Chelsea – West Bromwich 1:0 (koniec) | Everton – Reading 3:1 (koniec) | Man Utd – Norwich 4:0 (koniec)
Southampton – Queens Park 1:2 (koniec) | Stoke – West Ham 0:1 (koniec) | Sunderland – Fulham 2:2 (koniec)
Swansea – Newcastle 1:0 (koniec) | Wigan – Liverpool 0:4 (koniec)
Southampton F.C.
1:2 (1:1)
Queens Park Rangers F.C.
Sobota 02.03.2013, 16:00 • St. Marry's Stadium • Angielska Premier League

I mamy koniec spotkania! Southampton przegrywa na własnym stadionie 1:2! W 15. minucie na 1:0 strzelił Remy, pod koniec pierwszej połowy wyrównał Rogriguez, a dzieła zniszczenia dokonał w 79. minucie Bothroyd! (18:00:21)

90+1
    Sędzia dolicza 6. minut do regulaminowego czasu gry.

90
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Za strzelca drugiej bramki dla QPR, Bothroyd'a wchodzi Fabio.

87
    Fenomenalna interwencja Greena! Dobre dośrodkowanie Puncheona na głowe Lamberta, który uderza na bramkę Greena, ale ten pokazał swoje umiejętności.

86
    Rzut rożny dla gospodarzy.

85
    Teraz kolejna dobra akcja gospodarzy. Ward-Prowse dośrodkował z prawej strony do Rodrigueza, ale ten za lekko uderza piłkę i jego strzał broni Green.

84
    Mecz rozgrywa się głównie w środkowej strefie boiska.

82
    Złe podanie Corka i piłkę pewnie łapie Green.

82
    Southampton rozgrywa piłkę na własnej połowie.

81
    Posiadanie piłki Southampton 60% - 40% QPR.

80
    Pewna interwencja Greena po strzale Lamberta.

80
    Artur Boruc był w tej sytuacji bezradny.

79
    Gol dla Rangers!
    Park popędził prawą flanką i wrzucił w pole karne wprost pod nogi BOTHROYD'A, a ten z najbliższej odległości trafia do siatki!

77
    Od bramki zacznie Boruc.

76
    QPR ma rzut z autu na wysokości pola karnego.

74
    Zmiana za kontuzjowanego Cesara. Wchodzi Green, ale mamy też zmianę w Southampton. Za Ramireza wchodzi Ward-Prowse.

73
    Rzut rożny dla Southampton.

72
    Fonte wybija piłkę dośrodkowaną przez Parka.

72
    Rzut rożny dla QPR.

71
    Ramirez uderzył z dystansu, a kontuzjowany Cesar miał ogromne problemy z obronieniem tego strzału.

71
    Southampton ciągle naciska na przeciwnika.

69
    Cesar kuleje, możliwe, ze zaraz będzie potrzebował zmianę.

67
    Julio Cesar faulowany w polu karnym.

67
    Cork faulowany w środku pola i od rzutu wolnego zaczną goście.

58
    Zmiana w ekipie gości. Za Fox'a wchodzi Shwa.

56
    Southampton co raz pewniej atakuję bramkę QPR.

55
    Uderzenie Lamberta z 20. metra minimalnie mija okienko!

53
    Zmiana w QPR. Za Granero wchodzi Jenas.

52
    Remy zatrzymany przez Fox'a.

52
    Lambert odzyskał piłkę od Granero i zdecydował się na strzał z 30. metra, ale futbolówka minimalnie mija bramkę.

51

51
    Ramirez próbował się przedostać przez obronę QPR, ale silny Samba szybko mu to uniemożliwił.

50
    Od autu na wysokości pola karnego rozpoczną gospodarze.

49
    Park uderze z 25. metra, ale ten strzał zupełnie mu nie wyszedł.

49

48
    Złe dośrodkowanie Ramireza i akcję rozpoczyna QPR.

48
    Ramieraz faulowany na 35. metrze.

47
    Rodriguez dostał prostopadłe podanie od Foxa, ale w ostatniej chwili Samba zabiera mu piłkę.

46
    Rozpoczęli goście.

46

Piłkarze już na boisku.

Za nami koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45. minutach mamy wynik 1:1. W 15. minucie Remy wykorzystał sytuacje sam na sam i pokonał Artura Boruca. Odpowiedział w 45. minucie Rodriguez wykorzystując błąd Cesara.

