Bayer – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Borussia D. – Augsburg 4:2 (koniec) | Eintracht – Bayern 0:1 (koniec)
Borussia M. – Fürth 1:0 (koniec) | Werder – Schalke 04 0:2 (koniec) | Hamburg – Freiburg 0:1 (koniec)
Eintracht Frankfurt
0:1 (0:0)
Bayern Monachium
Sobota 06.04.2013, 15:30 • Commerzbank Arena • Niemiecka Bundesliga

Bayern wygrał 1-0 po pięknym golu zdobytym przez Bastiana Schweinsteigera! dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejce w serwisie Lajfy.com! (17:24:09)

BAYERN mistrzem Niemiec!!!!

90+3
    Rzut wolny dla Bayernu, faulowany Ribery.

90+2
    Niedokładne podanie do Celozziego i od autu Bayern.

3 minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Korner dla Bawarczyków.

89
    Lakić znalazł się sam na sam z Neuerem, ale za mocno sobie wypuścił piłkę, która wyszła po za boisko.

87
    Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne ale dobrze piąstkuje Manuel Neuer.

85
    Javi Martinez fauluje Inui'ego za co zobaczył żółtą kartkę.

83
    Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie skierowane w stronę Inui'ego, ale główkuje nad bramką.

82
    Piłka trafia pod nogi Aignera, ale kolejny raz doskonale broni Neuer!

81
    Korner dla Eintrachtu.

79
    Znakomite podanie do Lakicia, napastnik Eintrachtu strzela... ale znakomicie broni Neuer! Tylko rzut rożny.

77
    Pizarro znalazł się w polu karnym Eintrachtu, gdzie znakomicie główkując uderzył na bramkę, ale pewnie piłkę łapie Nikolov.

75
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Matmour, na boisko wchodzi Lakic.

74
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Gomez, na boisko wchodzi Pizarro.

73
    Eintracht ruszał z akcją, ale doskonale interweniuje Alaba.

71
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Russ, na boisko wchodzi Stendera.

68
    Inui zszedł w pole karne, gdzie oddał strzał, ale pewnie piłkę łapie Neuer.

67
    Shaqiri zdecydował się na uderzenie, ale strzelił obok bramki

65
    Spadło tempo tego meczu. Wyraźnie Bawarczykom odpowiada ten wynik.

64
    Żółta kartka dla Luiza Gustavo.

62
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Robben, na boisko wchodzi Ribery.
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Mueller, na boisko wchodzi Gustavo.

61
    Atak pozycyjny w wykonaniu Bawarczyków.

60
    Korner dla gospodarzy.

58
    Shaqiri podał do Schweinsteigera, ale jego strzał został zablokowany.

57
    Od bramki zacznie Neuer.

53
    Gol dla Bayernu!
    Piłkę na prawej flance otrzymał Lahm, dograł do SCHWEINSTEIGERA, a Niemiec uderzył piętką i zdobył gola!

52
    Lecz bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

47
    Gomez otrzymał piłkę w polu karnym, ale nie oddał strzału.

46

Sędzia nie doliczył nawet jednej minuty do pierwszej połowy! Mamy bezbramkowy remis, ale mogliśmy zobaczyć w tej połowie przynajmniej 2 gole, między innymi po rzucie karnym nie wykorzystanym przez Alabę, czy doskonałe uderzenie Shaqiriego. Zapraszam na drugą odsłonę za kwadrans!

Jeśli Dortmundczycy przegrają dzisiejsze spotkanie, to Bayern będzie już dziś Mistrzem Niemiec!

43
    Robben zamiast podawać do kolegów, chciał sam przedrzeć się w pole karne...

W innym meczu Bundesligi, Borussia Dortmund remisuje 1-1 z Augsburgiem.

42
    Niedokładne podanie w stronę Matmoura i piłkę łapie Neuer.

41
    Oczipka wybił piłkę na rzut rożny.

40
    Gomez znalazł się na wyraźnym spalonym.

39
    Atak pozycyjny w wykonaniu graczy gości.

37
    Od bramki zacznie Nikolov. Wcześniej jednak piłkę otrzymał Robben, ale nieczysto uderzył w piłkę.

36
    Schweinsteiger zdecydował się na strzał z lewej flanki, ale doskonale broni Nikolov. Będziemy mieli rzut rożny.

34
    Agresywne wejście w nogi Boatenga, za co żółty kartonik ogląda Aigner.

33
    Od autu na wysokości pola karnego Bayernu zacznie Russ.

31
    Mueller otrzymał piłkę z boku boiska, ale nie opanował tego podania.

29
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Lanig, na boisko wchodzi Celozzi.

