0:2 (0:0)
CA Osasuna
Poniedziałek 25.02.2013, 21:00 • Ciudad de Valencia • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy za wspólne śledzenie transmisji i zapraszamy na kolejne w serwisie lajfy.com ! (22:56:21)

W tym sezonie Osasuna drugi raz pokonuje Levante tym razem 0:2 po bramkach Masouda i Sola. Gospodarzom pewnie po nocach będzie śniła się ta końcówka gdzie w przeciągu kilku minut zaprzepaścili okazję na wywalczenie przynajmniej 1 punktu z trudnym rywalem. Zasłużone zwycięstwo przyjezdnych, którzy przejęli inicjatywę w drugiej połowie. Dzięki tym 3 punktom awansowali na 14 miejsce w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy.

90+4
    Goooooool dla Osasuny!
    Levante na kolanach. SOLA przejął to dośrodkowanie Punala, zobaczył gdzie jest ustawiony Navas i uderzył precyzyjnie obok bramkarza gospodarzy! 0:2 na kilka sekund przed końcem.

90+2
    Dariusz Dudka wywalczył jeszcze rzut wolny dla Levante.

90+1
    Dobre dośrodkowanie Bakero z prawej strony boiska zablokowane przez obronę Osasuny.

90
    Sędzia Delgado postanowił doliczyć jeszcze 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Goooooooool dla Osasuny!
    Cudowna bramka MASOUDA, który po podaniu Emiliano Armenteros minął trzech obrońców, kopnął z prawej nogi z około 20 metrów wprost w górne okienko bramki strzeżonej przez Navasa. Bramkarz bez szans, a Osasuna na kilka minut przed końcem obejmuje prowadzenie 0:1!

85
    Navas minął się z piłką w bramce i szansę miał Sola, ale nie zdążył dobrze obrócić się z piłką, a wtedy błyskawicznie zareagował obrońca Levante wybijając daleko futbolówkę.

84
    Ostatnia roszada w zespole Osasuny za Oiera wejdzie Punal.

83
    Bardzo dobre wyjście z bramki Fernandeza powstrzymało Martinsa przed oddaniem strzału.

80
    Kolejna zmiana w drużynie gości, murawę opuszcza De las Cuevas, za niego na boisku pojawił się Masoud.

78
    Bakero nie zdołał przejść Rubena i obrońca zablokował dośrodkowanie wybijając piłkę na aut.

76
    Po faulu na Bakero, Ruben ogląda żółty kartonik.

74
    Zagranie z premedytacją piłki ręką przez Marc Bertrán, ale sędzia nie wiadomo czemu nie ukarał zawodnika kartką.