Bayern – Juventus 2:0 (koniec) | PSG – FC Barcelona 2:2 (koniec)
Juventus FC
Wtorek 02.04.2013, 20:45 • Allianz Arena • Liga Mistrzów UEFA

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Zacznijmy od ekipy gości:

Juventus w poprzedniej rundzie bez problemów poradził sobie z Celtikiem. W pierwszym meczu na stadionie w Glasgow, po golach Matriego, Marchisio i Vucinicia padł wynik 3-0 dla Juve. Zaś w drugim meczu 'Stara Dama' wygrała na własnym obiekcie 2-0 po golach Matriego oraz Quagliarellę.

Juventus w fazie grupowej z dorobkiem 12 punktów zajął 1 miejsce.

Czas na omówienie zespołu z Monachium:

Bawarczycy zajęli w swojej grupie 1 miejsce z dorobkiem 13 punktów. W 1/8 finału zespół Bayernu mierzył się z drużyną Arsenalu Londyn.

W pierwszym meczu Bawarczycy wygrali 3-1 na stadionie w Londynie, po golach Kroosa, Mullera i Mandzukicia. W rewanżowym meczu Bayern sensacyjnie poległ na własnym obiekcie. Przegrał 0-2 i do ostatnich minut kibice i trener drżeli o to, by ich zespół przeszedł do kolejnej rundy.

Bayern w ostatniej kolejce ligowej pokonał 9-2 Hamburg.

Juventus w ostatniej potyczce rywalizował na wyjeździe z Interem Mediolan. Wygrali 2-1.

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Pan Mark Clattenburg.

Na relację z tego meczu zapraszam ok. 20 minut przed meczem, by poznać oficjalne składy obu zespołów!

Bayern München: Neuer – Lahm, van Buyten, Dante, Alaba, Gustavo, Schweinsteiger, Mueller, Kroos, Ribery, Mandżukić

Juventus Turyn: Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Peluso, Matri, Quagliarella.

Sędziowie: Mark Clattenburg (Anglia).

Trybuny na Allianz Arena wypełnione po brzegi!

Piłkarze już wyszli na murawę! Właśnie słyszymy hymn Ligi Mistrzów!

1

1
    Rozpoczęli gracze Starej Damy!

1
    Gol dla Bayernu!
    Z dystansu uderzył ALABA, a Buffon nie zdążył z interwencją! Cóż za początek meczu w wykonaniu Bayernu!

3
    Juventus ruszył z akcją, ale dobrze piłkę wybił Lahm i piłka wyszła na aut.

4
    Rzut rożny dla Juve.

4
    Dobrze ustawiony Mueller, który wybił piłkę po za własne pole karne.

6
    Faulowany Ribery i będzie rzut wolny dla Bawarczyków!

6
    Piłka szybko powróciła na połowę Bayernu.

7
    Niedokładne podanie do Peluso i od bramki zacznie Manuel Neuer.

8
    Agresywny pressing ze strony Juve. Wywalczyli rzut rożny.

8
    Pirlo dośrodkował w pole karne, ale Neuer dobrze piąstkuje.

11
    Rzut wolny dla Juventusu. Strzał Pirlo ląduje nad poprzeczką!

12
    Vidal sprzed szesnastki, ale uderzył minimalnie niecelnie.

14
    Kontuzjowany Toni Kroos, musi zejść na chwilę z boiska. Być może będzie potrzebna zmiana.

15
    Przygotowany do wejścia na boisko Arjen Robben.

16
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Kroos, na boisko wchodzi Robben.

20
    Korner dla Bayernu.

21
    Dośrodkowanie na głowę Dante, ale jego strzał ląduje nad poprzeczką.

23
    Dośrodkowanie Lichtsteinera, ale zablokowane.

24
    Kolejna akcja prawą flanką, ale Bayern ma tylko rzut rożny.

25
    Dłuższy czas gry przy piłce utrzymują się Bawarczycy.

26
    Robben popędził prawą flanką, próbował dośrodkować, ale wyszedł z piłką po za boisko. Od bramki zacznie Buffon.

27
    Brawa dla Robbena na stadionie w Monachium, który wywalczył rzut rożny.

28
    Mandżukić faulował obrońcę Juventusu.

29
    Vidal fauluje Riberiego na lewej flance! Rzut wolny dla Bawarczyków!

30
    Schweinsteiger zdecydował się na uderzenie, ale piłka przeleciała minimalnie nad bramką Buffona.

31
    I już Juventus rozpoczyna kolejną akcję! Cóż za żywiołowy mecz!

32
    Cóż za akcja gospodarzy! Mueller podawał w pole karne do Robbena ale zabrakło naprawdę niewiele, by było w tym meczu 2-0!

