Bayern – 1. FC Nurnberg 4:0 (koniec) | Düsseldorf – Werder 2:2 (koniec) | Fürth – Borussia D. 1:6 (koniec)
Mainz – Hamburg 1:2 (koniec) | Wolfsburg – Hoffenheim 2:2 (koniec) | Schalke 04 – Bayer 2:2 (koniec)
Bayern Monachium
4:0 (3:0)
1. FC Nurnberg
Sobota 13.04.2013, 15:30Niemiecka Bundesliga

Po dość nudnym w drugiej połowie spotkaniu Bayern pewnie pokonał 4:0 Nurnberg. Dziękujemy za relację i zapraszamy na inne transmisje. (17:18:31)

89
    Długa piłka do Pizarro, ale Peruwiańczyk za daleko wypuścił sobie futbolówkę i od bramki zacznie Schafer.

88
    Ribery wywalczył kolejny korner dla Bawarczyków.

88
    Uderzenie z dystansu po ziemi Esswiena, ale Starke dość pewnie interweniuje.

87
    Podanie do Riberego, który nie zdołał opanować piłki.

86
    Blokujący piłkę Tymoshchuk faulowany.

85
    Po dośrodkowaniu w pole karne Bayernu główkował zawodnik gości, ale Starke dobrze odbił piłkę na korner.

83
    Zagranie do Gomeza, który chciał dograć piłkę do jednego z partnerów z zespołu, ale podawał niecelnie.

83
    Za Frantza wchodzi Ildiz.

82
    Uderzenie Riberego blokowane. Dobitka Pizarro nad poprzeczką.

81
    Drybling Kiyotake, który w końcu stracił piłkę.

80
    Piłkarze Bayernu wolno rozgrywają piłkę.

79
    Korner dla gości.

77
    W ostatnich minutach niewiele dzieje się na boisku.

75
    Pizarro w sytuacji sam na sam uderzył nad poprzeczką.

74
    Przez chwilę piłkarze Nurnberg utrzymują się przy piłce.

72
    Wyprowadzający piłkę z własnej połowy Contento faulowany.

71
    Hojbjerg zmienia Shaqiriego.

70
    Żółta kartka dla Pinoli za faul na Shaqirim.

68
    Zagranie Riberego w pole karne, ale zawodnicy gości zdołali wybić piłkę.

67
    Obrona gości wygląda lepiej w drugiej połowie meczu, piłkarze Bayernu nie dochodzą już tak łatwo do okazji bramkowych.

65
    Dobry przechwyt piłkarzy gości na ich połowie.

64
    Ofensywna akcja Bayernu, jednak zatrzymana przez obrońców Nurnberg.

62
    Uderzenie Shaqiriego z rzutu wolnego nad poprzeczką.

61
    Pizarro faulowany przed polem karnym gości.

59
    Uderzenie z dystansu zawodnika Nurnberg dobrze broni Starke.

59
    Bawarczycy bawili się z zawodnikami gości przed ich polem karnym, ale ostatecznie stracili pikę.

58
    Złe dośrodkowanie Chandlera.

56
    Gol dla Bayernu!
    Dośrodkowaniu z kornera do SHAQIRIEGO, który ograł obrońcę i strzałem po ziemi pokonał Schafera.

56
    Ribery wywalczył korner dla Bayernu.

55
    Za kontuzjowanego Klose wchodzi Plattenhardt.

53
    Boisko opuszcza Klose, który ucierpiał w starciu z jednym z piłkarzy gospodarzy.

51
    Świetne uderzenie Contento zza pola karnego i Schafer czubkami palców odbił piłke na korner.

50
    Po dośrodkowaniu Riberego z rzutu wolnego mamy korner dla Bawarczyków.

48
    Ribery fauluje w polu karnym gości.

47
    Starke broni rzut karny wykonywany przez Simonsa!

47
    Rafinha ukarany żółtą kartką.

46
    Przewinienie Rafinhy na Frantzu i mamy rzut karny dla Nurnberg.

46
    Chandler zmienia Pekharta.

46
    Drugą połowę zaczynają gospodarze.

46

Po pierwszej jednostronnie połowie mamy prowadzenie 3:0 Bayernu. Zapraszamy za kwadrans.

44
    Żółtą kartką za faul na Pizarro ukarany Nilsson.

