Arka – Ruch 0:2 (koniec) | Widzew – GKS Bełchatów 1:1 (koniec) | Wisła K. – Lech P. 1:0 (koniec)

97
    Golański uderzył z kilkunastu metrów nad poprzeczką, a sędzia zakończył mecz! Co za emocje! Lechia przegrywała już 0:2, aby ostatecznie strzelić trzy gole i zgarnąć komplet punktów.

96
    Ostatnia szansa dla Korony - rzut rożny.

94
    W końcówce jeszcze jedna zmiana - Bąk wchodzi za Traore.

94
    Mecz za moment powinien dobiec końca.

90
    Gol dla Lechii!
    Dośrodkowanie z prawej strony spada na nogę Nowaka, a ten strzela bez namysłu z pierwszej piłki! Niesamowita odpowiedź Lechii na wydarzenia z pierwszej połowy! 3:2 dla gości!

87
    W przerwie meczu trener Kafarski zrugał swoich zawodników i jak widać ostre słowa przyniosły rezultat na murawie.

85
    2:2! Surma uciszył trybuny! Po dośrodkowaniu pomocnik Lechii przyjął sobie futbolówkę i uderzył obok słupka! Małkowski bez szans.

84
    ...nie ma bramki! Piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

84
    Edi strzela z linii pola karnego!...

82
    Vuković opuszcza na chwilę murawę, ucierpiał po zderzeniu z Nowakiem.

78
    Uderzenie z dystansu Surmy po podaniu Traore. Piłka w rękach Małkowskiego.

75
    Bajić zmienia Buvala.

74
    Nic z tego nie będzie.

73
    Lechia nie odpuszcza - rzut rożny dla gości.

72
    Wydaje się, że arbiter popełnił teraz poważny błąd! Piłkę we własnym polu karnym ewidentnie zagrał ręką Deleu, sędzia jednak nie wskazał na jedenasty metr.

70
    Za Lecha wchodzi na murawę Andradina.

68
    Jest jeszcze nadzieje dla Lechii! Pavol Stano pakuje piłkę do własnej bramki po uderzeniu Nowaka!