Termalica – Flota 4:0 (koniec) | Cracovia – Miedź 1:1 (koniec)
Cracovia
1:1 (1:1)
Miedź Legnica
Sobota 17.11.2012, 18:00Betclic 1 Liga

Cracovia mimo gry w przewadze jednego zawodnika, przez całą drugą odsłonę spotkania nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Spotkanie kończy się remisem 1:1. (19:55:28)

90'
    Danielewicz do Strausa, ten jednak dośrodkował niecelnie i Dudzic nie miał szans do niej dojść. Od bramki Ptak.

Jeszcze minuta.

90'
    Kosanovic pewnie przejmuje dośrodkowanie któregoś z pomocników Miedzi.

90'
    W doliczonym czasie gry przyjezdni przeprowadzają ostatnią zmianę. Mariusz Mowlik zmienia Marcina Nowackiego.

Jeszcze 4 minuty potrwa to spotkanie.

89'
    To mogło zaskoczyć Pilarza!!! Po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie pomylił się Mateusz Bany. Ależ to mogła być odpowiedź Miedzi!

88'
    Szymański za Madejskiego.

86'
    Ładna, koronkowa akcja Pasów zakończona świetnym strzałem Boljevica!! Na posterunku jednak Ptak! Wszystko to mógł zakończyć jeszcze dobitką Dudzić, ale z najbliższej odległości fatalnie spudłował.

85'
    I znów Pasy! Steblewski pokusił się na uderzenie zza pola karnego, szczęście Ptaka, że piłka przeleciała nad poprzeczką.

83'
    Boljevic do Nykiela, a ten jednak obok bramki.

82'
    Mateusz Bany za przewinienie z przed chwili obejrzał kartkę.

82'
    Dudzic próbował wedrzeć się w pole karne Miedzi. Szarża ta powstrzymana faulem przez Mateusza Banego. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

80'
    Ostatnie 10 minut regulaminowego czasu gry. W Krakowie nadal 1:1.

Cracovia nadal w ataku, ale goście mimo osłabienia skutecznie bronią dostępu do swojej bramki.

76'
    Źle do strzału złozył się Budziński. Futbolówka wysoko minęła bramkę strzeżoną przez Ptaka.

75'
    Ostatnia zmiana w Cracovii. Zejdlera zmienia Steblecki.

73'
    Danielewicz po dobrym dośrodkowaniu Boljevica miał problemy, by trafić futbolówkę głową do bramki.

72'
    Rzut wolny dla Cracovii. Ręką na wysokości pola karnego zagrywał któryś z obrońców przyjezdnych.

Cracovia nadal w przewadze w tym meczu. Wydaje się, że goście z Legnicy zadowolą się utrzymaniem korzystnego remisu, zważywszy na fakt, iż grają w "10"

70'
    Najpierw niecelnie uderzał Boljevic, a chwilę później tez niecelnie - z tym, że podawał Budziński.

69'
    Strzelec wyrównującej bramki dla Miedzi, Jakub Grzegorzewski opuszcza plac gry. W jego miejsce Alexandre.

63'
    Mateusz Żytko upomniany przez arbitra.

62'
    I druga zmiana w szeregach Pasów. Budziński w miejsce Bernhardta.

62'
    Danielewicz za Żołądzia.

61'
    W końcu jakąś ofensywną akcję skonstruowali przyjezdni. Uderzał Łuszkiewicz, ale strzał ten nie mógł sprawić trudności Pilarzowi.

60'
    Płaskie uderzenie zza pola karnego Bernhardta. Pewnie broni Ptak.

58'
    Ptak w ostatniej chwili uprzedza Dudzica. Dobre zagranie Bernhardta.

Imponujące minuty w wykonaniu gospodarzy dzisiejszego spotkania. Miedź zepchnięta do głębokiej defensywy.

57'
    Uderza Nykiel i będzie korner dla Cracovii.

54'
    Świetna akcja gospodarzy!!! Dudzic wykłada piłkę do wchodzącego lewą stroną Marciniaka, ale jego strzał z pola karnego świetnie wyłapuje Ptak. To mogło być 2:1.

53'
    Ładne ofensywne wejście Nykiela. Przedarł się prawą stroną, minął w polu karnym dwójkę obrońców, jednak akcję zakończył niecelnym uderzeniem.

51'
    Łobodziński chciał pójść w ślady Kosanovica, ale uderzył jeszcze bardziej niecelnie niż Serb.

Początkowe minuty drugiej części gry zdecydowanie dla Pasów. Dobrze jednak ustawiona defensywa Miedzi.

