Siena – Cagliari 0:0 (koniec) | AC Milan – US Palermo 2:0 (koniec) | Fiorentina – Genoa 3:2 (koniec)
Pescara – Chievo 0:2 (koniec) | Napoli – Atalanta 3:2 (koniec) | Torino – Lazio 1:0 (koniec)
AS Roma – Parma 2:0 (koniec)
Torino FC
1:0 (0:0)
S.S. Lazio
Niedziela 17.03.2013, 20:45 • Stadio Olimpico di Torino • Włoska Serie A

Koniec meczu! Po 90. minutach Torino wygrało mecz 1:0 po strzale z głowy Jonathana z 81. minuty. Mecz stał na średnim poziomie i głównie składał się z dużej ilości fauli. Warto dodać, że goście od 17. minuty grali w osłabieniu. (22:46:21)

90+1
    Sędzia dolicza 2. minuty.

90
    Jonathas dostał prostopadłą piłkę od Birsy, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i bramkarz go uprzedził.

89
    Od bramki zacznie Gillet.

88
    Złe dośrodkowanie Lilica i Torino przy piłce.

88
    Saha faulowany na 35. metrze.

86
    Teraz ofiarnie Glik i odzyskał piłkę.

84
    Torino spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie.

83
    Jonathas uderzyl z 25. metra, ale końcówkami palców jego strzał broni Marchetti.

82
    Zmiana w Lazio. Za Onazi wchozdi Saha.

81
    Gol dla Torino!
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Bianchi, w polu karnym zamieszanie wykorzystał JONATHAS i strzałem głową pokonał bramkarza gości.

80
    Podwójna zmiana w Lazio. Za Gonzaleza wchodzi Biava, a za Kozak'a wchodzi Ederson.

77
    Teraz chwila przerwy i służby pracujące na stadionie odśnieżają linie na boisku.

76
    Zmiana w Torino. Za Barreto wchodzi Jonathas.

75
    Doskonałe dośrodkowanie D'Ambrosio w pole karne, tam Cana chciał wybić piłkę, ale był bliski strzelenia samobója.

74
    Kolejny raz na spalonym zostal złapany Bianchi.

73
    Torino rozgrywa piłkę na połowie rywala.

68
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

66
    Cana faulowany na własnej połowie.

65
    Ale szybka strata i Glik rozpoczyna atak gospodarzy.

64
    Lazio będzie mieć aut na wysokości pola karnego rywala.

63
    Torino przy piłce.

62
    Santana schodzi z boiska, w jego miejsce Birsa.

61
    Kozak nie zdążył do dośrodkowanej piłki i od bramki zacznie Gillet.

59
    Cerci uderzył z 20. metra wprost w Cane.

59
    Santana faulowany i mamy rzut wolne z 40. metra.

57
    Mamy pierwszą zmianę w meczu. Za niewidocznego dziś Meggiorini'ego wchodzi Bianchi.

56
    Teraz Santana zagrywa do Barreto, który na 16. metrze stracił piłkę na rzecz Gonzaleza.

54
    Gazzi fauluję Kozaka.

52
    Obie drużyny mają pomysł na grę, ale brakuję wykończenia.

51
    Kozak wycofał piłkę do Onazi, który uderzył z dystansu, ale piłką trafia prosto w bramkarza.

50
    Ale strata Santany i Lazio wyprowadza kontrę.

49
    Torino w akcji.

48
    Kozak stracił piłkę i Torino zacznie od autu.

47
    Dośrodkowanie Lilica do Kozaka przejmuję Gillet.

46
    Torino rozpoczęło drugą połowę.

46

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na murawę. Za moment rozpocznie się druga część spotkania.

Zawodnicy już są w tunelu.

Za nami koniec pierwszej połowy. Po 45. minutach mamy bezbramkowy remis, a od 17. minuty Lazio gra w dziesiątkę, po tym jak Ciani dostał drugą żółtą kartkę. Mecz jest obfity w dużą ilość fauli, a małą sytuacji podbramkowych. Za 15. minut rozpocznie się druga połowa.

