Piast – Ruch 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Jagiellonia – Widzew 2:2 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:2 (-:-)
Widzew Łódź
Sobota 03.11.2012, 18:00PKO Ekstraklasa

Koniec meczu. (19:55:06)

90+4
    Znakomitą okazję w końcówce meczu miał jeszcze Rybicki, jednak jego strzał minął światło bramki Słowika

90+3
    Niesamowite! W ostatnich sekundach Widzew zdobywa bramkę wyrównującą! Autorem gola Mariusz Stępiński, który pojawił się na placu gry przed kilkoma minutami

90+1
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Michał Pazdan. Gospodarze dokończą ten mecz w dziesiątkę

70
    Z boiska schodzi bohater meczu, Nika Dżalamidze, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Damian Kądzior

80
    Żółtą kartką ukarany Bartoszewicz

78
    Widzew miał znakomitą sytuację na wyrównanie, ale strzał Radzia z kilku metrów obronił Słowik

76
    Norambuena ukarany żółtą kartką za faul na Broziu

74
    Rzut rożny dla Widzewa, ale Kaczmarek dośrodkował niedokładnie

71
    Bramka kontaktowa dla Jagiellonii, a strzelcem gola Mateusz Rybicki! Piłkę z własnej połowy wyprowadził Kaczmarek, który uruchomił Rybickiego. Ten popędził kilkanaście metrów i ładnym strzałem zza pola karnego trafił do siatki

68
    Pazdan sfaulował Rybickiego, żółta kartka dla obrońcy Jagiellonii

66
    Kolejna zmiana w zespole gospodarzy: z boiska schodzi Frankowski, a w jego miejsce na placu gry pojawia się Zahorski

57
    Od razu dwie zmiany w ekipie gości: Dudka zastępuje Banasiak, a Radzio wchodzi na plac gry w miejsce Kowalskiego
    Gole: 14. Dzalamidze, 16. Dzalamidze - 71. Rybicki, 90+3. Stępiński

Kartki:   68. Pazdan (JAG), 76. Norambuena (JAG) - 80. Bartoszewicz (WID), 83. Duda (WID)   90+1. Pazdan (JAG)

Jagiellonia Białystok: Słowik - Modelski, Ukah, Pazdan, Norambuena, Dzalamidze, Bandrowski, Grzyb, Plizga, Kupisz, Frankowski
    Widzew Łódź: Mielcarz - Broź, Phibel, Duda, Bartkowski, Kowalski, Dudek, Bartoszewicz, Okachi, Kaczmarek, Rybicki

Sędziowie: Paweł Raczkowski (Warszawa)