Jagiellonia – Podbeskidzie 2:1 (koniec) | Widzew – Śląsk 2:1 (koniec) | Lech P. – Ruch 4:0 (koniec)
Widzew Łódź
2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław
Sobota 18.08.2012, 15:45 • Stadion im. Ludwika Sobolewskiego w Łodzi • PKO Ekstraklasa

Koniec meczu. (17:40:40)

90+6
    Sędzia gwiżdże ostatni raz w tym spotkaniu

90+5
    I szybka odpowiedź Śląska! Elsner z dystansu ale piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę Mielcarza

90+4
    Ależ szansa przed Okachim! Zawodnik Widzewa strzelał z daleka bardzo mocno ale tuż na poprzeczką bramki Kelemena!

90+4
    Rzut wolny dla Widzewa. Faulował Sobota. Grę rozpocznie Mielcarz

90+3
    Kontratak Śląska, ale przerwany wybiciem piłki na aut przez jednego z zawodników Widzewa

90+2
    Zmiana w ekipie Śląska. Spahić za Wasiluka

90+1
    Kolejna świetna sytuacja Widzewa! Pietrowski i Rybicki wymienili kilka podań i tylko dzięki Kowalczykowi stojącemu in na drodze, piłka nie wpadła do bramki

90
    Dośrodkowuje Kaczmarek i ofiarnie Wasiluk wybija na rzut rożny

89
    Wasiluk fauluje atakującego Pietrowskiego. Będzie dobra okazja dla łodzian

88
    Na boisku leży Okachi, pojawiły się też nosze, ale nie będą potrzebne. Zawodnik Widzewa wstał i może kontynuować grę.

87
    Akcja Widzewa. Rybicki podał do wychodzącego Kaczmarka ale trochę za mocno i nie było zagrożenia dla bramki Kelemena

86
    Nikt nie zamknął dośrodkowania i od bramki rozpoczną gospodarze

85
    Rzut wolny dla wrocławian. Ostatnie kilka minut to zmasowany atak mistrzów Polski

84
    Znów okazja dla Śląska! Uderzał Rok Elsner i z problemami broni Mielcarz!

83
    Dobre dośrodkowanie Kaczmarka, dość ofiarnie ale skutecznie poradzili sobie obrońcy wrocławian

82
    Rzut wolny dla Widzewa w pobliżu pola karnego Śląska. Kowalczyk faulował Rybickiego

75
    Śląsk w odpowiedzi! Sobota wpadł w pole karne i uderzył z ostrego kąta! Zabrakło niewiele!

74
    Gol dla Widzewa!
    I mamy 2:0! strzelcem bramki Broź!

73
    I znów Widzew w ataku! Stępiński strzela i broni Kelemen!

72
    Śląsk w natarciu, ale dobra okazja ląduje w rękach Mielcarza i szybka kontra. Świetne podanie do Kaczmarka, który znalazł się sam na sam z Kelemenem. Bramkarz jednak wychodzi z tego obronną ręką

71
    Piłka dla Śląska. Wrocławianie będą budować atak

70
    Faulowany Alex. Brazylijczyk leży na murawie i opuści boisko na noszach. Wygląda to poważnie

69
    Od razu po wejściu przed szansą stanął Stępiński, ale nic z tego nie wyszło. Od bramki Kelemen

68
    Zmiana w Widzewie. Stępiński za Ben Dhifallaha

67
    Cetnarski sprytnie chciał podać do Voskampa, ale świetnie zachował się Abbes, który przejmuje futbolówkę.

66
    Akcja Widzewa! Piłka szybko dostała się pod pole karne Śląska, ale Alex nie miał wsparcia i musiał wycofać piłkę

65
    Odważna zmiana w ekipie Śląska. Skrzydłowy Waldemar Sobota za stopera Rafała Grodzickiego

64
    Znów przy piłce Widzewiacy. Strzał Okachiego i fenomenalnie broni Kelemen! Widzewiacy chyba czują, że mogą dziś pokonać aktualnych mistrzów Polski!

