Arsenal – Tottenham 5:2 (koniec) | West Bromwich – Chelsea 2:1 (koniec) | Norwich – Man Utd 1:0 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
2:1 (1:1)
Chelsea F.C.
Sobota 17.11.2012, 16:00 • The Hawthorns • Angielska Premier League

Niemoc Chelsea trwa, to czwarte kolejne spotkanie podopiecznych Di Mateo bez ligowego zwycięstwa. (17:54:38)

94'
    Zyskali kilkanaście sekund gospodarze. W środku pola przewinienie na Rosenbergu. Za chwilę rozlegnie się ostatni gwizdek arbitra...

92'
    Dwa z rzędu rzuty rożne dla Chelsea. Zarówno pierwszy, w wykonaniu Maty jak i drugi w wykonaniu Sturridge'a nie przyniósł większego zagrożenia bramki rywali.

91'
    Teraz kontratak West Bromwich. Na raty uderzał Rosenberg - najpierw zablokowany przez Cahill'a, a chwile później wprost w Cecha.

4 minuty doliczone przez arbitra.

90'
    Ramires faulowany w środku pola. Chwila na odetchnięcie dla obrony gospodarzy.

W natarciu Chelsea. Piłkarze WBA bronią się całą drużyną.

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

87'
    Dobra okazja tym razem Sturridge'a. Pomylił się jednak lewą nogą z bliskiej odległości.

85'
    Hazard groźnie uderza z pola karnego, a piłka po rykoszecie ląduje w rękawicach Myhill'a.

83'
    Mulumbu ma problemy ze zdrowiem. Jednak limit zmian został wykorzystany. Piłkarz pozostaje zatem na placu gry.

82'
    Odpowiedź Di Mateo. Ramires zastąpił Obi'ego Mikel'a.

81'
    Long, który zaliczył w dzisiejszym spotkaniu gola i asystę opuszcza boisko. Zmienia go Rosenberg. To trzecia, a więc ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy.

80'
    Cahill powstrzymuje rozpędzającego się w kontrataku Long'a.

78'
    Świetne prostopadłe dogranie Maty do Sturridge'a! Ten drugi przegrywa jednak pojedynek sam na sam z golkiperem gospodarzy. To mogło być wyrównanie!

76'
    Dobrze w pole karne, do piłki zagranej przez Sturridge'a wbiegł Oscar, ale profesorski wślizg w wykonaniu Ridgewell'a zażegnał niebezpieczeństwo.

74'
    Po raz kolejny dobrze w destrukcji obrońcy WBA.

Chelsea od kilku minut w natarciu, gospodarze swojej szansy szukają z kolei w szybkich kontratakach.

70'
    Podobnie jak przed kilkoma minutami w Chelsea, również w drużynie gospodarzy podwójna zmiana. Dorrans na placu gry, a na ławkę wędruje Morrison.