Jagiellonia – Podbeskidzie 2:1 (koniec) | Widzew – Śląsk 2:1 (koniec) | Lech P. – Ruch 4:0 (koniec)
Widzew Łódź
2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław
Sobota 18.08.2012, 15:45 • Stadion im. Ludwika Sobolewskiego w Łodzi • PKO Ekstraklasa

Koniec meczu. (17:40:40)

90+6
    Sędzia gwiżdże ostatni raz w tym spotkaniu

90+5
    I szybka odpowiedź Śląska! Elsner z dystansu ale piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę Mielcarza

90+4
    Ależ szansa przed Okachim! Zawodnik Widzewa strzelał z daleka bardzo mocno ale tuż na poprzeczką bramki Kelemena!

90+4
    Rzut wolny dla Widzewa. Faulował Sobota. Grę rozpocznie Mielcarz

90+3
    Kontratak Śląska, ale przerwany wybiciem piłki na aut przez jednego z zawodników Widzewa

90+2
    Zmiana w ekipie Śląska. Spahić za Wasiluka

90+1
    Kolejna świetna sytuacja Widzewa! Pietrowski i Rybicki wymienili kilka podań i tylko dzięki Kowalczykowi stojącemu in na drodze, piłka nie wpadła do bramki

90
    Dośrodkowuje Kaczmarek i ofiarnie Wasiluk wybija na rzut rożny

89
    Wasiluk fauluje atakującego Pietrowskiego. Będzie dobra okazja dla łodzian

88
    Na boisku leży Okachi, pojawiły się też nosze, ale nie będą potrzebne. Zawodnik Widzewa wstał i może kontynuować grę.

87
    Akcja Widzewa. Rybicki podał do wychodzącego Kaczmarka ale trochę za mocno i nie było zagrożenia dla bramki Kelemena

86
    Nikt nie zamknął dośrodkowania i od bramki rozpoczną gospodarze

85
    Rzut wolny dla wrocławian. Ostatnie kilka minut to zmasowany atak mistrzów Polski

84
    Znów okazja dla Śląska! Uderzał Rok Elsner i z problemami broni Mielcarz!

83
    Dobre dośrodkowanie Kaczmarka, dość ofiarnie ale skutecznie poradzili sobie obrońcy wrocławian

82
    Rzut wolny dla Widzewa w pobliżu pola karnego Śląska. Kowalczyk faulował Rybickiego