Spotkanie zostało przedłużone o dwie minuty.

Obie drużyny czekają już na końcowy gwizdek.

Na ostatnie minuty w zespole ŁKS-u w miejsce Stefańczyka wchodzi Klepczarek.

82
    Ostatnia zmiana w zespole Lecha. Kamiński zastępuje Murawskiego.

79
    Gol dla Lecha!
    Piłka po uderzeniu głową Artjomsa Rudnevsa odbiła się od poprzeczki i spadła przy linii bramkowej. Arbiter uznał, że przekroczyła ona linię i uznał bramkę łotewskiego snajpera.

75
    Rundevs wykorzystał błąd obrony ŁKS-u, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, i spokojnym strzałem podwyższył na 4:0.

75
    Tonev zastępuje Wilka.

74
    Znakomita interwencja Kotorowskiego po uderzeniu z dystansu Stefańczyka.

72
    Bykowski z dystansu, ale wysoko nad bramką.

69
    Wyparło pewnie wyłapuje dośrodkowanie piłkarzy Lecha z lewej strony.

68
    Saganowski fauluje Arboledę.

66
    W miejsce Próchnika wchodzi Kaczmarek.

65
    Groźna akcja Lecha, ale zakończona niecelnym uderzeniem Stilicia.

63
    Wilk ładnie podawał do Stilicia, ale ten źle sobie przyjął i stracił piłkę.

61
    ŁKS próbuje atakować, ale chaotyczne akcje nie mogą zagrozić bramce Kotorowskiego.

59
    W miejsce Możdżenia wchodzi Kriwiec.

57
    Dośrodkowanie Lecha z lewej strony, ale Rudnevs w polu karnym minął się z piłką.

54
    Początek drugiej połowy podobny do pierwszych minut tego spotkania, przeważają piłkarze ŁKS-u, ale nie potrafią sforsować obrony Lecha.
    Gole: 21. Rudnevs, 24. Stefańczyk (wł.), 29. Stilić, 75. Rudnevs, 79. Rundevs

Kartki:   86. Szałachowski (LKS)

ŁKS Łódź: Wyparło - Klepczarek, Adamski, Łabędzki, Stefański, Kłus, Pruchnik, Romańczuk, Smoliński, Bykowski, Saganowski.
    Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski - Grzegorz Wojtkowiak, Hubert Wołąkiewicz, Manuel Arboleda, Luis Henriquez - Rafał Murawski, Dimitrije Injac, Mateusz Możdzeń - Semir Stilić, Artiom Rudnev, Jakub Wilk

Sędziowie: Dawid Piasecki (Słupsk)