West Bromwich – Fulham 1:2 (koniec) | Man City – Stoke 3:0 (koniec) | Swansea – Aston Villa 2:2 (koniec)
Tottenham – Reading 3:1 (koniec) | West Ham – Norwich 2:1 (koniec) | Wigan – Man Utd 0:4 (koniec)
Southampton – Arsenal 1:1 (koniec)
Swansea City A.F.C.
2:2 (1:1)
Aston Villa
Wtorek 01.01.2013, 16:00 • Liberty Stadium • Angielska Premier League

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na więcej na lajfy.com! (17:57:58)

Bardzo emocjonujące widowisko na Liberty Stadium. Wydawało się, że Swensea kontroluje grę, a jednak straciła 2 bramki. W doliczonym czasie Graham uratował 1 punkt gospodarzom pokonując Guzana.

90+4
    Ależ emocje!!! Do wyrównania w doliczonym czasie gry doprowadza Graham! Po pięknym strzale z woleja!

90+2
    Puszczają nerwy graczom obu drużyn. Po raz kolejny przepychanki pomiędzy zawodnikami. Tym razem Chico z Benteke.

Arbiter główny dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89
    Wciąż próbuje Swensea , lecz bardzo chaotycznie.

88
    Z prawego skrzydła dośrodkowuje Graham, lecz prosto na głowy defensorów Aston Villi.

Swensea próbuje doprowadzić do remisu kolejnymi atakami, lecz kończą się przed polem karnym gości.

85
    Zmiana w szeregach gości. Bowery zmienia Albrightona.

84
    Rzut karny na bramkę zamienia Benteke!

83
    Rzut karny dla Aston Villi! Faulował Dyer, który kilka sekund wcześniej uratował swój zespół przed utratą bramki!

83
    Po rzucie rożnym strzela Benteke, ale piłkę z lini bramkowej wybija Dyer!

81
    Zmiana w drużynie gości. W miejsce kontuzjowanego Westwooda wchodzi Bannan.

80
    Okazję na zmianę rezultatu miał Hernandez, lecz piękną paradą popisał się Guzan.

79
    Na ostatnią zmianę decyduje się Laudrup. Brittona zmienia Agustien.

78
    Kolejny zawodnik opatrywany po starciu z Michu. Tym razem na boisku leży Westwood.

Od kilku minut gra jest rozgrywana na połowie Aston Villi. Duża przewaga gospodarzy na Liberty Stadium.