43
    Jedna z nielicznych akcji gości. Uderzenie Feulnera obronił Starke.

42
    Uderzenie zza pola karnego Shaqiriego blokowane.

41
    W ostatnich minutach zawodnicy Bayernu zwolnili trochę tempo gry, ale nadal bardzo długo utrzymują się przy piłce.

39
    Obrońca gości nie dał się ograć Gomezowi.

38
    Po starciu z Van Buytenem na boisku leży Pekhart.

37
    Na pozycji spalonej był zawodnik Bayernu.

36
    Dośrodkowanie Rafinhy blokowane.

35
    Niecelne uderzenie zza pola karnego Shaqiriego.

33
    Podanie na wolne pole do Riberego, który naciskany przez obrońcę oddał strzał, ale Schafer zdołał odbić piłkę na korner.

32
    Dośrodkowanie Pinola w pole karne Bayernu, ale obrońcy dobrze wybili piłkę.

30
    Obrońcy gości dobrze zatrzymują szarżującego Riberego.

30
    Piłkarze Bayernu praktycznie cały czas utrzymują się przy piłce.

28
    Fatalne uderzenie z dystansu Simonsa. Od bramki zacznie Starke.

27
    Jedna z nielicznych ofensywnych akcji gości i po dośrodkowaniu w pole karne Contento wybił piłkę na korner.

25
    Mogło być 4:0, jednak po zagraniu Contento w pole karne Gomez uderzył piłkę nad poprzeczką.

24
    Kolejna bramka dla Bawarczyków. Zagranie na prawą stronę pola karnego do RAFINHY, który strzałem z dość ostrego kąta pokonał Schafera.

22
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze gości zdołali wybić futbolówkę poza swoje pole karne.

21
    Korner dla Bawarczyków.

19
    Dośrodkowanie Contento, ale tym razem gracze Nurnberg zdołali wybić piłkę.

18
    Zapowiada się na pogrom w Monachium. Zobaczymy czy graczy gości będzie stać na zmniejszenie strat.

17
    Podanie piłki do GOMEZA, który wykorzystał sytuację sam na sam z Schferem.

14
    Ribery wywalczył korner dla Bawarczyków.

14
    Bayern rozgrywa piłkę na własnej połowie.

12
    Dośrodkowanie Ribery do Pizarro, ale Schafer zdołał odbić piłkę na korner.

12
    Faul Feulnera w środkowej strefie boiska.

11
    Po szybkim początku spotkania teraz tempo gry jest trochę mniejsze.

9
    Po długim podaniu Ribery nie zdołał opanować piłki. Od bramki zacznie Schafer.

7
    Było groźnie pod bramką Bayernu! Po uderzeniu Essweina piłka przeleciała obok słupka.

5
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka wylądowała na około 13. metrze i BOATENG po fantastycznym uderzeniu z nożyc pokonał Schafera.

4
    Ribery przeprowadził samotną akcję i jego uderzenie na korner odbił Schafer.

2
    Piłkarze Bayernu od początku meczu przejęli inicjatywę.

2
    Zagranie na wolnego pole do Tymoshchuka, ale jego uderzenie broni Schafer.

1
    Korner dla Nurnberg.

1
    Mecz zaczynają goście.

1

Skład startowy:

Bayern München: Starke, Rafinha, Van Buyten, Boateng, Contento, Ribéry, Tymoshchuk, Shaqiri, Can, Gómez, Pizarro.

1. FC Nürnberg: Schäfer, Pinola, Nilsson, Klose, Feulner, Balitsch, Simons, Kiyotake, Frantz, Pekhart, Esswein.

Sędziowie: Michael Weiner.

W starciu tych drużyn w rundzie jesiennej padł wynik 1:1.

W środę Bayern zapewnił sobie udział w półfinale Ligi Mistrzów pokonując 2:0 Juventus w Turynie.

Nurnberg w 28. kolejce pokonało 2:1 Mainz. Dzięki temu goście sobotniego spotkania zajmują 10. pozycję w tabeli z 38. punktami na koncie.

Bayern w poprzedniej kolejce zapewnił sobie tytuł Mistrza Niemiec pokonując w meczu wyjazdowym 1:0 Frankfurt.

W spotkaniu 29. kolejki Bundesligi Bayern podejmie na własnym boisku Nurnberg.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.