Fulham F.C.
1:3 (0:0)
Sunderland A.F.C.
Niedziela 18.11.2012, 17:00 • Craven Cottage • Angielska Premier League

Fulham przegrywa z Sunderlandem 1:3. Goście tym samym przełamują fatalną passę bez zwycięstwa w spotkaniach wyjazdowych Premier League. (18:54:20)

90'+4
    Spore zamieszanie w polu karnym, piłkę między sobą wymienili Hughes i Berbatov. Ostatecznie Bułgar zdecydował się na strzał, a futbolówka wylądowała w rękawicach Mignoleta.

90'+3
    A teraz korner dla Fulham po dobrej akcji Petricia.

90'+3
    Zablokowany strzał z dystansu Sidwella.

90'+2
    Dwójkowej akcji spróbowali Duff z Berbatovem. Udany odbiór Cuellara.

90'+1
    Kontratak Sunderlandu, jednak Sessegnon stracił piłkę przed polem karnym rywali.

4 minuty doliczone przez arbitra do regulaminowego czasu gry.

89'
    Kolejne niedokładne zagranie piłkarzy Fulham. Tym razem Berbatov próbował prostopadłym podaniem uruchomić Rodallege.

88'
    Niedokładnie z wolnego dośrodkował Risse, wybijają obrońcy Sunderlandu.

87'
    Cattermole ukarany żółtą kartką za faul na Dimitarze Berbatovie. Rzut wolny dla Fulham.

85'
    Z lewego skrzydła dośrodkowywał Johnson, w polu karnym jednak nie było żadnego z jego partnerów.

83'
    Petrić !!! Napastnik Fulham z łatwością oszukał Cuellara i znalazł się sam na sam z Mignoletem, ale bramkarz Sunderlandu w tej sytuacji popisał się kapitalną interwencją!!

82'
    Ponownie Rodallega. Tym razem ofensywny zawodnik Fulham niedokładnie odgrywał do Berbatova.

80'
    Mocno uderzał Rodallega...obok bramki.

79'
    Druga zmiana w drużynie Sunderlandu. Colbacka zastępuje Vaughan.

77'
    Sidwell kapitalnie zabrał się z piłką podaną od Berbatova!!! Jest sam na sam z Mignoletem!!! Trafia jednak wprost w ofiarnie interweniującego bramkarza!! Kapitalna kontra graczy Fulham, po stracie piłki przez Cattermola.

76'
    Piłka w bramce..Adam Johnson pokonuje Schwarzera, ale odgwizdany spalony i zacznie golkiper gospodarzy.