Warta – ŁKS 0:0 (poz.) | Górnik Ł. – Stomil 0:0 (1. połowa) | Zawisza – Arka 0:0 (koniec)

91
    Będzie kartka!! Zawodnik Stomilu Olsztyn Tomasz Midzierski został faulowany na 32 metrze od bramki przez Dawida Sołdeckiego

66
    W dobrej sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik Stomilu Hempel, jednak pojedynek wygrał bramkarz- Prusak skutecznie broniąc strzału

61
    Nastąpiła zmiana w drużynie GKS Bogdanka. Na miejsce Michała Palucha wchodzi Michał Zuber

60
    Szałachowski strzela na bramkę!!!! Niestety nie celnie

57
    I kolejny korner dla Stomilu. Kaczmarek dośrodkowuję na główkę Baranowskiego. Ten oddaje jednak niecelny strzał na bramkę

53
    I niestety wywalczył wykluczenie z gry Tomasz Pesir dostając drugą żółtą kartkę za rażący faul

52
    Strzał na bramkę Bogdanki oddaje Grzegorz Lech. Piłka jednak przelatuje nad poprzeczką

48
    W środkowej strefie boiska Lech zagrywa w boczny sektor boiska do Piceluka, który centruję w pole karne drużyny Bogdanki, lecz Prusak dobrze odpiera atak

46
    Pod koniec pierwszej połowy Bogdanka wyprowadziła atak, który zakończył się niepowodzeniem. Po tej akcji sędzia głowny tego spotkania Artur Ciecierski zakończył pierwszą połowę spotkania

42
    Jak na razie zawodnicy "główkują" w środkowej strefie boiska, a kibice wyśpiewują głośny doping

38
    I kolejna żółta kartka, tym razem dla Suchockiego.

32
    Po faulu na Nikitoviciu żółtą kartkę otrzymuje zawodnik z numerem 21 Łukasz Jegliński

30
    "Żółtkiem" ukarany Pesir za brzydkie kopnięcie w twarz Baranowskiego.

18
    Rzut rożny z drużyny gości wykonywał Paweł Kaczmarek. Po zamieszaniu w polu karnym Oziemczuk wybił piłkę

16
    Lech ze Stomilu oddaje celny strzał na bramkę, który skutecznie broni bramkarz Prusak

15
    Kolejny atak lewą flanką boiska, ale akcję przerywa sędzia – żółtą kartkę za faul na Suchockim otrzymuje Nowak

8
    Dośrodkowywał Baranowski. Groźny atak Bogdanki! W polu karnym, Stomilu znalazł się Kamil Oziemczuk, który rozegrał do Michała Palucha, ale strzał był niestety niecelny

3
    Pierwsza groźna sytuacja Bogdanki!

Anna Irma Stelmaszek

Gole: 28. Benkowski

Kartki:   15. Nowak (BOG), 30. Pesir (BOG), 32. Jegliński (BOG), 38. Suchocki (BOG), 91. Sołdecki (BOG), 33. Mazurkiewicz (BOG) – 70. Lech (OLS)   53. Pesir (BOG) – 83. Hempel (OLS)

Górnik Łęczna: Prusak – Benkowski, Midzierski, Pielach – Szałachowski, Nowak, Nikitović, Sołdecki, Oziemczuk – Pesir, Michał Paluch (61 Zuber)
    Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Baranowski, Remisz, Hempel – Suchocki, Glanowski, Jegliński, Lech (78. Kun), Kaczmarek (88. Głowacki) – Piceluk (68 Kaźmierowski)

Sędziowie: Artur Ciecierski (Warszawa)

Widownia: 7500 miejsc