63
    Okres zaciętej gry w środku boiska

62
    Na murawie leży Kaczmarek. Faulował Socha

61
    Świetne dośrodkowanie w pole karne Śląska na głowę Okachiego. Niestety dla łodzian, wyżej skacze Kowalczyk

60
    Znakomity strzał Cetnarskiego, ale wprost w Mielcarza!

59
    Błąd w ataku widzewiaków i z autu rozpoczną gracze Śląska

58
    Znów w ataku Widzew, ale łodzianie nie spieszą się. Mądrze i spokojnie rozgrywają piłkę

57
    Starali się szybko odpowiedzieć wrocławianie, ale strzał Kaźmierczaka odbija Mielcarz

56
    Bramkę dla gospodarzy zdobył....były piłkarz Śląska - Sebastian Dudek. Strzał pomocnika wpadł tuż przy prawym słupku bramki Kelemena

55
    Żółtym kartonikiem ukarany Patejuk za próbę wymuszenia rzutu wolnego

54
    Ależ akcja Patejuka! Zawodnik był sam na sam z Mielcarzem ale trafił prosto w bramkarza!

53
    Dobra akcja Brozia, który wpadł w pole karne, ale piłkę w ostatniej chwili wybija Grodzicki. Będzie rzut rożny

50
    Patejuk fauluje jednak Brozia. Widzewiacy zaczynają akcję ale piłka wraca do wrocławian. Strzela Voskamp ale broni Mielcarz!

49
    I jak zawsze Kaczmarek z rzutu wolnego. Piłka trafia w mur i z kontrą wychodzi Patejuk

49
    Będzie ciekawa sytuacja dla Widzewa. Grodzicki faulował Ben Dhifallaha w pobliżu pola karnego

46

Po pierwszej połowie Śląsk nie udowadnia kibicom, że jest aktualnym mistrzem Polski. Gra wrocławian nie wygląda pewnie i to Widzewiacy prezentują się lepiej. Poczekajmy na drugą połowę i miejmy nadzieję że na stadionie w Łodzi zobaczymy bramki.

45+1
    Widzew wychodzi z szybkim atakiem ale akcję przerywa sędzia, odgwizdując koniec pierwszej połowy

45
    W polu karnym Śląska pada Ben Dhifallah. Sędzia nie odgwizduje rzutu karnego, choć mógł, bo Grodzicki dość ostro walczył o piłkę

45
    Patejuk lewą stroną, ale powstrzymany przez Brozia

44
    Akcja Widzewa, ale na spalonym, po raz kolejny złapany Ben Dhifallah.

43
    Na szczęście dla Śląska, kontrę łodzian przerywa Socha.

42
    Atak wrocławian i będzie rzut rożny. Źle wykonany i kontrę mieli Widzewiacy

42
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost w Kelemena, ale ten niepewnie i wypuszcza piłkę. Na szczęście obok był Grodzicki!

41
    Dobre podanie do Ben Dhifallaha w pole karne, ten oddaje do nadbiegającego Bartkowskiego i mamy rzut rożny

40
    Na murawie leży Wasiluk, który był faulowany przez Alexa

39
    Kolejny atak Widzewa. Dudek przerzucił piłkę na prawą stronę do Alexa, ten podał w pole karne ale wprost w obrońców Śląska

38
    Żółtą kartą ukarany Kaczmarek. Za faul.

37
    Atak Widzewa, ale na spalonym Ben Dhifallah

36
    Z kontrą wychodzili wrocławianie ale była to akcja bez pomysłu i Broź przejmuje futbolówkę, którą wycofuje do Mielcarza. Będzie chwila spokoju

35
    Etatowy wykonawca stałych fragmentów Marcin Kaczmarek uderza na bramkę i będzie tylko rzut rożny

34
    I znów faul. Kaźmierczak wpada w Brozia, a ten ląduje na murawie

34
    Faul w środku pola. Na murawie leży Dudek

33
    Krótko rozegrany ten rzut rożny, ale nic to nie przyniosło bo piłkę łapie Kelemen

32
    Kontra Widzewa. Alex pognał prawą stroną, ale Grodzicki wyjaśnia wybiciem piłki na aut.

31
    Rzut wolny z 28 metrów. Wykonawcą Kaźmierczak, ale strzela prosto w mur

30
    Śląsk w ataku. Będzie dobra okazja dla wrocławian, ponieważ przed polem karnym Mielcarza faulowany był Cetnarski

