Pescara – Catania 2:1 (koniec) | Cagliari – Juventus 1:3 (koniec)
1:3 (1:0)
Juventus FC
Piątek 21.12.2012, 20:45 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzienie relacji i zapraszamy na jutrzejsze spotkania na lajfy.com! (22:40:46)

Cagliari mimo ambitnej postawy przegrywa z Juventusem 1-3. Goście przeważali w drugiej połowie i wykorzystali osłabienie liczebne gospodarzy. Mimo to gospodarzom należą się brawa za walkę do końca

90+5
    Gol dla Juventusu!
    Giovinco uderza w kierunku bramki, a z najbliższej odległości trafia VUCINIC!

90+4
    Vucinic pogubił się w indywidualnej akcji

90+2
    Nastrzelony Vidal, do piłki dopada MATRI i po raz drugi pakuje piłkę do siatki! Juventus prowadzi 2-1

90+1
    Giovinco przedłużył dośrodkowanie, ale nikt z jego kolegów nie zakończył tej akcji strzałem

Aż sześć minut dolicza sędzia

90
    Matri przyjmuje piłkę w polu karnym, ale chwilę potem fatalnie kiksuje

89
    Agazzi broni fenomenalnie uderzenie Asamoaha i piłka trafia tylko w słupek!

87
    Nene faulowany na połowie Juventusu i kolejne cenne sekundy zyskują gracze Cagliari

75
    Agazzi wypuścił piłkę po uderzeniu Vucinicia, a skutecznie dobił ją MATRI!

74
    Doskonałe zagranie w pole karne do Marchisio, ale uprzedził go Agazzi

72
    Vidal pudłuje z 11 metrów! Za wysoko uderzył gracz Juventusu i Cagliari wciąż prowadzi

72
    Vucinic zmienił Lichtsteinera

71
    I jest karny dla Juventusu! Del Fabro faulował Giovinco

71
    Gospodarzy czeka jeszcze 20 minut obrony przez natarciem grającego w przewadze Juventusu

70
    Dośrodkowanie Padoina wybite daleko na połowę Juventusu

69
    Długie zagranie od Nainggolana ląduje na aucie, wznowili grę goście

68
    Padoin uderzył piłkę bez przyjęcia, ale zabrakło kilkunastu centymetrów do bramki Cagliari

67
    Na trybuny został odesłany też trener Cagliari

67
    Druga roszada u gospodarzy - Sau opuszcza boisko, a w jego miejsce Del Fabro

65
    Astori ukarany czerwoną kartką za faul na Giovinco! W osłabieniu będą grać gracze Cagliari

63
    Ależ okazja Juve! Najpierw Bonucci trafia w spojenie słupka i poprzeczki, a potem obok bramki trafił Asamoah, a sędzia nie dopatrzył się faulu ze strony obrońców Cagliari

60
    Ribeiro źle przyjął piłkę od Pinilli, po chwili Ekdal dośrodkował w pole karne, ale poradzili sobie obrońcy Juve

59
    Błyskawiczny strzał Sau'a z ok. 20 metrów, ale dobrze wybronił to uderzenie Buffon

58
    Prosta strata Cagliari. Gospodarze chyba nie mają już wielu sił do prowadzenia ataków

57
    Zaostrza się nam spotkanie - kartonikiem ukarany Dessena za faul na Giovinco

55
    Pirlo dograł w pole karne do Marchisio. Pomocnik Juve próbował zagrywać jeszcze do Lichtsteinera, ale spóźniony był w tej akcji Szwajcar

51
    Mało precyzyjne dzisiaj dośrodkowania Pirlo i po raz kolejny radzą sobie obrońcy Cagliari

47
    Potężne uderzenie Marchisio z linii pola karnego, ale Agazzi zdołał złapać tą piłkę

47
    Dynamiczna akcja Lichtsteinera, ale w ostatniej chwili wybili piłkę obrońcy Cagliari po dośrodkowaniu Szwajcara

46
    Pinilla walczył o piłkę z Buffonem. Od bramki ropoczął bramkarz Juve

46

Sensacyjny wynik do przerwy - Cagliari na boisku Parmy prowadzi z Juventusem 1-0. Goście chcieli chyba wygrać "na stojąco", ale w drugiej połowie muszą się postarać, aby wywieźć dziś jakieś punkty

45
    Dobra akcja gospodarzy. Pinilla zdołał dośrodkować w pole karne, tam jednak bez problemów wyłapał piłkę Buffon

44
    Uderzenie z dystansu Pirlo trafia prosto w Agazziego

43
    Pomysłowe zagranie w pole karne Pirlo do Lichtsteinera - nieco za mocne

42
    Lichtsteiner zagrywa do Quagliarelli, ten przytrzymał piłkę i odegrał do Szwajcara, który był już na pozycji spalonej

40
    Spokojnie teraz rozgrywają piłkę gracze Cagliari - nie spieszy im się w końcówce tej połowy

39
    Quagliarella przytrzymywany w polu karnym przez obrońcę! Sędzia nie odgwizdał jednak karnego

38
    Agazzi dobrze wypiąstkował dośrodkowanie Pirlo

37
    Astori znów faulował Giovinco i tym razem sędzia ukarał go kartką

36
    Zbyt statycznie gracze Juventusu. Brakuje pomysłu na rozegranie piłki w środkowej strefie boiska

34
    Dośrodkowanie Marchisio dobrze wybili obrońcy i nie mamy zmiany wyniku w Parmie

33
    Faulowany przez Pisano był Asamoah, a po chwili Giovinco wywalczył róg dla gości

32
    Długa piłka od Bonucciego do Quagliarelli. Oddał strzał Włoch, ale z trudnej pozycji minimalnie się pomylił

31
    Próba dryblingu Asamoaha zakończona niepowodzeniem. Daleko wybijają obrońcy Cagliari

30
    Dośrodkowanie Pirlo trafiło do Giovinco, ale bardzo wysoko ponad bramką uderzył napastnik gości

29
    Złe rozgranie przez graczy Juve, ale faulowany był Lichtsteiner. Kartka dla Murru

27
    Vidal faulował Pinillę i został ukarany żółtym kartonikiem

26
    Faul Astoriego na Giovinco. Domagał się Włoch kartki dla swojego rywala

25
    Szybka kontra Cagliari zakończona strzałem, ale dobrze zablokowanym przez obronę Juventusu

24
    Strzał Pirlo prosto w mur. Utrzymali się przy piłce gracze Juve, ale strzał Lichtsteiner w polu karnym minął bramkę

20
    Lichtsteiner doszedł do mocnego zagrania Giovinco, jednak nie zdołał już dobrze odegrać do kolegów z zespołu

18
    Muszą znacznie przyspieszyć tempo gry gracze "Starej Damy", jeśli chcą wyrównać stan meczu

16
    Mogła być szybka odpowiedź gości, ale Quagliarella nie doszedł do podania w polu karnym od Asamoaha