CA Osasuna
Poniedziałek 25.02.2013, 21:00 • Ciudad de Valencia • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

25 lutego na Ciudad de Valencia w ramach 25 kolejki Primera Division Levante podejmować będzie Osasunę.

W swoim ostatnim bezpośrednim pojedynku lepsi okazali się gości wygrywając wtedy u siebie 4:0.

Wydaje się, że w tym spotkaniu wyżej notowani są gospodarze, którzy wygrali ostatnio dwumecz z Olympiakosem w Lidze Europejskiej i awansowali do 1/8 finałów tych rozgrywek.

W tabeli hiszpańskiej ekstraklasy Levante również zajmuje dosyć wysokie 10 miejsce z 34 punktami, natomiast Osasuna jest dopiero 16 mając tych punktów 25 w swoim ogólnym dorobku.

Jeśli najlepszy strzelec Levante Obafemi Martins zdobędzie bramkę przeciwko Osasunie będzie miał już 8 goli w tym sezonie.

W zespole gospodarzy, a także gości za czerwone kartki pauzują Munúa, Lolo oraz Miguel Flaño.

Znamy już oficjalne składy startowe obu drużyn:

Levante UD: Navas - Navarro, Vintra, Ballesteros, Juanfrán, Iborra, Diop, Ríos , Míchel, Garcia Santos, Martins.

CA Osasuna: Fernández - Bertrán, Arribas, Rubén, Damiá, Loe , Silva, De las Cuevas, Oier, Armenteros, Nino.

Sędziowie: Carlos Delgado.

1

1
    Pierwszy rzut wolny w meczu dla Osasuny.

3
    Goście spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola czekając na dobrą okazję do ataku.

4
    Dobry przechwyt piłki przez Loe ale to podanie do kolegi z przodu zbyt mocne.

5
    Stały fragment gry dla Osasuny. I piłkę po dośrodkowaniu spokojnie łapie Navas.

6
    Juanfrán wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny po tym jak obrońca gości zablokował jego dośrodkowanie.

7
    Wybicie piłki z autu i przedłużenie głową Iborra wprost na nogę Martins, ale świetną interwencją popisał się Fernandez przy tym uderzeniu w polu karnym.

9
    De las Cuevas widać że chciał dobrze przymierzyć, ale fatalny był ten strzał.

10
    Rzut wolny dla Osasuny po faulu Diopa.

12
    Piękna dwójkowa akcja De las Cuevas który podawał do Armenteros a ten drugi szybki obrócił się z piłką przed polem karnym Navasa, strzał dobry, ale pewne interwencja bramkarza gospodarzy.

13
    Loukas Vyntra faulował i szansę z rzutu wolnego będzie miało Levante.

15
    Dobrze zatrzymany kontratak gości przez Navarro.

16
    Jakiś cudem piłka po akcji Ríosa nie wpadła do bramki Fernandeza bo w ostatnim momencie wybił ją na rzut rożny obrońca Osasuny.

16
    Carlos Delgado odgwizduje spalonego przez Sergio Ballesteros.

17
    Kolejna zmarnowana okazja przez Obafemi Martins ,który w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości za daleko wypuścił sobie piłkę i zdążył zainterweniować Fernandez!

19
    Parada bramkarzy, tym razem piękny strzał De las Cuevas obroniony przez Navasa, któremu udało się jeszcze wybić piłkę na rzut rożny oddalając chwilowo zagrożenie.

20
    Míchel brutalnie faulowany, ale tym razem obyło się bez kartki dla zawodnika Osasuny. Levante zacznie od rzutu wolnego z prawej strony boiska.

22
    Groźne dośrodkowanie Nino, ale żaden z kolegów nie przeciął podania i piłką w rękach Navasa.

25
    Martins zmusił do błędu bramkarza Osasuny, który wybił piłkę na aut na wysokości pola karnego.

27
    Bardzo dobre dośrodkowani Bertrana na głowę Nino, ale tym razem bez gola dla gości, piłka minimalnie obok bramki.

29
    Raoul Loe wywalczył rzut wolny, faulował Diop.

31
    Uderzenie Nino zablokowane przez obrońcę Levante.

32
    Doskonały strzał Michela, ale wprost w dobrze ustawionego Fernandeza.

34
    Niebezpieczne zagranie Oiera i Michel wywalcza rzut wolny.

37
    Bardzo dobry pressing Martinsa zmusza bramkarza do nieczystego wybicia piłki.

38
    Faul Raoula Loe i zacznie zespół Levante.

40
    Co za okazja i Sergio Ballesteros trafia w słupek, a obrońca błyskawicznie wybija piłkę na rzut rożny.

40
    Emiliano Armenteros brutalnie zaatakował gracza Levante, ale sędzia nie ukarał zawodnika kartką.

41
    Rubén García wywalczył rzut wolny na połowie drużyny przeciwnej.

41
    Zagranie ręką Francisco Silva.

44
    Dobra okazja ze stałego fragmentu gry dla Osasuny po faulu Diopa.

44
    Emiliano Armenteros strzelił, ale niecelnie.

45
    Piłka po strzale głową Oiera minimalnie mija bramkę Navasa.

Wynik do przerwy na Estadio Ciudad de Valencia 0:0. Bardzo dużo okazji z jednej i drugiej strony. Levante zdecydowani więcej sytuacji bramkowych, które mogli zamienić na bramkę. Posiadani piłki Levante - 41% , Osasuna - 59%. Mamy nadzieję że napastnicy odblokują się po przerwie i obejrzymy wiele goli. Zostańcie z nami wracamy za chwilę.