28
    Inui otrzymał prostopadłe podanie, ale doskonale w ostatniej chwili piłkę odbiera mu Boateng!

27
    Nie ma gola! Alaba uderzył w słupek... ale od wewnętrznej strony , po czym piłka wyszła po za boisko.

26
    Rzut karny dla Bayernu! Faulowany Thomas Mueller!

25
    Za wysokie dośrodkowanie w pole karne do Matmoura. Od bramki zacznie Neuer.

23
    Z kontrą ruszali gospodarze, ale zbyt wolno i na własną połowę wrócili już zawodnicy Bayernu.

23
    Korner dla Bayernu.

W innym meczu Borussia Dortmund prowadzi 1-0 z Augsburgiem po golu Schiebera.

20
    Robben doskonale pokazał się w polu karnym, otrzymał górne podanie, chciał uderzyć lewą nogą, lecz nie czysto trafił w piłkę.

19
    Faulowany z lewej strony Lanig, będzie rzut wolny dla drużyny z Frankfurtu.

17
    Podanie w stronę Robbena, ale doskonale na aut piłkę wybił Oczipka.

15
    Ależ mocne uderzenie w wykonaniu Shaqiriego!! Ale znowu pewnie piłkę łapie Nikolov! Doskonała interwencja!

14
    Matmour otrzymał podanie w polu karnym, ale uderzył obok bramki.

13
    Niedokładne dośrodkowanie w pole karne i pewnie piłkę łapie Nikolov.

12
    Jednak piłka szybko wycofana na połowę Bayernu i zawodnicy gości muszą od początku konstruować akcję.

12
    Kolejna akcja w wykonaniu gości.

11
    Rzut wolny dla Eintrachtu na połowie Bawarczyków.

10
    Robben do Shaqiriego, ten uderzył z przed pola karnego, ale trafił tylko w słupek!!

8
    Inui wywalczył korner, a piłkę wybił Schweinsteiger.

7
    Pierwsza akcja Eintrachtu, ale Rode uderzył nad bramką.

6
    Dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Robbena, ale bardzo niedokładnie. Od bramki zacznie Neuer.

4
    Doskonała akcja w wykonaniu Bawarczyków, Mueller w stronę Robbena, ten chciał jeszcze przedłużyć piłkę, ale mamy tylko rzut rożny.

3
    Dośrodkowanie w stronę Gomeza, ale doskonale piłkę piąstkuje Nikolov.

3
    Agresywnie zagrali teraz obrońcy Eintrachtu. Faulowany Robben.

2
    Schweinsteiger faulowany w środkowej części boiska.

1
    Pierwsza akcja prawą flanką w wykonaniu Eintrachtu, ale dośrodkowanie było niedokładne.

1

W tej chwili odbywa się przywitanie obu drużyn, już tylko chwile pozostały do rozpoczęcia tego spotkania!

Zawodnicy są już w tunelu prowadzącym na boisko!

Już za 7 minut początek spotkania! Bądźcie z Nami!

Skład startowy:

Eintracht Frankfurt: Nikolov – Jung, Zambrano, Anderson, Oczipka, Russ, Rode, Aigner, Lanig, Inui, Matmour.

Bayern München: Neuer – Lahm, Boateng, Dante, Alaba, Martinez, Schweinsteiger, Robben, Mueller, Shaqiri, Gomez.

Sędziowie: Florian Meyer (Burgdorf).

Zapraszam serdecznie na relację. Bądźcie z Nami od 15:10, by poznać oficjalne składy obu drużyn.

Arbitrem dzisiejszego pojedynku będzie Pan Florian Meyer.

W zespole gospodarzy zabraknie podstawowego bramkarza, Trappa.

W ostatni weekend zespół z Frankfurtu wygrał 3-2 z beniaminkiem, Greuther Furth.

Gospodarze zajmują wysoką piątą lokatę, co może być sporym zaskoczeniem.

W ostatniej kolejce Bayern rozgromił Hamburg aż 9-2.

W tej kolejce spotkań Bawarczycy mogą zapewnić sobie 23 tytuł w Bundeslidze.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.