Siena – Cagliari 0:0 (koniec) | AC Milan – US Palermo 2:0 (koniec) | Fiorentina – Genoa 3:2 (koniec)
Pescara – Chievo 0:2 (koniec) | Napoli – Atalanta 3:2 (koniec) | Torino – Lazio 1:0 (koniec)
AS Roma – Parma 2:0 (koniec)
Torino FC
1:0 (0:0)
S.S. Lazio
Niedziela 17.03.2013, 20:45 • Stadio Olimpico di Torino • Włoska Serie A

Koniec meczu! Po 90. minutach Torino wygrało mecz 1:0 po strzale z głowy Jonathana z 81. minuty. Mecz stał na średnim poziomie i głównie składał się z dużej ilości fauli. Warto dodać, że goście od 17. minuty grali w osłabieniu. (22:46:21)

90+1
    Sędzia dolicza 2. minuty.

90
    Jonathas dostał prostopadłą piłkę od Birsy, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i bramkarz go uprzedził.

89
    Od bramki zacznie Gillet.

88
    Złe dośrodkowanie Lilica i Torino przy piłce.

88
    Saha faulowany na 35. metrze.

86
    Teraz ofiarnie Glik i odzyskał piłkę.

84
    Torino spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie.

83
    Jonathas uderzyl z 25. metra, ale końcówkami palców jego strzał broni Marchetti.

82
    Zmiana w Lazio. Za Onazi wchozdi Saha.

81
    Gol dla Torino!
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Bianchi, w polu karnym zamieszanie wykorzystał JONATHAS i strzałem głową pokonał bramkarza gości.

80
    Podwójna zmiana w Lazio. Za Gonzaleza wchodzi Biava, a za Kozak'a wchodzi Ederson.

77
    Teraz chwila przerwy i służby pracujące na stadionie odśnieżają linie na boisku.