PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wszystko wg sportu
Chronologicznie
20170325
Sobota 25. 3. 2017
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
00:00
Pittsburgh – NY Islanders
(NHL)
3:4
(0:0, 2:3, 1:0 - 0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po rz. karnych (1:2)
(
66'
)
więcej
00:00
Charlotte – Cleveland
(NBA)
105:112
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
00:00
Indiana – Denver
(NBA)
117:125
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
00:00
Orlando – Detroit
(NBA)
115:87
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
00:10
Washington – Brooklyn
(NBA)
129:108
(31:22, 63:42, 97:81)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
48'
)
więcej
00:30
Detroit – Tampa
(NHL)
1:2
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
64'
)
więcej
00:30
Boston – Phoenix
(NBA)
130:120
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
01:00
Houston – New Orleans
(NBA)
117:107
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
01:00
Chicago – Philadelphia
(NBA)
107:117
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
01:00
Milwaukee – Atlanta
(NBA)
100:97
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
01:40
Dallas – San Jose
(NHL)
6:1
(1:0, 3:1, 2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
03:00
Anaheim – Winnipeg
(NHL)
3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
03:30
Golden State – Sacramento
(NBA)
114:100
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
03:30
LA Lakers – Minnesota
(NBA)
130:119
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
więcej
10:00
PŚ w Planicy: konkurs drużynowy
(Skoki)
Norwegia
(Niemcy, Polska)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
8
)
więcej
11:00
Świt Skolwin – Górnik K.
(3 liga, gr. II)
(20)
2:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
11:00
Pogoń Sdl. – Górnik Ł.
(Spotkania towarzyskie)
1:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+1
)
więcej
11:00
Zagłębie S. – Legia
(Spotkania towarzyskie)
1:2
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+1
)
więcej
12:30
Jeziorak Iława – Lechia
(Spotkania towarzyskie)
0:11
(0:5)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+1
)
więcej
12:45
Wisła Pu. – Chojniczanka
(Fortuna 1 Liga)
(23)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
13:00
Przodkowo – Toruń
(3 liga, gr. II)
(20)
2:2
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
13:00
Śląsk II – Pawłowice Śl.
(3 liga, gr. III)
(19)
0:0
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
Irlandia – Kosowo
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 5.)
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
Warta – Olimpia E.
(2. Liga)
(23)
1:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
14:00
Mot. Lubawa – Concordia
(3 liga, gr. I)
(20)
0:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
MKS Ełk – Huragan W.
(3 liga, gr. I)
(20)
2:0
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
Wda – Polonia Śr.
(3 liga, gr. II)
(20)
0:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
Gwardia K. – Vineta
(3 liga, gr. II)
(20)
2:1
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
Górnik W. – BKS Stal
(3 liga, gr. III)
(19)
0:0
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
Avia – Karpaty K.
(3 liga, gr. IV)
(21)
2:1
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
Stal Rz. – Orlęta
(3 liga, gr. IV)
(21)
2:1
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
14:00
Biała Podlaska – Resovia
(3 liga, gr. IV)
(21)
2:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
Węgry U-18 – Polska U-18
(Reprezentacja)
2:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:52
Indykpol – Cuprum
(PlusLiga)
(29)
3:1
17:25
25:17
25:21
25:23
0
:
0
finał
1
2
(17:25, 25:17, 25:21, 25:23)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
BBTS – Skra
(PlusLiga)
(29)
0:3
19:25
24:26
14:25
0
:
0
finał
1
2
(19:25, 24:26, 14:25)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
GKS T. – Bytovia
(Fortuna 1 Liga)
(23)
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
15:00
Puszcza – Błękitni
(2. Liga)
(23)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Rozwój – Stal S. W.
(2. Liga)
(23)
2:2
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Hur. Morąg – Ruch W. M.
(3 liga, gr. I)
(20)
2:0
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Kleczew – Chemik B.
(3 liga, gr. II)
(20)
5:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Jarota – Pogoń II
(3 liga, gr. II)
(20)
0:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
15:00
Chwaszczyno – Lech II P.
(3 liga, gr. II)
(20)
2:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Lechia ZG – Rekord
(3 liga, gr. III)
(19)
3:3
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
15:00
Ruch Z. – Skra
(3 liga, gr. III)
(19)
3:1
(-:-)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Żmigród – Górnik II
(3 liga, gr. III)
(19)
5:0
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Olimpia K. – Ślęza Wrocław
(3 liga, gr. III)
(19)
1:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
KSZO – Jarosław
(3 liga, gr. IV)
(21)
1:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Trzebinia-Siersza – Unia T.