46

48
    Michel w dobrej akcji, ale traci piłkę przed polem karnym Fernandeza.

49
    Na spalonym Pedro Rios zdaniem sędziego bocznego, który podniósł chorągiewkę.

51
    Martins powalony w starciu z zawodnikiem gości i rzut wolny dla Levante.

53
    Pedro Rios wymaga pomocy medycznej. Sędzia zarządził krótką przerwę w grze.

55
    Diop powalony przez Armenteros przy tej główce i obaj zawodnicy leżą na murawie bez ruchu. Bardzo poważna sytuacja. Oboje muszą być przetransportowani na noszach przez służbę medyczną!

57
    Uraz okazał się na tyle niebezpieczny że kontuzjowanego Diopa zastępuje Bakero.

58
    Niesamowite, Osasuna bez gola! Po tym jak w poprzeczkę trafił Alejandro Arribas po podaniu ze skrzydła Damiá. Cudowna akcja Osasuny.

59
    Martins wywalczył rzut rożny z prawej strony boiska.

60
    Juanfran ostro faulowany przez Emiliano Armenteros i okazja z rzutu wolnego dla Levante.

61
    Kolejne brzydkie zachowanie Emiliano Armenteros, ten zawodnik zdecydowani domaga się kartki.

62
    Zagranie ręką Oiera.

64
    Uderzenie Francisco Silva dobre, ale obok bramki Navasa.

Śledź stronę lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie"

65
    Raoul Loe jako pierwszy gracz w meczu ukarany został żółtą kartką po faulu na Míchelu.

66
    Bakero strzelał mocno, ale wysoko ponad bramką.

67
    Uderzenie Emiliano Armenteros z wielkim trudem wybronione przez Navasa, a dobrze podawał do zawodnika De las Cuevas.

68
    Nieczyste zagranie Marc Bertrán i rzut wolny dla gospodarzy.

69
    Strzał Oiera głową, ale również niecelnie.

69
    Tym razem próbował Nino po zagraniu Damia, ale za wysokie to uderzenie.

69
    Kolejna zmiana w Levante Rios schodzi, a zastępuje go Valdo.

73
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Michel , na boisko wchodzi Dudka.
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: Sola zastępuje schodzącego Nino.

73
    Oier dobrze powalczył o rzut wolny na połowie gospodarzy.

74
    Zagranie z premedytacją piłki ręką przez Marc Bertrán, ale sędzia nie wiadomo czemu nie ukarał zawodnika kartką.

76
    Po faulu na Bakero, Ruben ogląda żółty kartonik.

78
    Bakero nie zdołał przejść Rubena i obrońca zablokował dośrodkowanie wybijając piłkę na aut.

80
    Kolejna zmiana w drużynie gości, murawę opuszcza De las Cuevas, za niego na boisku pojawił się Masoud.

83
    Bardzo dobre wyjście z bramki Fernandeza powstrzymało Martinsa przed oddaniem strzału.

84
    Ostatnia roszada w zespole Osasuny za Oiera wejdzie Punal.

85
    Navas minął się z piłką w bramce i szansę miał Sola, ale nie zdążył dobrze obrócić się z piłką, a wtedy błyskawicznie zareagował obrońca Levante wybijając daleko futbolówkę.

88
    Goooooooool dla Osasuny!
    Cudowna bramka MASOUDA, który po podaniu Emiliano Armenteros minął trzech obrońców, kopnął z prawej nogi z około 20 metrów wprost w górne okienko bramki strzeżonej przez Navasa. Bramkarz bez szans, a Osasuna na kilka minut przed końcem obejmuje prowadzenie 0:1!

90
    Sędzia Delgado postanowił doliczyć jeszcze 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Dobre dośrodkowanie Bakero z prawej strony boiska zablokowane przez obronę Osasuny.

90+2
    Dariusz Dudka wywalczył jeszcze rzut wolny dla Levante.

90+4
    Goooooool dla Osasuny!
    Levante na kolanach. SOLA przejął to dośrodkowanie Punala, zobaczył gdzie jest ustawiony Navas i uderzył precyzyjnie obok bramkarza gospodarzy! 0:2 na kilka sekund przed końcem.

W tym sezonie Osasuna drugi raz pokonuje Levante tym razem 0:2 po bramkach Masouda i Sola. Gospodarzom pewnie po nocach będzie śniła się ta końcówka gdzie w przeciągu kilku minut zaprzepaścili okazję na wywalczenie przynajmniej 1 punktu z trudnym rywalem. Zasłużone zwycięstwo przyjezdnych, którzy przejęli inicjatywę w drugiej połowie. Dzięki tym 3 punktom awansowali na 14 miejsce w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy.

Dziękujemy za wspólne śledzenie transmisji i zapraszamy na kolejne w serwisie lajfy.com ! (22:56:21)