Pescara – Catania 2:1 (koniec) | Cagliari – Juventus 1:3 (koniec)
1:3 (1:0)
Juventus FC
Piątek 21.12.2012, 20:45 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzienie relacji i zapraszamy na jutrzejsze spotkania na lajfy.com! (22:40:46)

Cagliari mimo ambitnej postawy przegrywa z Juventusem 1-3. Goście przeważali w drugiej połowie i wykorzystali osłabienie liczebne gospodarzy. Mimo to gospodarzom należą się brawa za walkę do końca

90+5
    Gol dla Juventusu!
    Giovinco uderza w kierunku bramki, a z najbliższej odległości trafia VUCINIC!

90+4
    Vucinic pogubił się w indywidualnej akcji

90+2
    Nastrzelony Vidal, do piłki dopada MATRI i po raz drugi pakuje piłkę do siatki! Juventus prowadzi 2-1

90+1
    Giovinco przedłużył dośrodkowanie, ale nikt z jego kolegów nie zakończył tej akcji strzałem

Aż sześć minut dolicza sędzia

90
    Matri przyjmuje piłkę w polu karnym, ale chwilę potem fatalnie kiksuje

89
    Agazzi broni fenomenalnie uderzenie Asamoaha i piłka trafia tylko w słupek!

87
    Nene faulowany na połowie Juventusu i kolejne cenne sekundy zyskują gracze Cagliari