Fulham F.C.
1:3 (0:0)
Sunderland A.F.C.
Niedziela 18.11.2012, 17:00 • Craven Cottage • Angielska Premier League

Fulham przegrywa z Sunderlandem 1:3. Goście tym samym przełamują fatalną passę bez zwycięstwa w spotkaniach wyjazdowych Premier League. (18:54:20)

90'+4
    Spore zamieszanie w polu karnym, piłkę między sobą wymienili Hughes i Berbatov. Ostatecznie Bułgar zdecydował się na strzał, a futbolówka wylądowała w rękawicach Mignoleta.

90'+3
    A teraz korner dla Fulham po dobrej akcji Petricia.

90'+3
    Zablokowany strzał z dystansu Sidwella.

90'+2
    Dwójkowej akcji spróbowali Duff z Berbatovem. Udany odbiór Cuellara.

90'+1
    Kontratak Sunderlandu, jednak Sessegnon stracił piłkę przed polem karnym rywali.

4 minuty doliczone przez arbitra do regulaminowego czasu gry.

89'
    Kolejne niedokładne zagranie piłkarzy Fulham. Tym razem Berbatov próbował prostopadłym podaniem uruchomić Rodallege.

88'
    Niedokładnie z wolnego dośrodkował Risse, wybijają obrońcy Sunderlandu.

87'
    Cattermole ukarany żółtą kartką za faul na Dimitarze Berbatovie. Rzut wolny dla Fulham.

85'
    Z lewego skrzydła dośrodkowywał Johnson, w polu karnym jednak nie było żadnego z jego partnerów.

83'
    Petrić !!! Napastnik Fulham z łatwością oszukał Cuellara i znalazł się sam na sam z Mignoletem, ale bramkarz Sunderlandu w tej sytuacji popisał się kapitalną interwencją!!

82'
    Ponownie Rodallega. Tym razem ofensywny zawodnik Fulham niedokładnie odgrywał do Berbatova.

80'
    Mocno uderzał Rodallega...obok bramki.

79'
    Druga zmiana w drużynie Sunderlandu. Colbacka zastępuje Vaughan.

77'
    Sidwell kapitalnie zabrał się z piłką podaną od Berbatova!!! Jest sam na sam z Mignoletem!!! Trafia jednak wprost w ofiarnie interweniującego bramkarza!! Kapitalna kontra graczy Fulham, po stracie piłki przez Cattermola.

76'
    Piłka w bramce..Adam Johnson pokonuje Schwarzera, ale odgwizdany spalony i zacznie golkiper gospodarzy.

74'
    Ze stałego fragmentu gry uderzał sam poszkodowany. Rodallega wbił jednak futbolówkę wprost w mur.

73'
    Tuż przed samym polem karnym O'Shea fauluje Rodallege. Zółta kartka dla obrońcy Fulham.

70'
    Larsson opuszcza plac gry, a w jego miejsce McClean.

71'
    Riise dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne rywali, ale dobrze ustawiony Cuellar zażegnał niebezpieczeństwo.

69'
    Gol dla Sunderland!
    SESSEGNON!!! Z szybki kontratakiem wyszli teraz gracze Sunderlandu. Fletcher znalazł przed polem karnym Sessegnona, a ten długo się nie zastanawiał i kapitalnym strzałem pokonał Schwarzera.

68'
    Tylko korner po tym strzale.

68'
    Rzut wolny dla Fulham. 20 metrów do bramki Mignoleta. Będzie dobra okazja na bramkę wyrównującą.

65'
    CUELLAR!!!! Adam Johnson posłał piłkę z rzutu rożnego, a w polu karnym dopadł do niej niepilnowany Cuellar i pewnym strzałem głową nie dał żadnych szans Schwarzerowi.

63'
    Gol dla Fulhamu! PETRIĆ!!!! Damien Duff zagrywa piłkę przed bramkę Sunderlandu, a tam na piątym metrze jako pierwszy do niej doskakuje Petrić i strzałem z woleja daje wyrównanie swojej drużynie!!! Kapitalne wejście Petricia!!

62'
    Kapitalny strzał Johnsona!! Świetną robinsonadą popisał się Schwarzer.

60'
    Petric za Ruiza

60'
    Kartka dla Johnsona za strzał po gwizdku.

59'
    Johnson sam na sam ze Schwarzerem, wcześniej jednak rozległ się gwizdek arbitra. Pomocnik Sunderlandu na pozycji spalonej.

58'
    Schwarzer uprzedza na przedpolu Sessegnona.

58'
    Ruiz ucierpiał w jednym ze starć i jest teraz opatrywany przez masażystów poza linią końcową.

56'
    Ruiz świetnym prostopadłym podaniem uruchomił wchodzącego w pole karne Riisego. Norweg w tej sytuacji na pozycji spalonej.