34
    Mandżukić faulowany. Będzie rzut wolny, do bramki Buffona około 28 metrów.

35
    Robben główkuje, ale tym razem pewnie broni Buffon.

35
    Korner dla Juve.

37
    Od autu na wysokości pola karnego gości zacznie Bayern.

38
    Z akcją ruszyli goście, ale szybko stracili piłkę na rzecz van Buytena.

38
    Alaba uderzył, ale będzie tylko korner dla Bawarczyków.

39
    Na spalonym złapany Quagliarella.

40
    Gustavo fauluje Lichtsteinera i będzie rzut wolny dla Juve z boku boiska.

41
    Pirlo zagrywał w pole karne Bayernu, ale bardzo niecelnie.

43
    Strzał Schweinsteigera, ale piłka ląduje na trybunach.

44
    Żółta kartka dla Mandżukicia. Będzie rzut wolny po faulu na Vidalu.

45
    Rzut wolny dla Juve, piłka dośrodkowana w pole karne, ale obrońcy Bayernu wybijają futbolówkę na rzut rożny.

2 minuty doliczone do pierwszej połowy.

45+1
    Pirlo dośrodkował w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Bonucci, ale główkował nad bramką.

Bayern prowadzi z Juventusem 1-0 po golu Alaby. Zapraszam na drugą połowę za 15 minut w serwisie Lajfy.com!

Gra Juventusu większości z Was może dziwić. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie ich ataki będą groźniejsze i stworzy to nam bardzo emocjonujące widowisko!

Piłkarze już wracają na murawę!

46

48
    Mandżukić otrzymał podanie w polu karnym, ale doskonale broni Buffon.

51
    Co raz pewniejszy w rozgrywaniu piłki Luiz Gustavo.

53
    Doskonała interwencja Bonucciego, który przerwał akcję Bayernu.

54
    I kolejne niedokładne podanie do Peluso.

54
    Chiellini walczył o piłke z Mandzukiciem, za co otrzymał żółtą kartkę.

55
    Kolejny strzał Alaby, ale dobrze interweniuje Buffon!

56
    Quagliarella faulowany na własnej połowie. Dobry powrót napastnika Juventusu.

58
    Atak pozycyjny w wykonaniu Bawarczyków.

60
    Od bramki zacznie Buffon.

61
    Matri ruszał z kontrą, a Lahm był zmuszony do sfaulowania zawodnika Juventusu.

62
    Mamy już 62 minutę, a Juventus jeszcze nie oddał w tym meczu celnego strzału na bramkę Neuera.

63
    Strzał Gustavo broni Buffon, piłka trafia do Mandżukicia, ten jeszcze odgrywa do MUELLERA, który strzela na pustą bramkę!

65
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Matri, na boisko wchodzi Vucinic.

65
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Quagliarella, na boisko wchodzi Giovinco.

67
    Vidal zagrywa piłkę ręka i otrzymuje za to zagranie żółty kartonik.

67
    Vidal będzie pauzował w rewanżowym spotkaniu z Bayernem.

70
    Kontra Juventusu...

70
    Jednak szybko stracili futbolówkę, jeszcze na własnej połowie. Bezsilni są gracze Starej Damy.

71
    Dobra akcja Juventusu! Lichsteiner otrzymał piłkę przed polem karnym, po czym uderzył ale znakomicie broni Manuel Neuer!

71
    Jeszcze piłka trafiła do Vidala, ale Neuer kolejny raz dobrze paruje piłkę!

75
    Bayern utrzymuje się przy piłce od kilku minut.

75
    Ribery złapany na spalonym.

76
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Peluso, na boisko wchodzi Pogba.

76
    Kolejny zawodnik Juventusu będzie pauzował w następnym spotkaniu. Tym razem fauluje Lichtsteiner, za co zostaje ukarany przez Pana Clattenburga.

78
    Mueller popędził prawą flanką, po czym oddał beznadziejny strzał.

81
    Schweinsteiger uderzył na bramkę Buffona, ale bramkarz reprezentacji Włoch doskonale broni jego uderzenie.

87
    Juventus atakuje lewą flanką. Piłka trafia do Pogby, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

87
    Jeszcze widzieliśmy uderzenie Bonucciego, ale jego strzał bardzo niecelny.

88
    Ribery zauważył, że daleko od bramki stoi Buffon, zdecydował się na uderzenie, ale dużo brakło, by zaskoczyć bramkarza Starej Damy.

90
    Ależ sytuacja dla Bayernu! Mueller miał doskonałą okazję, ale jego strzał powędrował nad poprzeczką! Jeszcze korner, ponieważ sędzia zauważył rykoszet przy tym strzale.

90
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Mandżukić, na boisko wchodzi Gomez.

90
    3 minuty doliczone do drugiej połowy.

90+3
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Ribery, na boisko wchodzi Shaqiri.

Spotkanie kończy się wynikiem 2-0 dla Bawarczyków! Mieliśmy w tym spotkaniu bardzo ładne gole, między innymi gol Alaby w 26 sekundzie meczu. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejną dawkę emocji w dniu jutrzejszym! (22:39:33)