Spotkanie zostało przedłużone o dwie minuty.

Obie drużyny czekają już na końcowy gwizdek.

Na ostatnie minuty w zespole ŁKS-u w miejsce Stefańczyka wchodzi Klepczarek.

82
    Ostatnia zmiana w zespole Lecha. Kamiński zastępuje Murawskiego.

79
    Gol dla Lecha!
    Piłka po uderzeniu głową Artjomsa Rudnevsa odbiła się od poprzeczki i spadła przy linii bramkowej. Arbiter uznał, że przekroczyła ona linię i uznał bramkę łotewskiego snajpera.

75
    Rundevs wykorzystał błąd obrony ŁKS-u, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, i spokojnym strzałem podwyższył na 4:0.

75
    Tonev zastępuje Wilka.

74
    Znakomita interwencja Kotorowskiego po uderzeniu z dystansu Stefańczyka.

72
    Bykowski z dystansu, ale wysoko nad bramką.

69
    Wyparło pewnie wyłapuje dośrodkowanie piłkarzy Lecha z lewej strony.

68
    Saganowski fauluje Arboledę.

66
    W miejsce Próchnika wchodzi Kaczmarek.

65
    Groźna akcja Lecha, ale zakończona niecelnym uderzeniem Stilicia.

63
    Wilk ładnie podawał do Stilicia, ale ten źle sobie przyjął i stracił piłkę.

61
    ŁKS próbuje atakować, ale chaotyczne akcje nie mogą zagrozić bramce Kotorowskiego.

59
    W miejsce Możdżenia wchodzi Kriwiec.

57
    Dośrodkowanie Lecha z lewej strony, ale Rudnevs w polu karnym minął się z piłką.

54
    Początek drugiej połowy podobny do pierwszych minut tego spotkania, przeważają piłkarze ŁKS-u, ale nie potrafią sforsować obrony Lecha.

52
    Saganowski z rzutu wolnego trafia wprost w mur.

50
    Dośrodkowanie Stefańczyka pewnie wyłapał Kotorowski.

47
    Gospodarze od razu rzucili się do ataków.

46
    W zespole ŁKS-u Smolińskiego zastąpił Szałachowski.

46

45
    Stilić świetnie wrzucał piłkę z głębi pola, w polu karnym na klatkę przyjął sobie Rudnevs i próbował strzału przewrotką, jednak piłka poszybowała wysoko nad bramką.

45
    Rzut rożny dla Lecha.

43
    Henriquez faulowany przez Bykowskiego.

41
    Lech nie zadowala się wysokim prowadzeniem i wciąż szuka okazji do jego podwyższenia.

37
    ŁKS stanął przed szansą bramkową, ale uderzenie Saganowskiego z poświęceniem zablokował Arboleda.

34
    Podopieczni Jose Marii Bakero spokojnie rozgrywają piłkę, ŁKS w ostatnich minutach zupełnie bezradny.

32
    Lech po strzeleniu trzech bramek teraz spokojnie kontroluje przebieg gry.

29
    Fantastyczne uderzenie Stilicia z około 25 metrów. Piłka wpadła w samo okienko bramki Bogusława Wyparły.

25
    Dość niespodziewanie ŁKS, który dobrze rozpoczął spotkanie w ciągu trzech minut stracił dwie bramki.

24
    Możdżeń bardzo dobrze dośrodkował z prawego skrzydła, a próbujący przeszkodzić Rudnevsowi w oddaniu strzału Stefańczyk skierował piłkę do własnej bramki.

21
    Możdeń znakomitym podaniem obsłużył Rundevsa, a ten w sytuacji sam na sam spokojnie posłał piłkę obok Wyparły.

19
    Próba uderzenia Romańczuka z dystansu, piłka odbiła się jednak od obrońców Kolejorza i nie zagroziła bramce Kotorowskiego.

17
    Fatalne uderzenie Stilicia z rzutu wolnego z około 30 metrów.

15
    Nieudane dośrodkowanie Wilka z lewego skrzydła.

14
    Możdżeń dobrze minął Kłusa, ale fatalnie dośrodkował.

12
    Romańczuk dośrodkował z lewej strony, akcję zamykał Próchniak, ale nie zdecydował się na strzał, tylko ponownie wrzucił piłkę przed bramkę, gdzie Arboleda dobrze interweniował głową.

11
    Ogromne zamieszanie w polu karnym Lecha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i nie wiele zabrakło, a piłkarze ŁKS-u mogliby skierować piłkę do bramki.

10
    Lechici jak na razie mają poważne problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych.

8
    Bykowski ładnie minął Arboledę i dograł do środka, ale obrońcy Lecha zatrzymali akcje gospodarzy.

5
    W pierwszych minutach spotkania nieznaczną przewagę mają gospodarze.

4
    Pierwsza groźna akcja ŁKS-u zakończona jednak niecelnym strzałem głową Bykowskiego.