29
    Broź faulowany przy linii bocznej boiska. Będzie dośrodkowywał Kaczmarek, ale obrońcy Śląska wybijają piłkę. Po chwili znów akcja Widzewa, ale futbolówka ląduje w rękach Kelemena

28
    Teraz Kaźmierczak postanowił wrzucić pikę w pole karne....prosto w ręce Mielcarza

27
    Elsner wrzuca w pole karne, ale wprost na nogę Phibela, a ten wybija daleko futbolówkę

26
    Chwila spokojnej gry w środku pola

25
    Śląsk próbuje przedostać się pod bramkę Mielcarza ale każda akcja kończy się na defensorach. Mistrzowie Polski ewidentnie nie mają pomysłu na obronę Widzewa

24
    I znów łodzianie! Ben Dhifallah w polu karnym podaje do Kaczmarka który chciał uderzyć z pierwszej piłki, ale....nie trafił w futbolówkę. Sytuacją wyjaśnia Socha

23
    Kolejny atak Widzewa. W pole karne wbiegał Marcin Kaczmarek, któremu w ostatniej chwili piłkę wygarnia Grodzicki. Rzut rożny dla łodzian

22
    Sędzia jednak nie dał się nabrać i grę rozpoczną wrocławianie

21
    Gra szybko przenosi się spod jednaj bramki pod drugą. Znakomita akcja Widzewa! W pole karne wpadł Ben Dhifallah, piłkę wygarnia mu Kelemen, napastnik upada i domaga się karnego!

20
    Kolejny atak Śląska. Główką próbował Voskamp i wywalczył rzut rożny. Nic z tego nie wyszło i z kontrą wychodzili łodzianie. Przerwaną faulem przez Voskampa

19
    Na boisku leży Abbes. Nie wygląda to poważnie, ale zawodnik będzie musiał na chwilę opuścić murawę.

18
    Świetna dwójkowa akcja Patejuka i Voskampa, przerwana czystym wślizgiem Phibela

17
    Akcja Widzewiaków przerwana faulem Kowalczyka. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kaczmarek ale wprost w ręce Kelemena

16
    Ależ kapitalna akcja Cetnarskiego! Zawodnik dostał prostopadłe podanie w pole karne i znalazł się tuż przed Mielcarzem. Bramkarz Widzewa popisał się jednak fantastyczną obroną!

15
    Elsner wychodził z szybkim kontratakiem ale faulem powstrzymał go Okachi

14
    Mistrzowie Polski spokojnie budują akcję i przesuwają się w kierunku bramki Mielcarza

13
    Atak Sląska. Patejuk wywalczył rzut rożny, ale ze stałego fragmentu nic nie wychodzi

12
    Kaczmarek wrzucał piłkę z autu w pole karne Śląska ale podał wprost do....Kelemena

11
    Z atakiem wychodzi Śląsk, ale akcja przerwana faulem. Dudek bezpardonowo zaatakował Kaźmierczaka

10
    Kolejna próba prostopadłego podania do Ben Dhifallaha, ale dobrze podanie przeciął Kowalczyk

9
    Strata piłki przez wrocławian. Widzew znów buduje akcję

8
    Przy piłce utrzymują się łodzianie. Obrońcy w czerwonych koszulkach długo rozgrywają piłkę i wychodzą z groźnym atakiem. Alex wpadł w pole karne z piłkę i podał do Ben Dhifallaha, który nie zamknął akcji! Było groźnie!

7
    Aut dla wrocławian

6
    Obrońcy mistrzów Polski spokojnie rozgrywają piłkę. Piłkę przejmują Widzewiacy i Patejuk fauluje Alexa

5
    Ładna akcja Śląska. Voskamp w polu karnym, podawał do wbiegającego Kaźmierczaka, który huknął mocno, ale ponad bramką. Było groźnie!

4
    Pierwszy strzał w tym spotkaniu. Przemysław Kaźmierczak uderza jednak bardzo niecelnie

3
    Kolejny atak wrocławian, ale obrońcy Widzewa radzą sobie i wychodzą z kontrą

2
    Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia. Piłka ląduje na aucie, ale przy futbolówce nadal Śląsk Wrocław