West Bromwich – Fulham 1:2 (koniec) | Man City – Stoke 3:0 (koniec) | Swansea – Aston Villa 2:2 (koniec)
Tottenham – Reading 3:1 (koniec) | West Ham – Norwich 2:1 (koniec) | Wigan – Man Utd 0:4 (koniec)
Southampton – Arsenal 1:1 (koniec)
Swansea City A.F.C.
2:2 (1:1)
Aston Villa
Wtorek 01.01.2013, 16:00 • Liberty Stadium • Angielska Premier League

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na więcej na lajfy.com! (17:57:58)

Bardzo emocjonujące widowisko na Liberty Stadium. Wydawało się, że Swensea kontroluje grę, a jednak straciła 2 bramki. W doliczonym czasie Graham uratował 1 punkt gospodarzom pokonując Guzana.

90+4
    Ależ emocje!!! Do wyrównania w doliczonym czasie gry doprowadza Graham! Po pięknym strzale z woleja!

90+2
    Puszczają nerwy graczom obu drużyn. Po raz kolejny przepychanki pomiędzy zawodnikami. Tym razem Chico z Benteke.

Arbiter główny dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89
    Wciąż próbuje Swensea , lecz bardzo chaotycznie.

88
    Z prawego skrzydła dośrodkowuje Graham, lecz prosto na głowy defensorów Aston Villi.

Swensea próbuje doprowadzić do remisu kolejnymi atakami, lecz kończą się przed polem karnym gości.

85
    Zmiana w szeregach gości. Bowery zmienia Albrightona.

84
    Rzut karny na bramkę zamienia Benteke!

83
    Rzut karny dla Aston Villi! Faulował Dyer, który kilka sekund wcześniej uratował swój zespół przed utratą bramki!

83
    Po rzucie rożnym strzela Benteke, ale piłkę z lini bramkowej wybija Dyer!

81
    Zmiana w drużynie gości. W miejsce kontuzjowanego Westwooda wchodzi Bannan.

80
    Okazję na zmianę rezultatu miał Hernandez, lecz piękną paradą popisał się Guzan.

79
    Na ostatnią zmianę decyduje się Laudrup. Brittona zmienia Agustien.

78
    Kolejny zawodnik opatrywany po starciu z Michu. Tym razem na boisku leży Westwood.

Od kilku minut gra jest rozgrywana na połowie Aston Villi. Duża przewaga gospodarzy na Liberty Stadium.

75
    Mocna centra Hernandeza w pole karne, lecz minimalnie nad głowami kolegów z drużyny.

Naciera Sweansi, lecz wszystkie ataki kończą się przed polem karnym gości.

72
    Okazja dla przyjezdnych, lecz Weimann niecelnie obok bramki.

70
    Piłka po dośrodkowaniu Ki daleko wybijana przez obrońców gości.

69
    Szansę na zmianę rezultatu z rzutu rożnego będzie miała Swensea.

67
    Na zmianę decyduje się również. Paul Lambert. W miejsce Stevensa wchodzi Holman.

66
    Druga zmiana w drużynie Łabędzi. Schodzi strzelec bramki Routledge, a w jego miejsce Dyer.

64
    Z rzutu wolnego piłka uderzona prosto w mur.

63
    Będziemy mieli rzut wolny dla gospodarzy przed polem karnym gości.

62
    Mamy pierwszą zmianę w meczu. W miejsce De Guzmana zobaczymy Ki.

60
    Po wrzutce z rzutu wolnego strzał głową broni Guzan.

59
    Sporna sytuacja. Na linii pola karnego piłkę ręką zagrywa Bennett, lecz arbiter główny dyktuje rzut wolny.

Gra się bardzo zaostrzyła.

Mamy przerwę w grze. W powietrznym starciu z Michu ucierpiał kapitan przyjezdnych Clark, który jest opatrywany przez fizjoterapeutów.

55
    Po wrzutce z prawej flanki głową uderzał Michu, lecz piłkę pewnie wyłapał golkiper gości.

54
    Szansę na zmianę rezultatu miał Graham, lecz piłka po jego strzale przechodzi obok słupka bramki strzeżonej przez Guzana.

Pierwsze minuty drugiej połowy przypominają pierwszą część spotkania. Spokojnie rozgrywa Swensea.

50
    Rzut wolny dla gospodarzy. Piłka pewnie wyłapana przez Guzana.

48
    Ależ okazje miał Hernandez! Po wrzutce Routlege , przed Pablo był tylko bramkarz, lecz fatalnie pudłuje napastnik Swensey.

