Armenia – Czechy 0:3 (koniec) | Azerbejdżan – Portugalia 0:2 (koniec) | Estonia – Andora 2:0 (koniec)
Turcja – Węgry 1:1 (koniec) | Ukraina – Mołdawia 2:1 (koniec) | Dania – Bułgaria 1:1 (koniec)
Holandia – Rumunia 4:0 (koniec) | Serbia – Szkocja 2:0 (koniec) | Belgia – Macedonia Płn. 1:0 (koniec)
Niemcy – Kazachstan 4:1 (koniec) | Irlandia – Austria 2:2 (koniec) | Malta – Włochy 0:2 (koniec)
Irlandia Północna – Izrael 0:2 (koniec) | Polska – San Marino 5:0 (koniec) | Walia. – Chorwacja 1:2 (koniec)
Francja – Hiszpania 0:1 (koniec) | Czarnogóra – Anglia 1:1 (koniec)
Turcja
1:1 (0:0)
Węgry
Wtorek 26.03.2013, 19:30 • Şükrü Saracoğlu Stadyumu - İstanbul • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Spotkanie pomiędzy reprezentacjami Turcji i Węgier kończy się remisem 1:1. Obydwie bramki padły w drugiej części gry. Najpierw, w 63 minucie wynik meczu otworzył Yilmaz, a osiem minut później wyrównał Bode. Byliśmy świadkami ciekawego widowiska, w którym, szczerze przyznając, lepsi byli gospodarze. (21:23:34)

90+4
    Kiepskie dośrodkowanie Dzsudzsaka.

90+4
    Rzut wolny dla Węgier. Około 35 metrów do bramki.

90+3
    Kartka dla Kiralyego, zdaje się, że za "grę na czas".

90+1
    A jednak...aż 4 minuty dolicza Pan Mazic.

90+1
    Spokojnie we własnej szesnastce, po nieporozumieniu Turków, interweniuje Kiraly.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta. Było kilka przerw w grze, zatem możemy spodziewać się 2-3 minut doliczonych przez arbitra.

89
    Zmiana w drużynie Turcja: z boiska schodzi Sahin, na boisko wchodzi Kerim.

88
    Gramy dalej. Węgrzy przez moment bez Kadara.

87
    Brzydki faul Yilmaza i jak najbardziej, zasłużony żółty kartonik. Mamy też przerwę w grze, gdyż ucierpiał jeden z Węgrów.

87
    Wypiąstkował piłkę Kivrak.

87
    Korner dla "Madziarzy".

86
    Altintop uderzył z 25 metra wprost w golkipera.

84
    Turan ubiegł Vanczaka i zgrał głową do Yilmaza, którego uprzedził Kiraly.

84
    Na spalonym złapany został Erding.

84
    Ależ dominacja gospodarzy w posiadaniu piłki (68%).

83
    Węgrzy radzą sobie przy krótkim słupku.

83
    Korner dla Turcji.

82
    Świetnie, do ofensywnej akcji podłączył się Gonul. Obrońca gospodarzy wystawił piłkę przed bramkę, gdzie w ostatniej chwili uprzedzony został Yilmaz.