55'
    Johnson wycofuje do Rose, ten decyduje się na strzał zza 16-stki, ale piłka zamiast znaleźć drogę do bramki znajduje się na plecach jednego z obrońców Fulham.

53'
    Faul na Cattermolu i kartka dla Sidwella.

51'
    po świetnym zagraniu Johnsona, FLETCHER uderza obok bezradnego Schwarzera!! Ależ błyskawiczna odpowiedź przyjezdnych na akcję Fulham!!!

50'
    Poprzeczka!! Riise uderza na bramkę Mignoleta, piłka odbija się od nóg jednego z obrońców i ląduje na poprzeczce!!

48'
    Tym razem Senderos długim zagraniem próbował poszukać Duffa, ale skutek taki, jak przed chwilą.

47'
    Długie zagranie do Berbatova przejmują obrońcy.

46

Do przerwy Fulham remisuje z Sunderlandem 0:0. Warto dodać, iż od 31 minuty gospodarze grają w "10".

45'+1
    Zza pola karnego uderzał Johnson, lot piłki próbował jeszcze zmienić Fletcher, dobrze ustawiony Schwarzer.

2 minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'
    A teraz z pola karnego strzelał Berbatov, ale bramkarz gości wzrokiem odprowadził piłkę za linię końcową.

43'
    Mocno huknął Riise..trafił jednak wprost w Cattermola.

43'
    Teraz rzut wolny dla Fulham z okolic 30 metra do bramki.

41'
    Bardsley ładnie dograł do Sessegnona, ten zabrał się z piłką w pole karne i próbował wyłożyć piłkę Larssonowi, jednak na 5 metrze dobrze ustawieni obrońcy Fulham.

39'
    Pierwsze przewinienie Senderosa. Faulowany Sessegnon.

35'
    Senderos w miejsce Karagounisa. Fulham ponownie zagra czwórką obrońców.

33'
    Berbatov! Napastnik Fulham uderzał z 16 metra, ale na posterunku Mignolet.

31'
    W "10" grać będą gospodarze!!! Czerwona kartka dla Hangelanda. Norweg fauluje Cattermole'a po stracie piłki przez Karagounisa.

30'
    Berbatov kolejny raz złapany na pozycji spalonej.

28'
    Z powodu urazu boisko opuszcza pomocnik Fulham, Kacaniklic. W jego miejsce na placu gry melduje sie Rodallega.

26'
    Pomiędzy obrońcami przedzierał się Riise. W ostateczności stracił jednak piłkę.

24'
    Po długim zagraniu Schwarzera pojedynek w powietrzu z Colbackiem przegrywa Berbatov.

21'
    Dobrze do piłki zagranej przez partnera wychodził Duff, jednak ostatecznie szybszy był Rose, który wycofał futbolówkę do bramkarza.

18'
    Szybkie odegranie Berbatova do Sidwella, ale ten strzelając z okolic 11 metra trafił wprost w bramkarza. To mogła być bramka.

Teraz przy piłce częściej piłkarze Sunderlandu.

14'
    Sidwell próbował prostopadłym podaniem uruchomić Berbatova. Minimalny spalony Bułgara i sprzed własnego pola karnego rozpoczną goście.

12'
    Karagounis uprzedza w ostatniej chwili Larssona.

11'
    Rzut rożny dla Fulham. Dośrodkowywał Ruiz, a piłka wyekspediowana poza pole karne przez Cuellara.

9'
    Sessegnon z ponad 35 metrów próbował zaskoczyć Schwarzera, futbolówka przeleciała jednak wysoko ponad bramką.

Pierwsze minuty spotkania lepsze w wykonaniu gospodarzy.

7'
    Schwarzer pewnie wyłapuje dośrodkowanie.

5'
    Tym razem Duff dośrodkował z prawego skrzydła na głowę Berbatova. Niecelny strzał tego drugiego.

4'
    Duff próbował prostopadłym podaniem poszukać Berbatova, ale skutecznie obrońcy Sunderlandu.

3'
    Jedni i drudzy rozpoczęli spokojnie konstruować swoje ataki.

1

Piłkarze już na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek Pana Proberta.

Skład startowy:

Fulham FC: Schwarzer, Riether, Riise, Hangeland, Hughes, Sidwell, Karagounis, Kacaniklic, Duff, Ruiz, Berbatov.

Sunderland AFC: Mignolet, Bardsley, Rose, Cuellar, O'Shea, Cattermole, Colback, Larsson, Johnson; Sessegnon; Fletcher.

Sędziowie: . Probert (główny)

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Faworytem spotkania są gospodarze - piłkarze Fulham, którzy w ligowej tabeli zajmują dziewiątą pozycję. Ich rywale - drużyna Sunderlandu będzie próbowała przerwać fatalną serię 13 meczy w Premier League, bez zwycięstwa na wyjeździe.