Wtorek 22.01.2013, 20:45 • Villa Park • Puchar Ligi Angielskiej

WEIMANN zdobywa bramkę ratując jeszcze szansę na dogrywkę dla Villa !! 2:1 !

87
    Dobry występ Wells'a którego zmienia Turgott.

82
    To nie było udane odbiór zawodnika. Za ten atak na nogi N'Zogbia otrzymuje od sędziego żółty kartonik.

73
    To powinien być gol ! Garry Thompson strzela w poprzeczkę ! To mogło być wejście smoka, dla zawodnika który pojawił się na boisku 2 minuty temu.

71
    Pierwsza roszada w Bradford siada Hines zastąpiony przez Thompson'a.

70
    Zmiany w Villa wchodzi Weimann zastępując Bennett'a.

68
    Ogromny jęk zawodu na stadionie po tym jak Ireland z bliskiej odległości nie zdobywa bramki dla Villa !

63
    Po raz kolejny Hanson wie gdzie się znaleźć i uderzyć głową,ale tym razem piłka minimalnie obok bramki.

62
    Zmiana w Aston Villa schodzi Bannan, a zastępuje go Bent.

55
    Jones zalicza asystę przy golu !

55
    Goooool dla Bradford City!
    Po stałym fragmencie gry z prawej strony HANSON zdobywa bramkę głową pokonując Given'a !

44
    Ireland dobrze dośrodkował, nie wiadomo skąd znalazł się tam Benteke, ale piłka minimalne po jego strzale mija bramkę.

38
    Co za okazja dla Gospodarzy ! Ireland strzela pod poprzeczkę, ale Duke wybija piłkę na rzut rożny oddalając chwilowo zagrożenie.

32
    N'Zogbia piekielnie mocno przyłożył z lewej nogi i Duke jedną ręką broni ten strzał wybijając piłkę na rzut rożny !

28
    Cudowna indywidualna akcja Bennett'a który wbiegł w pole karne gości podał piłkę do Ireland ten strzelił do bramki, ale sędzia liniowy uznał że był na spalonym ! Nie ma drugiego gola dla Aston Villa.

24
    Asysta na konto Bennett'a, który jest współautorem bramki !

24
    Po cudownym dośrodkowaniu CHRISTIAN BENTEKE zdobywa bramkę !!

22
    Sędzia P. Dowd musi karać za takie zagrania. Żółtą kartę otrzymuje Ciaran Clark.

20
    Agbonlahor dobrze obrócił się polu karnym po przedłużonym podaniu od Benteke, strzela ale wprost w bramkarza.

16
    Dośrodkowanie N'Zogbia z prawej strony, strzela Benteke, ale Duke broni ten groźny strzał. Nie ma bramki dla Villa!