Sochaux – Troyes 1:2 (koniec) | Saint-Étienne – Lille 3:2 (koniec)
FC Sochaux
1:2 (0:1)
ESTAC Troyes
Wtorek 26.02.2013, 18:00 • Stade Auguste Bonal • Puchar Francji

Gol w ostatniej sekundzie spotkania nie pomógł gospodarzom, którzy odpadają z Pucharu Francji, wyeliminowani przez Troyes. Wygrała dziś drużyna grająca mądrzej, a świetną partię w ekipie gości rozegrał Bahebeck, strzelec pierwszego gola dla gości. Tak cichego Stade August Bonal, dawno nie słyszałem, kibice mają prawo czuć się zawiedzeni, bo Puchar był ostatnią szansą uratowania sezonu w którym przecież obie drużyny bronią się przed spadkiem z Ligue 1. Zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (19:53:18)

90+5
    BOUDEBOUZ w środek, a Dreyer w prawym rogu bramki Troyes. Gol na otarcie łez dla gospodarzy.

90+4
    Będzie rzut karny dla gospodarzy!! Sędzia dopatrzył się zagrania ręką jednego z zawodników Troyes!

90+3
    Ależ cicho zrobiło się na August Bonal. Słychać tylko pojedyncze gwizdy...

90+2
    Ovono dalekim wykopem posyła piłkę na połowę rywala...

90+1
    Stracili już chyba wiarę gospodarze, nawet nie kwapią się do pressingu na rywalu...

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Wprowadzony w drugiej połowie FAUSSURIER przesądza już chyba o losach awansu! Z dystansu uderzał Bahebeck, Ovono odbił piłkę, a Faussurier znalazł się sam przed pustą bramką i pozostało mu tylko wpakować piłkę do siatki. 2:0 dla gości z Troyes!

88
    Faul na połowie gospodarzy, szybko wznawia grę Privat.

87
    Bahebeck momentami gra jak profesor - pozwolił piłce opuścić boisko, po tym jak odbiła się od nóg rywala, kolejne sekundy płyną na korzyść gości.

86
    Od bramki rozpoczyna Dreyer i tradycyjnie nie spieszy się z tą czynnością...

85
    Bakambu zamknął oczy i huknął z woleja... panu Bogu w okno! Fatalne wykończenie akcji przez zmiennika w ekipie Sochaux.

83
    Bahebeck osiągnął to, na czym mu zależało - dał się sfaulować w narożniku boiska.

82
    Coraz bardziej rozpaczliwie wygląda obrona Troyes, wybijają piłkę jak najdalej od własnego pola karnego.

81
    Drayer długo celebruje moment wznowienia gry od własnej bramki...

80
    Faussurier w miejsce kontuzjowanego Marcosa.

80
    Dośrodkowanie Boudebouza, ale ląduje na głowie pierwszego obrońcy rywala.

79
    N'Sakala ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Boudebouzie.

78
    Coraz bardziej spieszy się gospodarzom, dobry pressing Privata i przejęcie piłki na własnej połowie.