Arka – Ruch 0:2 (koniec) | Widzew – GKS Bełchatów 1:1 (koniec) | Wisła K. – Lech P. 1:0 (koniec)

97
    Golański uderzył z kilkunastu metrów nad poprzeczką, a sędzia zakończył mecz! Co za emocje! Lechia przegrywała już 0:2, aby ostatecznie strzelić trzy gole i zgarnąć komplet punktów.

96
    Ostatnia szansa dla Korony - rzut rożny.

94
    W końcówce jeszcze jedna zmiana - Bąk wchodzi za Traore.

94
    Mecz za moment powinien dobiec końca.

90
    Gol dla Lechii!
    Dośrodkowanie z prawej strony spada na nogę Nowaka, a ten strzela bez namysłu z pierwszej piłki! Niesamowita odpowiedź Lechii na wydarzenia z pierwszej połowy! 3:2 dla gości!

87
    W przerwie meczu trener Kafarski zrugał swoich zawodników i jak widać ostre słowa przyniosły rezultat na murawie.

85
    2:2! Surma uciszył trybuny! Po dośrodkowaniu pomocnik Lechii przyjął sobie futbolówkę i uderzył obok słupka! Małkowski bez szans.

84
    ...nie ma bramki! Piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

84
    Edi strzela z linii pola karnego!...

82
    Vuković opuszcza na chwilę murawę, ucierpiał po zderzeniu z Nowakiem.

78
    Uderzenie z dystansu Surmy po podaniu Traore. Piłka w rękach Małkowskiego.

75
    Bajić zmienia Buvala.

74
    Nic z tego nie będzie.

73
    Lechia nie odpuszcza - rzut rożny dla gości.

72
    Wydaje się, że arbiter popełnił teraz poważny błąd! Piłkę we własnym polu karnym ewidentnie zagrał ręką Deleu, sędzia jednak nie wskazał na jedenasty metr.

70
    Za Lecha wchodzi na murawę Andradina.

68
    Jest jeszcze nadzieje dla Lechii! Pavol Stano pakuje piłkę do własnej bramki po uderzeniu Nowaka!

66
    Stano uderzał na bramkę Lechii po rzucie rożnym - niecelnie.

65
    Lechia w zasadzie nie istnieje, Korona szuka kolejnych goli.

62
    Korzym ostro potraktował Deleu i zobaczył żółtą kartkę.

61
    Wciąż w ataku Korona, Lechia gra fatalnie...

58
    Kapsa w dobrym stylu obronił strzał Jovanovicia.

55
    Poźniak za Pietrowskiego.

53
    Niedzielan ukarany żółtą kartką. Wracając do bramki, powtórki pokazały, że napastnik Korony znajdował się w momencie podania na pozycji spalonej.

53
    Gol dla Korony!
    Korzym bardzo dobrze wypatrzył Niedzielana, który z ok. 10 metrów nie pomylił się, uderzając lewą nogą! 2:0!

50
    Kapsa wyprzedził bardzo dobrze Korzyma.

47
    Traore uderza obok bramki z rzutu wolnego.

46

45
    A jednak sędzia zakończył pierwszą połowę o czasie. Korona prowadzi jak dotąd 1:0 z Lechią.

44
    Niebawem dowiemy się, czy arbiter przedłuży pierwszą połowę. Było kilka przerw, więc pewnie tak się stanie.

43
    Traore doszedł do pozycji strzeleckiej, ale nie był w stanie trafić w bramkę.

41
    Kolejny korner dla Korony.

39
    Buval opuszcza murawę, jest mocno poturbowany.

36
    "Wtorek" na spalonym.

34
    ...ponad poprzeczką.

34
    Vuković z rzutu wolnego...może być groźnie...

31
    Kolejna akcja Niedzielan - Korzym, tym razem ten drugi nie doszedł do dobrego dośrodkowania napastnika Korony, który posłał piłkę w pole karne.

30
    Korona nadal ciśnie i dąży do zdobycia drugiego gola. Trzeba dodać, że rzut rożny z którego padła bramka dla gospodarzy był mocno kontrowersyjny.

27
    Lisowski teraz leży na murawie i potrzebuje interwencji masażystów.

24
    Jovanović głową pokonuje Kapsę! 1:0 dla gospodarzy!

24
    Rzut rożny dla Korony Kielce.

22
    Na razie brakuje dokładności obu jedenastkom.

20
    Znów przed szansą Korzym! Niedzielan wypatrzył go w polu karnym, ale piłkarz Korony chybił niemiłosiernie.

18
    Znakomita interwencja Janickiego po dośrodkowaniu jednego z graczy Korony.

15
    Korzym groźnie przymierzył z dystansu! Piłka poszybowała obok słupka bramki Kapsy.