Piast – Ruch 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Jagiellonia – Widzew 2:2 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:2 (-:-)
Widzew Łódź
Sobota 03.11.2012, 18:00PKO Ekstraklasa

90+3
    Niesamowite! W ostatnich sekundach Widzew zdobywa bramkę wyrównującą! Autorem gola Mariusz Stępiński, który pojawił się na placu gry przed kilkoma minutami

71
    Bramka kontaktowa dla Jagiellonii, a strzelcem gola Mateusz Rybicki! Piłkę z własnej połowy wyprowadził Kaczmarek, który uruchomił Rybickiego. Ten popędził kilkanaście metrów i ładnym strzałem zza pola karnego trafił do siatki

16
    Jagiellonia błyskawicznie podwyższa prowadzenie, a bramkę znów zdobywa Dżalamidze! Gruzin przebiegł z piłką kilkanaście metrów i zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka ugrzęzła w prawym rogu bramki Mielcarza

14
    I bramka dla Jagiellonii! Gola zdobywa były gracz Widzewa, Nika Dzalamidze, który ładnym, plasowanym strzałem z 16 metrów wykorzystuje precyzyjne podanie od Plizgi
    Gole: 14. Dzalamidze, 16. Dzalamidze - 71. Rybicki, 90+3. Stępiński

Kartki:   68. Pazdan (JAG), 76. Norambuena (JAG) - 80. Bartoszewicz (WID), 83. Duda (WID)   90+1. Pazdan (JAG)

Jagiellonia Białystok: Słowik - Modelski, Ukah, Pazdan, Norambuena, Dzalamidze, Bandrowski, Grzyb, Plizga, Kupisz, Frankowski
    Widzew Łódź: Mielcarz - Broź, Phibel, Duda, Bartkowski, Kowalski, Dudek, Bartoszewicz, Okachi, Kaczmarek, Rybicki

Sędziowie: Paweł Raczkowski (Warszawa)