Żadna z drużyn nie zdecydowała się na zmiany w przerwie meczu.

46

Wydawało się, że gospodarze po zdobytej bramce kontrolują przebieg spotkania, lecz wystarczył jeden bład, aby Aston Villa wyrównała. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie jeszcze bardziej emocjonująca.

45+1
    Szansę na gola do szatni miał jeszcze Michu, lecz wysoko nad bramką.

45+1
    Kolejną żółta kartka dla gości. Za faul przed polem karnym zostaje ukarany Stevens.

Arbiter główny dolicza jedną minutę do pierwszej połowy spotkania.

44
    I mamy niespodziewane wyrównanie! Piłka po błędzie Williamsa dociera do Weimanna, który strzałem w długi róg bramki pokonuje Vorma!

Ostro zaczyna grać Aston Villa. Swensea dalej spokojnie kontrolują grę.

40
    Kolejna żółta kartka dla gości. Tym razem ukarany Weimann za wybicie piłki po gwizdku arbitra.

38
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Clark.

Mecz kontroluje Swensea, cały czas spokojnie utrzymują się przy piłce.

34
    Z lewego skrzydła piłkę przed pole karne zagrywa Michu, lecz Hernandez znów blokowany.

32
    Zza pola karnego próbował Hernandez, lecz piłkę blokują defensorzy gości.

Aston Villa atakuje gospodarzy mocnym pressingiem, lecz spokojnie rozgrywa Swensea.

29
    Nieudane dośrodkowanie Guzmana. Grę wznowi bramkarz gości.

28
    Aktywny w dzisiejszym meczu Hernandez wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny.

26
    Co za okazja! Fantastycznie w polu karnym z piłką obrócił się Michu i piłka po jego strzale uderza w słupek! Dobijał jeszcze Hernandez, lecz piłka obok słupka.

24
    Faulowany Hernandez. Rzut wolny dla Swansey, lecz zmarnowany.

22
    Rzut rożny dla Aston Villi. Piłkę spokojnie łapie Vorm.

21
    Zza pola karnego próbuje Hernandez, lecz piłka wysoko nad bramką.

19
    Okazję do wyrównania miał Benteke, lecz marnuje dogodną sytuację.

16
    Znów próbuje Danny Graham, tym razem głową, lecz defensorzy gości wybijają piłkę.

15
    Z rzutu rożnego na zmianę rezultatu będzie miała Swensea.

Aston Villa mocno naciskana przez gospodarzy.

12
    Kolejny strzał gospodarzy, lecz niecelnie uderza Graham.

11
    Fantastyczny strzał Michu! Lecz słupek ratuje drużynę gości przed utratą drugiej bramki!

9
    Gol! Gospodarze obejmują prowadzenie po strzale z 12 m Wayna Routledge! Piłkę dogrywał Pablo Hernandez

8
    Pięknie z dystansu próbuje Weimann, ale golkiper gospodarzy jest na posterunku.

6
    Strzałem zza pola karnego próbował aktualny król strzelców Premier League - Michu, lecz lepszy okazał się Guzan.

4
    Ależ okazja! Gospodarze po sytuacji sam na sam Routledge z bramkarzem gości mogli objąć prowadzenie, lecz lepszy okazał się Guzan!

1
    Przyjezdni od razu próbują 'usiąść' na rywalach.

1

Skład startowy:

Swansea City: Vorm - Rangel, Williams, Chico, Davies - Routledge, Britton, Michu, De Guzman, Hernandez - Graham

Aston Villa F.C.: Guzan - Lowton, Herd, Clark, Stevens - Albrighton, Westwood, Delph, Bennett - Weimann, Benteke

Sędziowie: M Halsey.

Aston Villa ma przed sobą wyjazdowy mecz przeciwko Swansea. Czy początek nowego roku sprawi, że zespół z Birmingham przejdzie metamorfozę? W innym przypadku wyląduje w strefie spadkowej.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Gole: 9. Routledge, 90+4. Graham - 44. Weimann, 84. Benteke (kar.)

Kartki:   40. Weimann (SWN) - 38. Clark (ASV), 45+1. Stevens (ASV)

Swansea City A.F.C.: Vorm - Rangel, Williams, Chico, Davies - Routledge (62'Dyer), Britton (79' Agustien), Michu, De Guzman (62'Ki), Hernandez - Graham
    Aston Villa: Guzan - Lowton, Herd, Clark, Stevens (67' Holman) - Albrighton (85' Bowery), Westwood (81' Bannan), Delph, Bennett - Weimann, Benteke

Sędziowie: M Halsey