(3 liga, gr. IV)
(21)
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Małogoszcz – Soła
(3 liga, gr. IV)
(21)
0:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Garbarnia – Cosmos N.
(3 liga, gr. IV)
(21)
3:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Chorwacja U-19 – Polska U-19
(Reprezentacja)
2:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Lech P. – Chrobry
(Spotkania towarzyskie)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90'
)
więcej
16:00
EKS Start – UKS PCM
(Superliga K)
(22)
36:27
(19:12)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
16:00
Zagłębie – KPR G.K.
(Superliga K)
(22)
33:16
(16:8)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
16:00
Sandecja – MKS Kluczbork
(Fortuna 1 Liga)
(23)
4:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
16:00
Gryf – Odra O.
(2. Liga)
(23)
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
16:00
Legionovia – Polonia B.
(2. Liga)
(23)
3:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
16:00
Siarka T. – Kotwica
(2. Liga)
(23)
2:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
16:00
Leśnik – Pogoń Lęb.
(3 liga, gr. II)
(20)
1:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
16:00
KKS – Bałtyk G.
(3 liga, gr. II)
(20)
1:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
16:00
Polkowice – Miedź II
(3 liga, gr. III)
(19)
1:1
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
16:30
AZS Łączpol – MKS Perła
(Superliga K)
(22)
24:30
(11:15)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
17:00
Czarni – BKS Visła
(PlusLiga)
(29)
3:1
25:11
25:18
23:25
25:22
0
:
0
finał
1
2
(25:11, 25:18, 23:25,25:22)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
KPR J.G. – SPR Pogoń
(Superliga K)
(22)
20:35
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Stal M. – Wigry
(Fortuna 1 Liga)
(23)
2:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
17:00
GKS Bełchatów – Polonia W.
(2. Liga)
(23)
2:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
17:00
Głogów – Red Dragons
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
(20)
5:3
(4:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
18:00
Arka – Olimpia-Beskid
(Superliga K)
(22)
25:23
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Azoty – KPR
(Superliga M)
(24)
31:26
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Pogoń – Stal
(Superliga M)
(24)
39:29
(21:15)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
18:00
Szwecja – Białoruś
(eMŚ (Europa))
(A)
4:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:00
Andora – Wyspy Owcze
(eMŚ (Europa))
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Szwajcaria – Łotwa
(eMŚ (Europa))
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Cypr – Estonia
(eMŚ (Europa))
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:00
Bośnia i Herc. – Gibraltar
(eMŚ (Europa))
5:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Świt NDM – Tomaszów Maz.
(3 liga, gr. I)
(20)
2:0
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
BKS – ŁKS
(Tauron Liga)
(26)
3:0
25:16
25:15
25:18
0
:
0
finał
1
2
(25:16, 25:15, 25:18)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Ostróda – ŁKS Łom.
(3 liga, gr. I)
(20)
4:0
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Red Devils – FC Toruń
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
(20)
1:6
(1:4)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
18:00
Hel. Białystok – Gniezno
(I liga N)
(19)
3:6
(1:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
18:00
Lubawa – Uniw. Zielona Góra
(I liga N)
(19)
3:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
18:10
I runda SBP
(Żużel)
Fogo Power
(Boll Team, Monster Energy Speedway Team)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
Finał
)
więcej
18:30
Gwardia – Piotrkowianin
(Superliga M)
(24)
34:24
(15:11)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
59'
)
więcej
19:00
Minnesota – Vancouver
(NHL)
2:4
(0:0, 0:4, 2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
19:00
Piast – Clearex
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
(20)
3:1
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
19:05
Columbus – Philadelphia
(NHL)
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
19:10
Widzew – Łowicz
(3 liga, gr. I)
(20)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:22
Radwańska – Lučić-Baroni
(WTA Miami)
(3)
0:2
0:6
3:6
0
-
0
finał
1
2
(0:6, 3:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
19:30
AZS UŚ – Wieliczka
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
(20)
1:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
20:00
Dafi Społem – Stocznia
(PlusLiga)
(29)
2:3
25:20
25:27
25:22
25:23
11:15
0
:
0
finał
1
2
(25:20, 25:27, 25:22, 25:23, 11:15)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
20:00
AZS Gdańsk – Szczecin
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
(20)
3:3
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
20:30
LA Clippers – Utah
(NBA)
108:95
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
20:45
Bułgaria – Holandia
(eMŚ (Europa))
(A)
2:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
20:45
Luksemburg – Francja
(eMŚ (Europa))
(A)
1:3
(1:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:45
Portugalia – Węgry
(eMŚ (Europa))
3:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
20:45
Belgia – Grecja
(eMŚ (Europa))
1:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+7
)
więcej