Armenia – Czechy 0:3 (koniec) | Azerbejdżan – Portugalia 0:2 (koniec) | Estonia – Andora 2:0 (koniec)
Turcja – Węgry 1:1 (koniec) | Ukraina – Mołdawia 2:1 (koniec) | Dania – Bułgaria 1:1 (koniec)
Holandia – Rumunia 4:0 (koniec) | Serbia – Szkocja 2:0 (koniec) | Belgia – Macedonia Płn. 1:0 (koniec)
Niemcy – Kazachstan 4:1 (koniec) | Irlandia – Austria 2:2 (koniec) | Malta – Włochy 0:2 (koniec)
Irlandia Północna – Izrael 0:2 (koniec) | Polska – San Marino 5:0 (koniec) | Walia. – Chorwacja 1:2 (koniec)
Francja – Hiszpania 0:1 (koniec) | Czarnogóra – Anglia 1:1 (koniec)
Czarnogóra
1:1 (0:1)
Anglia
Wtorek 26.03.2013, 21:00 • Stadion Pod Goricom (Podgorica) • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Za nami jak przewidywałem w zapowiedzi niezwykle ciekawe wyrównane spotkania. W pierwszej połowie lepsi byli Anglicy, którzy udokumentowali swoją przewagą bramką Rooney'a. Po przerwie to gospodarze doszli do głosu i z każda minutą coraz groźniej atakowali bramkę gości. Między 70, a 75 minutą całkowicie zdominowali Anglików co rusz stwarzając groźne sytuacje i w końcu w 76 minucie dopięli swego. Wyrównująca bramkę zdobył Damjanovic. W końcówce spotkania to Anglicy byli bliżsi przechylania szali na swoją korzyść, ale dwa strzały Gerrarda wybronił Bozovic. Ostatecznie na stadionie w Podgoricy padł zasłużony remis i na czele grupy G pozostaną Czarnogóry. Dziękuje za uwagę. (23:05:13)

90+3
    Korner dla Anglików, ale z dośrodkowaną piłką dobrze radzą sobie obrońcy Czarnogóry oddalając zagrożenie spod własnej bramki.

90+3
    Z wolnego nad murem uderza Gerrard i Bozovic z najwyższym trudem przerzuca piłkę nad bramką.

90+2
    Za faul na Welbecku żółta kartkę otrzymuje Dzudovic.

90+2
    Na 25 metrze faulowany Welbeck. Wolny dla Anglików z dobrej pozycji.

90+1
    Centra z lewego skrzydła Younga, ale świetnie ustawiony jest Savic, który wybija piłkę.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Wymiana piłki na 16 metrze Johnsona i Gerrarda. W końcu uderzył ten ostatni, ale świetnie ustawiony był Bożovic, któremu piłką wylądowała w rękach.

87
    Jednak z rzutu rożnego dla gospodarzy nic ciekawego nie wynikło.

86
    Z dystansu uderzył Vucinic, piłkę odbija się do Carricka i Hart nie chcą ryzykować przerzuca ją nad bramką.

84
    Niecelne uderzenie z wolnego Vucinica. Piłka leci ponad murem i bramką gości.

83
    Carrick fauluje na 20 metrze Jovetica. Wolny dla gospodarzy z dobrej pozycji.

81
    Groźne uderzenie z dystansu Gerrarda. Piłka leci minimalnie obok prawego słupka Bozovica.

77
    Szkoleniowiec gości Roy Hodgson od razu reaguje. Z boiska schodzi Cleverley, a pojawia się na nim Ashley Young.

76
    Gol dla Czarnogóry!
    Bramkę zdobył DAMJANOVIC.

To się musiało tak skończyć! Gospodarze w ostatnich 5 minutach co rusz napierali gości i w końcu dopięli swego. Kolejna centra z rzutu rożnego, do piłki najwyżej wyskoczył Basa i uderzył mocna głową, Hart odbił piłkę przed siebie, ogromne zamieszenia pod bramką gości, dwukrotnie Welbeck zdołał wybić piłkę z linii, ale za trzecią próba DAMJANOVIC skierował już piłkę do siatki! Remis!

75
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska schodzi Bozovic, a pojawia się na nim Delibasic.

75
    Centra na 5 metr, w zamieszaniu pod bramką piłka odbija się od pleców jednego z obrońców Anielskich i trafia w słupek! Do piłki dopada Volkov i oddaje strzał, ale ofiarnym wślizgiem blokuje go Cole. Kolejny korner dla gospodarzy.

74
    I kolejne groźne uderzenie z dystansu. Tym razem sprzed szesnastki uderzał Jovetic i Hart popisuje się świetną interwencją, wybijają piłkę na korner.

72
    Chwilę poźniej ponownie Vucinic znalazł się kompletnie niepilnowany przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Tym razem piłka minimalnie mija prawy słupek bramki Harta.