. Crăciun (PSZ), 75. Zapolnik (PSZ)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 10:4. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 0:1. Foule: 12:15.
    Cracovia: Madejski – Hoskonen, Bitri, Ghiță (46. Glik) – Rapa (C) (46. Rózga), Sokołowski (66. Maigaard), Atanasov (82. Bochnak), Ólafsson (66. Jaroszyński) – Makuch, Rakoczy – Källman.
    Zmiany: Hrosso – Bzdyl, Kolec.

Trener: Dawid Kroczek

Puszcza Niepołomice: Zych – Revenco (62. Bartosz), Crăciun, Yakuba, Koj – K. Stępień, Walski – Lee (62. Siemaszko), Hajda (88. Thiago), Tomalski (88. Poczobut) – Zapolnik (C) (79. Wojcinowicz).
    Zmiany: Komar – Stec, Sołowiej, Firlej.

Trener: Tomasz Tułacz

Sędziowie: Karol Arys (Szczecin)