47'
    Znów kapitalnie rozpocząć mogli gospodarze! Zaskakująco z ponad 30 metrów uderzył Kosanovic i wydaje się, że gdyby zrobił to bardziej precyzyjnie Ptak wyciągałby piłkę z siatki, a tak golkiper gości rozpocznie z linii 5 metra.

46

Po pierwszych 45 minutach w meczu Cracovii z Miedzią 1:1. Spotkanie lepiej rozpoczęły Pasy i wydawało się, że podwyższenie prowadzenia jest tylko kwestią czasu. Jednak po 15 minutach, w których to piłka praktycznie nie opuszczała połowy Miedzi, to właśnie goście z Legnicy zaczęli dochodzić do głosu. Spotkanie się wyrównało i w konsekwencji, po strzale Grzegorzewskiego przyjezdni doprowadzili do wyrównania. Chwilę później swoją drużynę osłabił Kasperkiewicz. Druga połowa zapowiada się niezwykle ciekawie.

Straus ukarany indywidualnie.

Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44'
    Boljevic dośrodkował niecelnie.

44'
    Z dystansu uderzał Dudzic, a piłka po rykoszecie wychodzi za linię końcową. Rzut rożny dla gospodarzy.

42'
    Faul taktyczny w środku pola Kasperkiewicza. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka osłabia drużynę z Legnicy.

40'
    Madejski wykłada piłkę na pole karne do Grzegorzewskiego, a ten mając sporo miejsca i czasu, przymierzył tak, że Pilarz odprowadził piłkę wzrokiem. Kapitalne uderzenie snajpera Miedzi!

40'
    Gol dla Legnicy!
    JAKUB GRZEGORZEWSKI!!!

39'
    Milos Kosanovic ukarany żółtą kartką.

38'
    Dobra akcja Grzegorzewskiego i na rzut rożny bramkarz Cracovii.

37'
    Druga indywidualna kara w dzisiejszym spotkaniu. Tym razem żółty kartonik obejrzał Łuszkiewicz.

35'
    Kolejna dobra interwencja Ptaka.

35'
    Piłkę przed siebie wybija Ptak! W tej sytuacji uderzał Boljević, który otrzymał świetne podanie w okolice 11 metra od Bartłomieja Dudzica.

31'
    Teraz zza szesnastki, wysoko ponad bramką huknął Grzegorzewski.

29'
    Jednak krótko rozegrany ten stały fragment gry, piłka trafia do Łuszkiewicza i Pilarz z trudem wybija futbolówkę przed siebie.

28'
    Rzut wolny dla Miedzi Legnica, zdaje się, że będzie dośrodkowanie.

25'
    I znów Miedź. Przypomniał o sobie Łobodziński, który próbował zaskoczyć Pilarza ze skraju pola karnego. Czujny jednak bramkarz Cracovii.

24'
    Ależ błyskawiczna odpowiedź Miedzi na akcję Pasów. Wołczek wyłożył piłkę na 16 metr Nowackiemu, ale pomocnik z Legnicy w dobrej sytuacji uderzył ponad bramką.

23'
    Żołądź wypatrzył w polu karnym Boljevica. Ten zdecydował się na strzał. Nie była to jednak dobra próba i od bramki rozpocznie Ptak.

Powoli do głosu zaczynają dochodzić przyjezdni.

21'
    Teraz dośrodkował z kolei Madejski, ale skutek taki sam jak przed dwoma minutami.

19'
    Wołczek dośrodkował w pole karne Cracovii i Marciniak zmuszony do wybicia piłki na aut.

17'
    Uderzał Krzszytof Wołczek, ale skutecznie strzał ten zablokowali obrońcy.

17'
    Rzut wolny dla Miedzi Legnica. Odległość do bramki jednak spora.

15'
    Opatrzony przez masażystów Kasperkiewicz wraca do gry.

14'
    Arbiter przerywa grę, bowiem na środku boiska leży Kasperkiewicz.

12'
    Dośrodkowanie Boljevica wybite przez obrońców.

10'
    Kolejne ataki Cracovii. Tym razem mocne uderzenie Strausa minęło bramkę gości z Legnicy.

8
    Żółta kartka dla Piotra Kasperkiewicza.

W tej sytuacji błąd popełnili pomocnicy Miedzi, którzy stracili futbolówkę, przy zbyt nonszalanckiej próbie wyprowadzenia jej z własnej połowy boiska.

4'
    Gol dla Cracovii!
    BARTŁOMIEJ DUDZIC !!! Ależ szybko otwiera się wynik tego spotkania! Po prostopadłym podaniu sam na sam z bramkarzem znalazł się Dudzic. Napastnik Cracovii pewnym uderzeniem nie dał szans Aleksandrowi Ptakowi.