(17:11)
Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM!
25:27
(8:10)
Dobre spotkanie w płockiej Orlen Arenie na zakończenie tego sezonu. Gospodarze do końca walczyli o wygraną i trzeba przyznać, że byli bliscy przedłużenia tej serii gier do niedzieli. Tytuł kolejny rok z rzędu trafia jednak w ręce zawodników Vive Tauron Kielce. Dziękuje za śledzenie relacji na lajfy.com.
30:23
(17:10)
"Mistrzem się jest, a nie bywa" taki transparent wywiesili w dzisiejszym spotkaniu fani Selgrosu Lublin.Tak też zagrał aktualny mistrz Polski i rozbił Pogoń Baltice Szczecin 30:23. Spotkanie od początku do końca było pod kontrolą ekipy Sabiny Włodek. Pogoń ma ogromny problem przed jutrzejszym meczem. Czy Selgros jutro będzie świętował mistrzostwo Polski? Wszystko okaże się właśnie jutro i już z tego miejsca zapraszamy wszystkich na relacje z tego spotkania Lajfy.com
22:21
(10:9)
Po zmianie stron szybko na prowadzenie wyszły zawodniczki Startu. Kiepsko zarówno w defensywie jak i ofensywie grały gdynianki co w pewnym momencie skutkowało stratą pięciu bramek. W ostatnim kwadransie meczu świetną robotę w bramce wykonywała Gapska, która broniła rzuty gości. Na trzy minuty przed końcem do remisu doprowadziła Matieli. Wydawało się, że mecz zakończy się dogrywką, ale w ostatniej sekundzie meczu bramkę na wagę zwycięstwa zdobyła Galińska!! Wynik rywalizacji to 2:1 dla gdynianek. Trzeci mecz już jutro o 16 na Arena Gdynia.
Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM!
21:32
(12:12)
Świetny mecz w drugiej połowie zawodniczek KPR-u Jelenia Góra! Podopieczne Mirosława Saneckiego rozegrały świetne zawody i zapewniły sobie utrzymanie! Z PGNiG Superligą Kobiet żegna się KPR Ruch Chorzów, a w barażach powalczy UKS PCM Kościerzyna. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w Lajfy.com!