45+3
    Mecz nam się co raz bardziej zaostrza. Tym razem ukarany został Fonte.

45+2
    Gol dla Southampton!
    Ależ wejście smoka JAY'A RODRIGUEZA! Z 16. metra uderzył Lambert, Cesar obronił strzał i wypuścił piłkę z rąk, do futbolówki dopada JAY RODRIGUEZ i lobuje bramkarza QPR i strzela bramkę.

45+1
    Howard Webb doliczył 3. minuty.

45
    Kolejna żółta kartka w meczu. Ukarany został Traore.

45
    Uderzenie Corka zablokowane przez Hilla.

44
    Pierwsza zmiana. Za kontuzjowanego Lallane wchodzi Rodriguez.

43
    Musi zejść z boiska.

42
    Lallana kontuzjowany.

40
    A teraz po drugiej stronie faulowany Samba.

37
    QPR od zacznie od rzutu z autu na wysokości pola karnego.

35
    Zawodnik QPR i Southampton leżą na boisku i czekają na pomoc.

35
    Cesar spokojnie łapie piłkę i QPR przy piłce.

34
    Ale szybko gospodarze odzyskali piłkę.

34
    Cork pogłubił się przy wyprowadzaniu ataku i stracił piłkę.

33
    Southampton przeważa w tym meczu, ale nie potrafi wykończyć swoich akcji.

32

30
    Ramieraz podaje prostopadle do Lamberta, ale piłkę w ostatniej chwili przejmuję Hill.

29
    Strzał Corka z 16. metra został zablokowany, ale piłka jeszcze spadła pod nogi Ramireza, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

22
    Remy uderza z dystansu ale Boruc bardzo dobrze się spytał.

21
    Cork fauluje Hilla.

20
    Southampton dobrze zagrało teraz w defensywie i zablokowało dobre podanie do Hilla.

20

18
    Remy wybiegał sam na sam z Borucem, ale w ostatniej chwili Fonte wybija mu piłkę spod nóg.

17
    Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany został Bothroyd.

15
    Park podał prostopadłą piłkę do wychodzącego na pozycję LOICA REMY, który w sytuacji sam na sam z Borucem zachowuje zimną krew i pokonuje go.

13

11
    Lallana uderze z dystansu, ale piłka ląduje na trybunach.

10
    "Święci" przy piłce.

9
    Cork strzela z dystansu, ale piłka mija słupek.

8
    Obrońcy gospodarzy rozgrywają piłkę w obronie.

7
    Samba faulowany w swoim polu karnym.

6
    Rzut z autu na wysokości pola karnego dla QPR.

1
    Już mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

1
    Rozpoczęli gospodarze.

1

Zawodnicy już na murawie za moment rozpoczęcie spotkania.

Zawodnicy już w tunelu czekają na rozpoczęcie spotkania.

Sędzią głównym tego spotkania jest Howard Webb, a asystentami są Mullarkey i Wilkes.

Składy obu drużny:

Southampton: Boruc - Clyne, Fonte, Jošida, Fox - Puncheon, Cork, Schneiderlin, Lallana - Ramírez, Lambert.

QPR: Júlio César - Bosingwa, Samba, Hill, Traoré - Granero, M'Bia - Park, Bothroyd, Hoilett - Rémy.

W pierwszym składzie "Świętych" jest bramkarz reprezentacji Polski Artur Boruc!

Dzisiejsi goście w ostatniej kolejce ulegli "Czerwonym Diabłom" 0:2.

W ostatnim meczu Southampton uległo Newcastle aż 2:4, a dwa tygodnie temu gospodarze pokazali się z dobrej strony w meczu z Manchesterem City, ale ulegli 1:3.

QPR okupuję ostatnią pozycje w tabeli, czyli 20. Mają na koncie tylko 17. punktów. Do bezpiecznej strefy brakuje im 7. punktów. W tym sezonie QPR tylko dwa razy wygrało swój mecz, a aż czternaście razy przegrywał.

Southampton po 27. pojedynkach zajmuję 16. pozycję w tabeli z 27. oczkami na koncie. Składają się na to sześć zwycięstw, dziewięć remisów i aż dwanaście razy schodzili z boiska pokonani.

Zapraszam na mecz 28. kolejki Premier League, w której swoje siły zmierzą Southampton z QPR.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.