45+1
    Sędzia dolicz jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

45

44
    Barreto dośrodkowuję w pole karne, ale najwyżej wyskakuję Marchetti i pewnie łapię piłkę.

43
    A teraz Kozak fauluję Glika.

42
    Kozak faulowany. Będziemy mieli dobrą okazję dla Lazio.

40

38
    Barreto uderzył z 30. metra, ale piłka ląduję na trybunach.

37

36
    Ledesma faulowany przez Santane.

35
    Od bramki zacznie Marchetti.

34
    Meggiorini faulowany. Rzut wolny dla Torino.

33
    Santana uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka minimalnie mija bramkę.

32
    Santana faulowany na linii pola karnego! Będzie to dobra okazja do strzelenia bramki.

31
    Glik rozpoczyna akcję Torino.

30
    Strata Cerci'ego i Lazio zacznie od rzutu z autu.

29

27
    Santana popędził prawą stroną i podał do Barreto, ale w ostatniej chwili Cana wślizgiem wygarnął piłkę.

26
    Torino ma aut na wysokości pola karnego.

24
    Lazio w ataku.

23
    Teraz Kozak ładnie przyjął piłkę, obrócił się i uderzył z 16. metra, ale Gillet z problemami obronił jego strzał.

21
    Teraz faul gracza Torino i od rzutu wolnego goście.

20
    Gazzi faulowany w środku pola.

19
    Lazio przy piłce.

17
    Żółta kartka też dla Cerci za dyskusję z sędzią.

17
    Ciani otrzymuję czerowną kartkę! Minutę temu dostał żółtą, a teraz ostro wszedł w Barreto i otrzymał drugą żółtą kartkę.

16
    Faul taktyczny i Ciani ukarany żółtą kartką.

15
    Zawodnicy mają duży problem z utrzymaniem się na nogach.

14

13

12

11
    Dużo zamieszania w polu karnym, który chciał wykorzystać Kozak, ale jego strzał z 10. metrów ląduje na trybunach.

10
    Gillet piąstkuję piłkę na kolejny korner.

9
    Dośrodkowanie Lulica zablokowane i mamy rzut rożny dla gości.

8
    Santana próbował przebić się przez defensywę Lazio, ale Cani uniemożliwił mu to.

7
    Barreto uderzył z 25. metra, ale piłka mija bramkę.

6
    Gazzi faulowany w środku pola. Od rzutu wolnego zacznie Torino.

4
    Glik ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią. Był pewny, że został sfaulowany w polu karnym, ale sędzia podjął inną decyzję.

3
    Barreto nie zdążył oddać strzału z 20. metra, bo Cana odebrał mu piłkę.

3

1
    Lazio od razu rozpoczęło akcję, ale Ledesma poślizgnął się na śniegu i Glik przejął piłkę.

1
    Rozpoczęli goście.

1

Zawodnicy są już na murawie.

Zawodnicy są już w tunelu.

Dziś w Turynie pada śnieg, mamy bardzo trudne warunki do gry.

Zawodnicy są już na rozgrzewce.

W podstawowym składzie Torino wystąpi Reprezentant Polski Kamil Glik!

Składy obu drużyn:

Torino: Gillet - D'Ambrosio, Glik, Rodriguez, Masiello - Brighi, Gazzi, Cerci - Bianchi, Barreto, Santana.

Lazio: Marchetti - Pereirinha, Biava, Cana, Radu - Candreva, Gonzalez, Ledesma - Onazi, Lulic, Kozak.

W poprzedniej kolejce oba zespoły przegrały. Lazio uległo Fiorentinie, a Torino wysoko przegrało z Parmą.

Podstawowym obrońcą drużyny z Turynu jest Kamil Glik, który zagrał w tym sezonie w 25 meczach ligowych i zdobył jedną bramkę. Jedyne trafienie zaliczył właśnie w meczu z Lazio.

W poprzednim spotkaniu obu drużyn padł remis 1-1.

Goście zajmują obecnie 6 pozycję w lidze. Gospodarze są na 15 miejscu.

Lazio przystąpi do tego meczu zmęczone rewanżowy spotkanie ze Stuttgartem w Lidze Europejskiej.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.