PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wszystko wg sportu
Chronologicznie
20200925
Piątek 25. 9. 2020
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
15:30
Hutnik – Olimpia G.
(2. Liga)
(5)
2:2
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
16:00
Jekaterynburg – Din. Mińsk
(KHL)
3:4
(1:1, 1:3, 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
16:00
Stal Rz. – Olimpia E.
(2. Liga)
(5)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
17:15
Wigry – Śląsk II
(2. Liga)
(5)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
17:30
GKS – Resovia
(PlusLiga)
(3)
2:3
15:25
18:25
25:19
25:22
7:15
0
:
0
finał
1
2
(15:25, 18:25, 25:19, 25:22, 7:15)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:30
Helsinki – Novosibirsk
(KHL)
5:2
(0:1, 3:1, 2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
17:40
Jastrzębie – Widzew
(Fortuna 1 Liga)
(5)
0:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
18:00
Budowlani – Rysice
(Tauron Liga)
(2)
1:3
23:25
15:25
25:23
22:25
0
:
0
finał
1
2
(23:25, 15:25, 25:23, 22:25)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Wisła Pł. – Warta
(PKO Ekstraklasa)
(5)
1:3
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:00
Termalica – Arka
(Fortuna 1 Liga)
(5)
0:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
18:30
Jarosław – Niżniekamsk
(KHL)
2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
18:30
Omsk – Kunlun
(KHL)
3:1
(1:0, 2:1, 0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
18:30
Sankt Petersburg – Bars
(KHL)
2:3
(0:0, 0:2, 2:0 - 0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po rz. karnych (0:1)
(
66'
)
więcej
19:00
GKS T. – Resovia
(Fortuna 1 Liga)
(5)
2:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
19:30
Motor – Garbarnia
(2. Liga)
(5)
1:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
19:45
Stomil – Zagłębie S.
(Fortuna 1 Liga)
(5)
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:45
Odra O. – GKS Bełchatów
(Fortuna 1 Liga)
(5)
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:30
Trefl – Cuprum
(PlusLiga)
(3)
3:1
16:25
25:18
25:15
25:18
0
:
0
finał
1
2
(16:25, 25:18, 25:15, 25:18)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
20:30
Górnik Z. – Wisła K.
(PKO Ekstraklasa)
(5)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
20:30
Hertha – Eintracht
(Bundesliga)
(2)
1:3
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
21:00
Lille – Nantes
(Ligue 1 Uber Eats)
(5)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej