Bayern – Juventus 2:0 (koniec) | PSG – FC Barcelona 2:2 (koniec)
Bayern Monachium
2:0 (1:0)
Juventus FC
Wtorek 02.04.2013, 20:45 • Allianz Arena • Liga Mistrzów UEFA

Spotkanie kończy się wynikiem 2-0 dla Bawarczyków! Mieliśmy w tym spotkaniu bardzo ładne gole, między innymi gol Alaby w 26 sekundzie meczu. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejną dawkę emocji w dniu jutrzejszym! (22:39:33)

90+3
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Ribery, na boisko wchodzi Shaqiri.

90
    3 minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Mandżukić, na boisko wchodzi Gomez.

90
    Ależ sytuacja dla Bayernu! Mueller miał doskonałą okazję, ale jego strzał powędrował nad poprzeczką! Jeszcze korner, ponieważ sędzia zauważył rykoszet przy tym strzale.

88
    Ribery zauważył, że daleko od bramki stoi Buffon, zdecydował się na uderzenie, ale dużo brakło, by zaskoczyć bramkarza Starej Damy.

87
    Jeszcze widzieliśmy uderzenie Bonucciego, ale jego strzał bardzo niecelny.

87
    Juventus atakuje lewą flanką. Piłka trafia do Pogby, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

81
    Schweinsteiger uderzył na bramkę Buffona, ale bramkarz reprezentacji Włoch doskonale broni jego uderzenie.

78
    Mueller popędził prawą flanką, po czym oddał beznadziejny strzał.

76
    Kolejny zawodnik Juventusu będzie pauzował w następnym spotkaniu. Tym razem fauluje Lichtsteiner, za co zostaje ukarany przez Pana Clattenburga.

76
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Peluso, na boisko wchodzi Pogba.

75
    Ribery złapany na spalonym.

75
    Bayern utrzymuje się przy piłce od kilku minut.

71
    Jeszcze piłka trafiła do Vidala, ale Neuer kolejny raz dobrze paruje piłkę!

71
    Dobra akcja Juventusu! Lichsteiner otrzymał piłkę przed polem karnym, po czym uderzył ale znakomicie broni Manuel Neuer!

70
    Jednak szybko stracili futbolówkę, jeszcze na własnej połowie. Bezsilni są gracze Starej Damy.

70
    Kontra Juventusu...

67
    Vidal będzie pauzował w rewanżowym spotkaniu z Bayernem.

67
    Vidal zagrywa piłkę ręka i otrzymuje za to zagranie żółty kartonik.

65
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Quagliarella, na boisko wchodzi Giovinco.

65
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Matri, na boisko wchodzi Vucinic.

63
    Gol dla Bayernu!
    Strzał Gustavo broni Buffon, piłka trafia do Mandżukicia, ten jeszcze odgrywa do MUELLERA, który strzela na pustą bramkę!

62
    Mamy już 62 minutę, a Juventus jeszcze nie oddał w tym meczu celnego strzału na bramkę Neuera.

61
    Matri ruszał z kontrą, a Lahm był zmuszony do sfaulowania zawodnika Juventusu.

60
    Od bramki zacznie Buffon.

58
    Atak pozycyjny w wykonaniu Bawarczyków.

56
    Quagliarella faulowany na własnej połowie. Dobry powrót napastnika Juventusu.

55
    Kolejny strzał Alaby, ale dobrze interweniuje Buffon!

54
    Chiellini walczył o piłke z Mandzukiciem, za co otrzymał żółtą kartkę.

54
    I kolejne niedokładne podanie do Peluso.

53
    Doskonała interwencja Bonucciego, który przerwał akcję Bayernu.

51
    Co raz pewniejszy w rozgrywaniu piłki Luiz Gustavo.

48
    Mandżukić otrzymał podanie w polu karnym, ale doskonale broni Buffon.

46

Piłkarze już wracają na murawę!

Gra Juventusu większości z Was może dziwić. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie ich ataki będą groźniejsze i stworzy to nam bardzo emocjonujące widowisko!

Bayern prowadzi z Juventusem 1-0 po golu Alaby. Zapraszam na drugą połowę za 15 minut w serwisie Lajfy.com!

45+1
    Pirlo dośrodkował w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Bonucci, ale główkował nad bramką.

2 minuty doliczone do pierwszej połowy.

45
    Rzut wolny dla Juve, piłka dośrodkowana w pole karne, ale obrońcy Bayernu wybijają futbolówkę na rzut rożny.

44
    Żółta kartka dla Mandżukicia. Będzie rzut wolny po faulu na Vidalu.

43
    Strzał Schweinsteigera, ale piłka ląduje na trybunach.

41
    Pirlo zagrywał w pole karne Bayernu, ale bardzo niecelnie.

40
    Gustavo fauluje Lichtsteinera i będzie rzut wolny dla Juve z boku boiska.

39
    Na spalonym złapany Quagliarella.

38
    Alaba uderzył, ale będzie tylko korner dla Bawarczyków.

38
    Z akcją ruszyli goście, ale szybko stracili piłkę na rzecz van Buytena.

37
    Od autu na wysokości pola karnego gości zacznie Bayern.

35
    Korner dla Juve.

35
    Robben główkuje, ale tym razem pewnie broni Buffon.

34
    Mandżukić faulowany. Będzie rzut wolny, do bramki Buffona około 28 metrów.

32
    Cóż za akcja gospodarzy! Mueller podawał w pole karne do Robbena ale zabrakło naprawdę niewiele, by było w tym meczu 2-0!

31
    I już Juventus rozpoczyna kolejną akcję! Cóż za żywiołowy mecz!

30
    Schweinsteiger zdecydował się na uderzenie, ale piłka przeleciała minimalnie nad bramką Buffona.

29
    Vidal fauluje Riberiego na lewej flance! Rzut wolny dla Bawarczyków!

28
    Mandżukić faulował obrońcę Juventusu.

27
    Brawa dla Robbena na stadionie w Monachium, który wywalczył rzut rożny.

26
    Robben popędził prawą flanką, próbował dośrodkować, ale wyszedł z piłką po za boisko. Od bramki zacznie Buffon.

25
    Dłuższy czas gry przy piłce utrzymują się Bawarczycy.

24
    Kolejna akcja prawą flanką, ale Bayern ma tylko rzut rożny.

23
    Dośrodkowanie Lichtsteinera, ale zablokowane.

21
    Dośrodkowanie na głowę Dante, ale jego strzał ląduje nad poprzeczką.

20
    Korner dla Bayernu.

16
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Kroos, na boisko wchodzi Robben.

15
    Przygotowany do wejścia na boisko Arjen Robben.

14
    Kontuzjowany Toni Kroos, musi zejść na chwilę z boiska. Być może będzie potrzebna zmiana.

12
    Vidal sprzed szesnastki, ale uderzył minimalnie niecelnie.

11
    Rzut wolny dla Juventusu. Strzał Pirlo ląduje nad poprzeczką!

8
    Pirlo dośrodkował w pole karne, ale Neuer dobrze piąstkuje.

8
    Agresywny pressing ze strony Juve. Wywalczyli rzut rożny.

7
    Niedokładne podanie do Peluso i od bramki zacznie Manuel Neuer.

6
    Piłka szybko powróciła na połowę Bayernu.

6
    Faulowany Ribery i będzie rzut wolny dla Bawarczyków!

4
    Dobrze ustawiony Mueller, który wybił piłkę po za własne pole karne.

4
    Rzut rożny dla Juve.

3
    Juventus ruszył z akcją, ale dobrze piłkę wybił Lahm i piłka wyszła na aut.

1
    Z dystansu uderzył ALABA, a Buffon nie zdążył z interwencją! Cóż za początek meczu w wykonaniu Bayernu!

1
    Rozpoczęli gracze Starej Damy!

1

Piłkarze już wyszli na murawę! Właśnie słyszymy hymn Ligi Mistrzów!

Trybuny na Allianz Arena wypełnione po brzegi!

Bayern München: Neuer – Lahm, van Buyten, Dante, Alaba, Gustavo, Schweinsteiger, Mueller, Kroos, Ribery, Mandżukić

Juventus Turyn: Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Peluso, Matri, Quagliarella.

Sędziowie: Mark Clattenburg (Anglia).

Na relację z tego meczu zapraszam ok. 20 minut przed meczem, by poznać oficjalne składy obu zespołów!

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Pan Mark Clattenburg.

Bayern w ostatniej kolejce ligowej pokonał 9-2 Hamburg.

Juventus w ostatniej potyczce rywalizował na wyjeździe z Interem Mediolan. Wygrali 2-1.

Czas na omówienie zespołu z Monachium:

Bawarczycy zajęli w swojej grupie 1 miejsce z dorobkiem 13 punktów. W 1/8 finału zespół Bayernu mierzył się z drużyną Arsenalu Londyn.

W pierwszym meczu Bawarczycy wygrali 3-1 na stadionie w Londynie, po golach Kroosa, Mullera i Mandzukicia. W rewanżowym meczu Bayern sensacyjnie poległ na własnym obiekcie. Przegrał 0-2 i do ostatnich minut kibice i trener drżeli o to, by ich zespół przeszedł do kolejnej rundy.

Zacznijmy od ekipy gości:

Juventus w poprzedniej rundzie bez problemów poradził sobie z Celtikiem. W pierwszym meczu na stadionie w Glasgow, po golach Matriego, Marchisio i Vucinicia padł wynik 3-0 dla Juve. Zaś w drugim meczu 'Stara Dama' wygrała na własnym obiekcie 2-0 po golach Matriego oraz Quagliarellę.

Juventus w fazie grupowej z dorobkiem 12 punktów zajął 1 miejsce.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.