Siena – Cagliari 0:0 (koniec) | AC Milan – US Palermo 2:0 (koniec) | Fiorentina – Genoa 3:2 (koniec)
Pescara – Chievo 0:2 (koniec) | Napoli – Atalanta 3:2 (koniec) | Torino – Lazio 1:0 (koniec)
AS Roma – Parma 2:0 (koniec)
AS Roma
2:0 (1:0)
Parma Calcio 1913
Niedziela 17.03.2013, 20:45 • Stadio Olimpico • Włoska Serie A

Ja już się z Państwem żegnam i dziękuje za wspólnie spędzone 90.minut. Dobranoc! (22:40:01)

Koniec meczu na Stadio Olimpico! AS Roma wygrywa z Parmą 2:0 po golach Lameli i Tottiego. Rzymianie w drugiej połowie zaprezentowali się znakomicie, ale właściwie to Fransesco Totti wygrał im ten mecz. Wybitne spotkanie wybitnego człowieka. Parma nie miała nic do gadania

90+3
    Ostatnia z doliczonych minut rozpoczyna się. Parma w ataku pozycyjnym. Obrońcy Rzymian wykopują piłkę

90+2
    Benalouane do Rosiego. Zagranie w pole karne. Piłka wybita. Teraz faulowany Balzaretti

90+1
    Z kontrą wychodzi Roma. Sam na bramkę gna Lamela, ale nie ma już sił. Obrońcy go doganiają. Traci piłkę i z autu Parma

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90
    Z akcją wychodzi Roma. Niedokładne zagranie i już ich przeciwnicy. Zagranie w pole karne. Amauri walczy o piłkę i udało mu się wywalczyć rzut rożny

89
    Marcos wybija na aut. Cały czas Parma. Dośrodkowanie w pole karne, ale jak to się mówi: "Panu Bogu w okno". Od bramki Stekelenburg

88
    Totti jak samotny jeździec gna za piłką. Mirante był szybszy. Parma w ataku, ale nie jest to żaden powalający szybkością atak

87
    Zmiana w drużynie Parma FC: z boiska schodzi Parolo, na boisko wchodzi Galloppa.

87
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Perrotta, na boisko wchodzi Taddei.

86
    Złe dośrodkowanie. Roma wychodzi z kontrą. Złe podanie do Tottiego. Mirante przy piłce i daleki wykop

Na boisku leży Florenzi. Dostał piłką w podbrzusze

85
    Totti chciał efektownie zagrać do Perrotty, ale nie wyszło mu te zagranie. Parma w ataku. Dośrodkowanie z lewego skrzydła i kolejny korner

84
    Parma załozyła "Zamek" Romie. Dośrodkowania w pole karne. Teraz kolejne. Amauri źle i rozpocznie Stekelenburg od bramki

83
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Marquinho, na boisko wchodzi Balzaretti.

82
    Lewe skrzydło i Lucarelli. Podanie w pole karne do Amauriego. Z poświęceniem na korner wybija De Rossi. Zmiana

81
    Dobry rajd Biabianego. Traci piłkę. Z kontrą wychodzi Roma. Totti i Perrotta. Podanie do Tottiego. Ten na 20. metrze i piłka na prawej nodze. Mocny strzał! Tym razem radzi sobie Mirante

80
    10. minut do końca spotkania. Przy piłce goście, ale nie mają pomysłu jak przedrzeć się przez szyki obronne Rzymian. Wywalczyli rzut rożny